سازمان های غیر انتفاعی در صورت رشد تقاضا و مجبور به انصراف از جمع آوری اعانه. در اینجا چگونه شما می توانید کمک به

سازمان های غیر انتفاعی در دره و اطراف آریزونا در اینجا برای کمک به در یک بحران.

حتی زمانی که آنها به صورت یک بحران پول خود را.

با کروناویروس همه گیر بسیاری از کسانی که درآمد, ساخت, حوادث, پیاده روی و گالاس شده اند دوباره به تعویق افتاد و یا لغو شود.

با اخراج در بسیاری از صنایع پیمانکاران مستقل به طور ناگهانی و بدون مشتریان و کسب و کارهای کوچک درد و رنج غیر انتفاعی رهبران دانستن نیازهای جامعه در حال افزایش است. همانطور که با همه مردم آنها کمک به آنها در حال تلاش برای پایان می رسد دیدار در یک اقدام بی سابقه با افزایش تقاضا و از دست دادن درآمد حاصل از رویدادهای مالی و محدود داوطلبان برای حمایت از تلاش های امداد رسانی.

“در اینجا در آریزونا ما سعی می کنیم به ما رویدادهای مالی بیشتر بین ماه های سپتامبر و ممکن است چون ما می دانیم که در تابستان چیزهایی که تمایل به تعطیل” گفت: Darlene Newsom, مدیر عامل شرکت United Methodist توسعه وزارتخانه جدید روز مراکز.

UMOM سالانه پایان دادن به بی خانمانی صبحانه در حال حاضر خواهد شد یک رویداد مجازی در مارس 3 و پیاده روی خود را برای پایان دادن به بی خانمانی شده است به تعویق افتاد تا سپتامبر. 19.

چه بود یک بار در بهار رویداد خواهد شد در حال حاضر در انتظار نگه داشته تا سقوط – و بنابراین کسانی که بالقوه بودجه.

“ما واقعا وابسته به آن وقایع ما را از طریق ماه های تابستان” Newsom گفت.

سال گذشته UMOM رویداد سالانه به دست آورد بیش از 100.000 دلار برای کمک به سازمان های غیر انتفاعی ارائه پناهگاه و برنامه نویسی به افراد و خانواده دچار بی خانمانی در ایالت آریزونا در Newsom گفت. UMOM را پیش بینی از دست دادن ندارد و با داشتن آن بهار رویدادهای خواهد شد در مورد $300,000.

“دیگران باید خانواده از سه یا چهار یا پنج یا شش. خانواده ما در UMOM دارای 800,” Newsom گفت. “هدف ما این است که به نگه داشتن همه سالم و خاموش کردن خیابان ها. به طوری که قادر به برگزاری آن رویدادهای مالی واقعا ویران ما است.”

با توجه به COVID-19 غیر انتفاعی تاثیر نظرسنجی طراحی و توسعه توسط اتحاد آریزونا های غیر انتفاعی بیش از 84 درصد از 423 غیر انتفاعی گزارش گفت: درآمد خود را کاهش یافته بود به دلیل رویداد لغو شد. آن دسته از سازمان های غیر انتفاعی می رود برای از دست دادن به طور متوسط از $249,000 در درآمد با توجه به COVID-19 با گزارش محدوده از $400,000-10 میلیون دلار درآمد از دست داد.

از دست دادن کل از گزارش درآمد تا کنون بیش از $36 میلیون

تعدادی از COVID-19 امداد مبارزات در راه هستند برای کمک به سازمان های غیر انتفاعی به ادامه خدمت می کنند. آنها در حال رهبری گروه هایی مانند آریزونا جامعه بنیاد دره خورشید ایران راه داد آریزونا سازمان های غیر انتفاعی و آریزونا Grantmakers.

ارتباط با سازمان های غیر انتفاعی: نیاز به کمک و یا می خواهید برای کمک به در طول بیماری همه گیر کوروناویروس? اینجا را کلیک کنید

Ramping تا برای کمک به کودکان و نوجوانان

شلبی پدرسن است مدیر عامل شرکت ICAN یک چندلر سازمان غیر انتفاعی است که به طور معمول فراهم می کند خارج-از-مدرسه-ساعت نویسی برای کودکان و نوجوانان. این سازمان در حال گسترش آن ساعت که مدارس بسته شده و به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر بود اما برای متوقف کردن اجازه می دهد بچه ها به داخل ساختمان پس از بستن مارس 23.

