کره شمالی روز شنبه با استقبال از آنچه در آن گفت: نامه ای از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد گفت: آن را نشانه ای از “خاص و بسیار محکم روابط شخصی” بین رهبران دو کشور علیرغم اختلاف.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد سومین اجلاس با کیم در ماه ژوئن گذشته و به طور خلاصه پا به کره شمالی از منطقه غیرنظامی کره جنوبی هیچ پیشرفت ساخته شده در ایالات متحده رئیس جمهور پیشنهاد به پیونگ یانگ به تسلیم هسته ای و برنامه های موشکی.

کره شمالی تلاش کرده است یک سری از موشک های راه اندازی از جمله راه اندازی دو آشکار کوتاه برد موشک در روز گذشته و یا آن را به عنوان تلاش می کند به فشار ایالات متحده و متحدان آن به لغو تحریم های اقتصادی است.

کره شمالی به رسانه های دولتی گفت: کیم تا به حال نامه ای از مغلوب ساختن پیشی جستن در آن رئیس جمهور آمریکا گفت که او تحت تاثیر قرار گرفته بود توسط رهبر کره شمالی را به تلاش برای دفاع از مردم خود را از coronavirus.

کاخ سفید بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد کره شمالی در بیانیه ای.

مغلوب ساختن پیشی جستن “بیان قصد خود را برای ارائه همکاری در ضد اپیدمی کار کرد و گفت که او تحت تاثیر قرار گرفته بود با تلاش های انجام شده توسط رئیس جمهور برای دفاع از مردم خود را از تهدید جدی از این بیماری همه گیر” دولت کره شمالی خبرگزاری KCNA گزارش شده است. آن را می گویند نیست که نامه دریافت شد.

در این نامه گفت که با وجود روابط خوب شخصی بین رهبران “اگر بی طرفی و تعادل ارائه شده است و یک طرفه و حریص قصد گرفته شده است و نه دور روابط دو جانبه ادامه خواهد داد را تشدید کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im