استفانی Gasca معتقد است در این ماموریت از یک طرح برای تغییر شکل اساسی در مینیاپولیس سیستم مدرسه. دانش آموزان در این شهر به سمت شمال بوده است shorted از منطقه مورد نظر برنامه ها و پیشنهاد حمایت مینیاپولیس مدارس عمومی رهبران با هدف توزیع مجدد منابع در یک شیوه ای عادلانه تر.

اما Gasca های شمال, مینیاپولیس, پدر و مادر, نگرانی های رهبران تمرکز بیش از حد در تقسیمات جدید به دانش آموزان و منابع و به اندازه کافی در مورد مسائل است که زمینه ساز دستیابی شکاف بین دانش آموزان از رنگ و سفید خود را همکلاسی. او گفت: این منطقه باید یک طرح مطمئن شوید که در هر مدرسه یک امن و فراگیر آب و هوا و معلمان که با تجربه هستند و از نظر فرهنگی صالح.

“تا آنجا که به طور کلی محیط مدرسه هنوز هم وجود دارد بسیاری از چیزهایی که نیاز به خطاب و هیچ یک از این مسائل در حال صحبت در مورد گفت:” Gasca که کودکان ثبت نام شده در Anwatin مدرسه و شمال دبیرستان.

بر روی کاغذ جنوب مینیاپولیس به نظر می رسد آماده برای به دست آوردن بیشتر از جارو پیشنهاد شناخته شده به عنوان جامع منطقه طراحی (CDD). ضلع شمالی دانش آموزان دسترسی به سه آهنربا مدارس و حرفه ای آموزش فنی و توپی. حتی پس والدین و مربیان احساسات متناقضی در مورد CDD و ناامیدی در چه منطقه توانسته است خود را rollout.

در حالی که برخی از شمال Siders تگرگ طرح به عنوان یک عقب افتاده اختلال در وضعیت موجود دیگران می گویند آن را به اندازه کافی رفتن نیست. و بسیاری از آنها شک و تردید در مورد اینکه آیا آن را جلوگیری از کاهش ثبت نام یا کاهش نژاد و طبقه تبعیض نژادی است.

برای سال دانش آموزان از رنگ در مینیاپولیس باید عقب سفید دانش آموزان در خواندن و ریاضی مهارت. مقامات می گویند عدم دسترسی به محبوب برنامه های علمی است نقش داشته است. چنین برنامه هایی در مدارس در شمال و شمال شرق مینیاپولیس. که نابرابری کمک کرده به مهاجرت از خانواده ها از این منطقه است.

حدود 80 درصد از مدارس در شمال و شمال شرق در حال نیمه خالی و حدود 80 درصد از دانش آموزانی که در سمت چپ این منطقه در سال گذشته دانش آموزان از رنگ — نیمی از آنها سیاه و سفید است.

“من می بینم CDD به عنوان یک پاسخ به آنچه که بسیاری از خانواده ها رنگ شده اند گفت: تا زمانی گفت:” Nafeesah محمد یک معلم انگلیسی در پاتریک هنری دبیرستان. “اگر ما صبر کنید و هیچ چیز آن را به بدتر.”

آرایش از منطقه منجر شده است به تفکیک مدارس رو به رشد شکاف دستاورد و نتایج بدتر برای مدارس در سمت شمال. رهبران منطقه می گویند پیشنهاد خود را به redraw حضور مرزها و کاهش و انتقال آهنربا برنامه کمک خواهد کرد که دستیابی به بهتر نژادی تعادل است. حرکت بیشتر دانش آموزان به ندرت مورد بهره برداری ساختمان های بیشتری را به ارمغان بیاورد بودجه — و در نتیجه جذاب تر ارائه کلاس به این مدارس است.

بدون تغییرات سیستماتیک منطقه را به “تعداد قابل توجهی” از underenrolled مدارس به آدرس انتظار کسر بودجه نزدیک به 20 میلیون دلار است.

“اکثر کسانی که در مدارس خواهد بود در جنوب مینیاپولیس و شمال شرق” گفت: Eric مور, این منطقه رئیس مسئوليت تحقیقات و حقوق صاحبان سهام. “این مشکل به دلیل آن مدارس underenrolled در بسیاری از موارد بر اساس سیاست هایی که در این منطقه [تصویب].”

در حالی که اکثر پدر و مادر موافق تعمیرات اساسی عمده ای است که مورد نیاز بسیاری از آنها تحت فشار قرار دادند پشت در redistricting طرح است که می تواند مختلط هزاران نفر از مینیاپولیس دانش آموزان به مدارس جدید. آنها می گویند این منطقه ارائه کرده است چند جزئیات در مورد چگونگی تقسیمات جدید به آدرس شکاف دستاورد. و آنها استدلال می کنند که برخی از این گسترده تر طرح که جلو آمده و در چند ماه گذشته اجرا شمارنده به منطقه داده و سزاوار بیشتر موشکافی.