ICAN کارکنان مشغول به کار برای کمک به پیدا کردن دیگر گزینه های مراقبت از کودک برای بچه ها که شده بود حضور می یابند. آن را نیز ارائه مجازی برنامه نویسی از جمله کیت آموزشی برای کودکان و نوجوانان, پدر و مادر, آموزش و پرورش و خانواده “check-in” را به ارائه معارفه برای موارد ضروری و یا خدمات ICAN یا شرکای آن می تواند ارائه.

پدرسن گفت: ICAN لغو کرده بود سالانه صبحانه جمع آوری کمک به ارمغان می آورد که در $30 ، 000 تا $50,0000. یک cornhole مسابقات برنامه ریزی شده برای ماه مه به احتمال زیاد گیریم. یکی دیگر از تصمیم سختی بود به نوبه خود به دور داوطلبان به منظور محدود کردن تعدادی از مردم در ساختمان است.

که کمبود می تواند حتی بزرگتر به عنوان ICAN شد هزینه های بیشتر به برنامه نویسی. علاوه بر مراقبت از کودک و وعده های غذایی در حالی که باز ICAN ارائه شد پدر و مادر راهنمایی در مناطق مانند صحبت کردن با کودکان خود در مورد آنچه که آنها در حال تجربه در طول شیوع بیماری است.

ICAN هدف این بود که باز بماند به عنوان طولانی به عنوان توصیه از CDC و دیگر سازمانهای بهداشتی مجاز پدرسن گفت.

“ما در حال تلاش برای انجام بهترین چیزی که برای ما خانواده ها و کارکنان و سپس با در نظر گرفتن منابع مالی دوم,” او گفت:. “آن را اجرا می کند در برابر هر تصمیم گیری کسب و کار شما همیشه می خواهم اما اینها فقط نامشخص و زمان های مختلف و نیاز های مختلف تصمیم گیری است.”

تغییر لحن خود را: Nonprofits انطباق

در همین حال سازمان های غیر انتفاعی در حال توسعه راه های جدید برای ارائه کمک به امن و فاصله اجتماعی.

ققنوس غیر انتفاعی رویز خانه رایگان آکادمی موسیقی برای جوانان محروم. برنامه شامل پیانو, رشته, برنج, woodwind, ماریاچی و گروه کر کلاس که تمام آنها به تعویق افتاده است در فرد است.

معلمان موسیقی در رویز خانه در حال حاضر در حال استفاده از فن آوری و رسانه های اجتماعی به کلاس با دانش آموزان خود را.

Chicanos Por La Causa فراهم می کند و سلامت رفتاری و کوچک کسب و کار در کلاس های مشاوره و برنامه های دانشگاهها.

“این محیط این وضعیت باعث شده است که نیازهای جامعه را به تکامل کمی” گفت: حداکثر گونزالس CPLC است معاون اجرایی رئیس جمهور از استراتژی و مدیریت ارتباط با.

کارکنان در حال انجام بررسی ها با مشتریان از طریق تلفن و آنلاین.

“ما هنوز در حال انجام این خدمات هنوز رفع نیازهای جامعه تا آنجا که ما می توانیم. ما در حال تلاش برای انجام آن را در راه های مختلف در حال حاضر” گونزالس گفت.

در تقاضا: آژانس منطقه پیری

Mary Lynn Kasunic است که رئیس جمهور و مدیر عامل آژانس منطقه پیری در شهر فینیکس, یک سازمان است که طرفداران و برنامه های مختصات و ارائه خدمات برای بزرگسالان سن 60 سالگی+ بزرگسالان مبتلا به HIV/AIDS و یا معلولیت و مراقبت طولانی مدت نیاز دارد و مراقبان.

Kasunic گفت: تماس با این سازمان 24 ساعته سر به فلک کشید کسی که پس از ارسال شماره در Facebook.

“این دیوانه” Kasunic گفت. “که در آن ما به طور معمول 300 تماس در روز ما شده ایم گرفتن بیش از یک هزار تماس در روز. و در شب در تماس فرد معمولا حدود پنج تماس. (های اخیر یک شب) ما تا به حال صد.”

این سازمان کار کرده است و حتی بیشتر از نزدیک با گروه های آن را به طور معمول با شرکای تجاری از جمله مراکز ارشد, St. mary’s بانک مواد غذایی و وعده های غذایی بر روی چهار چرخ.

جمع آوری کمک های مردمی نبوده است مسئله Kasunic گفت. این گروه بیشتر متکی به کمک های مالی فرد نسبت به رویدادهای مالی.این سازمان همچنین ترویج آریزونا خیریه اعتبار مالیاتی اهدای بود و “پاسخ خوب این سال است.”

