کره شمالی قفل کردن مرز شهرستان بیش مشکوک به ویروس مورد

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد قرار می گیرد شهر Kaesong در نزدیکی مرز با کره جنوبی تحت کل مستند پس از یک فرد بود و در آنجا با مشکوک COVID-19 علائم و گفت “باطل ویروس” ممکن است وارد کشور, دولت, به گزارش رسانه ها در روز یکشنبه ،

اگر فرد به طور رسمی اعلام coronavirus بیمار او خواهد بود کره شمالی اولین مورد تایید شده. شمال تا صبورانه گفت: آن را تا به حال هیچ موردی از ویروس ادعا می کنند مورد سوال خارج از کارشناسان.

این مستند اعلام شد بعد از ظهر جمعه. شمال رسمی کره ای خبرگزاری مرکزی گفت که مشکوک به ویروس بیمار فراری که فرار به کره جنوبی سه سال پیش قبل از عبور غیر مجاز از مرز به شمال در اوایل هفته گذشته است.

KCNA گفت تنفسی ترشح و آزمایش خون نشان داد که فرد “مشکوک به آلوده شده اند” با کوروناویروس. آن گفت: این فرد قرار داده شد تحت قرنطینه. افرادی که در تماس با بیمار مشکوک و کسانی که تا به حال شده است به Kaesong در پنج روز گذشته نیز قرنطینه.

توصیف آن anti-virus تلاش به عنوان یک “موضوع مهم و ملی وجود” کره شمالی در اوایل سال جاری تعطیل تقریبا تمام مرزی, ترافیک ممنوع گردشگران خارجی و بسیج سلامت کارگران به قرنطینه هر کسی با علائم. اما Kaesong مستند اولین بار است که چنین شناخته شده اندازه گرفته شده در یک کره شمالی شهرستان برای جلوگیری از همه گیر.

کارشناسان خارجی می گویند شیوع کروناویروس در کره شمالی می تواند باعث عواقب وخیم آن شکننده بهداشت عمومی, مراقبت از زیرساخت ها و کمبود مزمن تجهیزات پزشکی. آنها نیز شک و تردید در مورد کره شمالی ادعای داشتن تا به حال هیچ عفونت از آنجا که کشور سهام یک متخلخل مرز با چین بزرگترین شریک تجاری که در آن برای اولین بار در جهان شناخته شده ویروس موارد گزارش شده در ماه دسامبر.

Kaesong یک شهر با جمعیت 200000 نفر واقع شده است و فقط در شمال به شدت غنی شده مرز مشترک با کره جنوبی است. آن را یک بار به میزبانی کره’ به طور مشترک اجرا صنعتی پیچیده است که بسته شده پس از سال 2016 در میان تنش های هسته ای. ماه گذشته کره شمالی منفجر کردن یک اینتر-کره ای دفتر رابط در Kaesong در اعتراض به کمپین کره جنوبی محکوم شده اند ارسال شده است ضد پیونگ یانگ جزوات در سراسر مرز.

در اورژانس دفتر سیاسی جلسه شنبه, کیم همچنین اعلام وضعیت اضطراری در منطقه کائسونگ و “روشن تعیین کمیته مرکزی حزب به تغییر از دولت اضطراری ضد اپیدمی سیستم به حداکثر سیستم اضطراری و صدور طبقه بالا هشدار” KCNA گفت.

آن را به نقل از کیم عنوان کرد و گفت وجود دارد “یک وضعیت بحرانی که در آن باطل ویروس می توان گفت که وارد این کشور است.” کیم گفت که او در زمان “پیشگیرانه اندازه گیری کاملا مسدود Kaesong شهر و جداسازی هر منطقه و منطقه از دیگر” بعد از ظهر روز جمعه پس از دریافت این گزارش بر آن با توجه به KCNA.

تحلیلگر چئونگ سئونگ-چانگ در خصوصی Sejong موسسه در کره جنوبی گفت کامل مستند در Kaesong خواهد آن را دشوار برای یک پتانسیل شیوع ویروس به گسترش فراتر از شهرستان است. اما او گفت: ویروس ترس خواهد غرق رهبران کره شمالی.

“اضطراب و ترس در مورد COVID-19 پخش در کره شمالی رهبری خواهد بود بسیار بزرگتر از خارجی ها می توانید تقریبا حدس و گمان به این دلیل که کشور فاقد کیت های آزمایش و تقریبا هیچ امکانات برای درمان ویروس بیماران” چئونگ گفت.

در جلسه دفتر سیاسی همچنین در مورد “سست گارد عملکرد” در منطقه مرزی که در آن بیمار مشکوک عبور بیش از به کره شمالی KCNA گفت.

آن گفت که کیم و دیگر رهبران جریان شدند نتایج یک بررسی فشرده از یک واحد نظامی مسئول برای عبور از مرز و در مورد اجرای “مجازات شدید.”

بیش از 33 ، 000 کره شمالی فرار کرده اند به کره جنوبی, بیش از 20 سال گذشته برای جلوگیری از فقر و سرکوب سیاسی عمدتا از طریق چین است. اما آن است که بسیار غیر معمول برای پناهندگان کره شمالی به بازگشت به خود را فقیر اقتدارگرا میهن با عبور از معدن-پهن اینتر-کره ای مرز.

کره جنوبی ارتش گفت: بعد از یکشنبه که بررسی آن به که عبور از مرز به کره شمالی بود که با تنگ کردن به یک فرد ناشناس. یک نظامی بیانیه ای گفت مقامات با بررسی فیلم ضبط شده توسط خط مقدم نظارت تجهیزات, اما آن را به هیچ جزئیات بیشتر. برخی از ناظران گفته مقامات احتمال زیاد سعی تعیین شده است که گم شده و از هفته گذشته در میان پناهندگان کره شمالی در کره جنوبی به ویژه در میان کسانی که در اصل از Kaesong.

“سرزنش اتهام بازگشت فراری برای آوردن COVID-19 به کشور است که به احتمال زیاد در نظر گرفته شده برای تغییر سرزنش برای گسترش ویروس به دور از چین و پیونگ یانگ و سئول گفت:” Leif-اریک ایزلی یک استاد در دانشگاه Ewha در سئول.

“همچنین ممکن است این یک تاکتیک برای تشدید فشار دیپلماتیک بر روی (کره جنوبی) و تلاش بیشتر برای منصرف کردن کره شمالی از defecting به جنوب” او گفت:.

چئونگ گفته بعید بود که شمال ادعای فرد عبور از مرز نادرست بود چرا که آن را نمی تواند مجازات خود آن واحد نظامی با یک ساخته اطلاعیه. او گفت کره شمالی بود که بعید است به از سرگیری گفت و گو و تبادل با کره جنوبی تا زمانی که اعتماد به نفس در مورد حاوی ممکن است شیوع ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im