آمریکای شمالی تالک تابعه از Imerys فایل طرح سازماندهی مجدد و افشای بیانیه

آتلانتا, مارس 15 سال 2020 /PRNewswire/ — امروز در آمریکای شمالی تالک تابعه از Imerys (Imerys تالک امریکا Imerys تالک, ورمونت, Imerys تالک کانادا) همراه با Imerys SA (“گروه”) و Imerys تالک ایتالیا SpA1ثبت یک طرح مشترک سازماندهی مجدد (“برنامه”) و مرتبط با افشای بیانیه (“افشای بیانیه”) در ایالات متحده دادگاه ورشکستگی برای منطقه دلاور به عنوان بخشی از فصل 11 ورشکستگی موارد در آغاز فوریه 13 2019. این طرح به تشریح پیشنهاد مسیر رو به جلو به ظهور از فصل 11 داشتن خطاب تاریخی تالک مربوط به بدهی.

آمریکای شمالی تالک تابعه بر این باورند که این طرح فراهم می کند یک راه حل مطلوب برای همه ذینفعان از جمله نمایندگان فعلی و آینده متقاضیان در تالک مربوط به دادخواهی در حالی که به طور موثر تعریف یک مسیر رو به جلو برای نهفته تالک کسب و کار. این طرح فراهم می کند که اگر مصوبات لازم در حال به دست آمده تالک تابعه ظهور خواهد کرد و از فصل 11 روند و این گروه منتشر خواهد شد از همه موجود و آینده تالک مربوط به بدهی ناشی از تالک تابعه گذشته عملیات مانند بدهی خواهد بود کانال اختصاص داده شده اعتماد.

همزمان با تشکیل پرونده آمریکای شمالی تالک شرکت های تابعه در حال آغاز یک فرایند فروش به صورت قابل ملاحظه ای از دارایی های خود را در بخش 363 از ورشکستگی در ایالات متحده کد. آمریکای شمالی تالک تابعه هستند نه به دنبال انحلال دارایی های خود را, اما پیش بینی به دنبال فروش به عنوان یک نگرانی رفتن. هیچ وسیله اسب پیشنهاد شناسایی شده است. Imerys SA برخوردار است به شرکت به عنوان یک پیشنهاد در هر فرآیند فروش خواهد شد اما نه به عنوان یک وسیله اسب. به موجب ضوابط پیشنهادی طرح تمام ادعاهای بی چون و چرای از تامین کنندگان در برابر تشکیل پرونده اشخاص انتظار می رود به طور کامل پرداخت می شود.

منوط به تصویب این طرح توسط تعداد لازم از تالک متقاضیان Imerys تالک ایتالیا در نظر دارد تا فایل به صورت داوطلبانه فصل 11 حفاظت به منظور بهره مندی از همان جهانی و دائمی حمایت از تاریخی تالک مربوط به بدهی های آمریکای شمالی تالک تابعه2.

تشکیل پرونده شرکت در حال هدف قرار دادن تایید این طرح در ماه اکتبر این سال و ظهور از فصل 11 حفاظت قبل از پایان سال 2020 است.

Giorgio La Motta, رئيس جمهور, Imerys تالک امریکا Imerys تالک, ورمونت و Imerys تالک کانادا اظهار داشت: “این یک گام مهم در آمریکای شمالی تالک تابعه’ مسیر به سوی ظهور از فصل 11. این طرح نشان دهنده یک نتیجه مطلوب برای آمریکای شمالی تالک تابعه’ ذینفعان و ما را قادر به حرکت به جلو و رایگان از تاریخی تالک مربوط به بدهی.”

نمایندگان منصوب شده توسط دادگاه ورشکستگی به نمایندگی موجود و بالقوه آینده تالک مربوط به متقاضیان توافق کرده اند که به نظر طرح و خواهد بود با تهیه یک نامه به همراه درخواست اسناد و مدارک نشان می دهد حمایت خود را از طرح و دفاع برای حمایت از کسانی که حق رای در این طرح است. یک جلسه در نظر گرفتن تایید از افشای بیانیه ای برنامه ریزی شده است با دادگاه برای تاریخ 30 ژوئن 2020. پس تایید دادگاه افشای بیانیه پر کردن شرکت توزیع طرح و افشای بیانیه به رای گیری طلبکاران برای خود در نظر میگیرد.

این آزادی مطبوعات در نظر گرفته شده است به عنوان درخواست برای رای دادن در این طرح است. طرح و افشای بیانیه و هر نمایشگاه که در زمینه در دسترس خواهد بود به صورت آنلاین در https://cases.primeclerk.com/imerystalc.

تشکیل پرونده ثبت شرکت داوطلبانه دادخواست برای سازماندهی مجدد تحت فصل 11 از ایالات متحده کد ورشکستگی در فوریه 13 2019. این اقدام گرفته شده برای حفاظت از خود را در دراز مدت منافع کسب و کار و آدرس های تاریخی تالک مربوط به بدهی در ایالات متحده.

پر کردن شرکت های توصیه شده در این ماده توسط Latham & Watkins LLP و Alvarez & Marsal.

در مورد Imerys تالک امریکا

Imerys تالک امریکا پیشرو تالک تولید در قاره آمریکا با عملیات در مونتانا, ورمونتو تگزاس. شرکت تامین حق بیمه کیفیت تالک بر اساس راه حل برای طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی صنعتی از جمله رنگ, پلاستیک, سرامیک, لاستیک, کاغذ, کشاورزی, چسب و مهر و موم, ساختمان, محصولات آرایشی و بهداشتی و دارویی.

در مورد Imerys تالک کانادا

Imerys تالک کانادا پیشرو تالک تولید در قاره آمریکا با عملیات در Timmins و Penhorwood. شرکت تامین حق بیمه کیفیت تالک بر اساس راه حل برای طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی صنعتی از جمله رنگ, پلاستیک, سرامیک, لاستیک, کاغذ, کشاورزی, چسب و مهر و موم, ساختمان, محصولات آرایشی و بهداشتی و دارویی.

مطبوعات تماس با ما
این لوینسون گروه
[email protected]
202-244-1785

1 Imerys تالک ایتالیا نامگذاری شده است در چند تالک مربوط به پرونده های حقوقی در ایالات متحده.
2 Imerys تالک ایتالیا کسب و کار گنجانده شده است در این فروش و باقی خواهد ماند و بخشی از این گروه در طول و پس از بسته شدن فصل 11 رسیدگی است.

منبع Imerys تالک امریکا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im