برخی از سمت شمال والدین بر این باورند در این منطقه به اندازه کافی خطاب ایمنی مدرسه و آب و هوا. Gasca گفت که او تا به حال به جلو و دخترش, کندی, از Anwatin مدرسه در اوایل این سال تحصیلی به دلیل, دیگر, دانش آموزان شد, آزار و ضربه او به طور منظم.

“این شده بود برای ماه” Gasca گفت و “مدرسه نبود ارتباط درست است.” او نگه داشته و خانه دختر به مدت پنج هفته به دلیل “که چه مدت آن را در زمان برای این منطقه به کار با ما.”

مدیران مدارس و مربیان باید پاسخگو فرهنگ در ساختمان های خود گفت, سمت شمال, پدر و مادر شارون ال-امین. آن را رهبری قوی و فرهنگی معلمان صالح برای خواستگاری بازگشت خانواده هایی که در سمت چپ منطقه او اضافه شده است.

“اعتماد شکسته شده است و در سیستم مدرسه ما” گفت: El-امین که پسر فارغ التحصیل از شمال در سال گذشته بالا.

مقامات می گویند آنها در حال تهیه یک طرح به نشانی آب و هوا مدرسه شروع با یک مجموعه ای از ارزش ها و استانداردهای که راهنمای کارکنان خود را در تعامل با دانش آموزان و خانواده ها است. این منطقه خواهد شد در حال حاضر این استاندارد به مدیران مدارس در ماه ژوئن مور گفت.

چند وظیفه نیروهای تشکیل خواهد شد پایین خط به بررسی خانواده و تعامل دانشگاهیان و حرفه ای و توسعه منابع انسانی است. مقامات همچنین می گویند که ثبات ثبت نام را کاهش معلم بوسیله اسباب گردنده و بهبود محیط مدرسه.

عضو هیئت مدیره مدرسه KerryJo Felder که نشان دهنده سمت شمال گفت: این طرح نه چندان دور به اندازه کافی. آن را هنوز هم کوتاه دانش آموزان از برنامه های است که والدین و معلمان باید طولانی برای خواسته.

CDD خواهد اضافه کردن یک حرفه ای و ویژگی های آموزش و پرورش hub در شمال با برنامه اعم از علوم کامپیوتر برای رباتیک. چه مدرسه واقعا نیاز است تجارت برنامه های Felder گفت: اما کسانی خواهد بود در روزولت دبیرستان در این شهر به سمت جنوب.

شمال طرف خانواده — از جمله بسیاری از همونگ سومالی و لاتین با والدین نیز خواست برای K-8 مدرسه و یک اسپانیایی دوگانه غوطه ور شدن آهنربا Felder گفت. آنها را نه تحت این طرح پیشنهاد شده است.

“ما اینجا التماس برای آن مبارزه برای دریافت آن در سمت شمال و ما نمی تواند آن را دریافت ؟” گفت: Felder که کشیده شده است تا خود را طراحی مجدد طرح و ارائه آن به هیئت مدیره مدرسه همکاران. او گفت: او پیشنهاد خواهد پیکربندی مجدد Cityview یک K-5 ابتدایی به یک K-8 و معاملات را به شمال و اسپانیایی غوطه ور شدن آهنربا به نلی سنگ Johnson Elementary.

که ممکن است سرکوب نگرانی از ناتاشا گوتیرز که دارای دو فرزند ثبت نام در امرسون اسپانیایی غوطه ور شدن. در حالی که امرسون خواهد نگه داشتن آن آهنربا برنامه تحت CDD او بچه ها ممکن است به درخواست مجدد برای ثبت نام. وجود دارد هیچ دیگر اسپانیایی غوطه ور شدن آهن ربا به عنوان نزدیک به خانواده ضلع شمالی خانه.

“چرا شروع که اگر آنها در حال رفتن به اجازه دهید بچه ها حداقل تا پایان وقت خود را در زمان مدرسه؟” گوتیرز گفت. رهبران منطقه گفت: هفته گذشته که آنها ممکن است پدر بزرگ در آهنربا دانش آموزان مدرسه به آنها اجازه دهید در پایان تحصیلات خود است.

شمالی مدیر دبیرستان Mauri Friestleben به رزرو. مانند بسیاری از والدین و معلمان او احساس می کند این منطقه گردد پیشنهاد خود را بدون درگیر شدن کسانی که در این امر تاثیر بیشتر است. او همچنین گفت که “یک بیت از یک کشش” فکر می کنم که تغییر مرزها و برنامه کمک خواهد کرد که حل این شکاف دستاورد. اما به عنوان ناقص به عنوان CDD ممکن است او گفت: مردم باید از دست ندهیم هدف آن است.

“آن تکامل یافته از یک نیاز” Friestleben گفت. “هر یک از ما از جمله خود من می تواند احساس می کنم نا امید با این روند است. اما ما باید به رشد به اندازه کافی و به اندازه کافی برای جدا کردن این روند از این طرح است.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im