اما کمک و یا کمک های مالی از غیر فاسد شدنی آب و غذا و کاغذ توالت قدردانی خواهد شد.

همچنین مهم است: “یادآوری مردم به دنبال در اطراف محله خود و ببینید که یک فرد بزرگسال است که ممکن است نیاز به برخی از کمک. اگر آنها در حال رفتن به فروشگاه مواد غذایی جلوگیری و بگو: “آیا شما نیاز به هر چیزی از فروشگاه؟’ توقف اغلب و مطمئن شوید که آنها خوب است.”

به تعویق افتاد: Celebrity Fight Night

مشهور مبارزه با شب یک ستاره نکردم جمع آوری کمک های مردمی جشن که مطرح شده است و میلیون ها نفر به منافع آلزایمر و اختلالات حافظه برنامه در اقیانوس منجمد شمالی عصبی موسسه و دیگر موسسات خیریه. این رویداد است که به طور معمول برگزار می شود در این بهار اما به تعویق افتاده است تا اکتبر. 3.

“این نشان می دهد قطعا بر روی بروید. ما عذر خواهی برای هر زحمتی; اما, ایمنی و بهداشت از مهمانان ما و هر کس در ارتباط با افراد مشهور Fight Night باید اول به خصوص با تعداد زیادی از هنرمندان و شرکت کنندگان که سفر به این رویداد” بنیانگذار جیمی واکر نوشت: در بیانیه ای.

چگونه برای کمک به: COVID-19 امداد مبارزات

اعضای جامعه ممکن است قادر به کمک به فرد, اما آنها می تواند کمک به COVID-19 امداد مبارزات و یا به طور مستقیم به سازمان.

 • این آریزونا جامعه پایه و دره خورشید راه متحده در حال همکاری در بودجه برای کمک به سازمان های غیر انتفاعی.
   
 • به ACF در آریزونا COVID-19 جامعه پاسخ صندوق حمایت از سازمان های غیر انتفاعی’ پاسخ به این ویروس. صد درصد از سهم این صندوق توزیع خواهد شد به عنوان نیاز بوجود می آیند. بازدید azfoundation.org برای اهدای.

  “سازمان های غیر انتفاعی در حال انجام کار مهمی در جوامع ما و ما نیاز به ارائه منابع به سرعت و کارآمد به آنها را قادر به تمرکز بر روی کسانی که بیشتر تحت تاثیر” گفت: Steve Seleznow, ACF, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت. “با ما بشردوستانه همکاران ما باقی خواهد ماند اختصاص داده شده به کمک به آنها را در هر مرحله از راه است.”
   

 • این ایالات برای دره COVID-19 صندوق کمک می کند تا سازمان های غیر انتفاعی و مدرسه شرکای مبارزه میان بحران است. بازدید vsuw.org برای اهدای.

  “این فقط یک amped تا نسخه از آنچه ما به طور معمول انجام دهد و در این راه متحد و ما در حال رفتن به آن را انجام دهد چرا که نیاز است در حال حاضر. ما به امید جامعه تظاهرات در اطراف سازمان های غیر انتفاعی گفت:” رئیس جمهور و مدیر عامل Carla Vargas.

  “در حال حاضر زمان برای مردم به گرد هم می آیند و به کمک یکدیگر در راه است که مناسب هستند. بیایید صاف منحنی در گسترش. و اجازه دهید سخاوتمندانه با ما دلار به این دلیل است که واقعا چه چیزی مورد نیاز است در درون ما غیر انتفاعی جامعه به زنده نگه داشتن آن و نگه داشتن آنها را قادر به ارائه خدمات به جامعه ما فراتر از بحران است.”

 • سالانه آریزونا می دهد و بعد در 7 آوریل امیدوار به افزایش حتی بیشتر بودجه برای سازمان های غیر انتفاعی در این سال با باز کردن ثبت نام برای گروه بیشتر. از سال 2013 این رویداد مطرح شده است و بیش از 17 میلیون دلار. زود جمع آوری کمک های مردمی در جریان است در azgives.org.
   
 • اخیرا داد و آریزونا Grantmakers فروم ایجاد آریزونا می دهد غیر انتفاعی اضطراری صندوق امداد برای کمک به با COVID-19 امداد.

  “همه ما در حال مرور این برای اولین بار است. این چیزی است که من فکر نمی کنم هیچ یک از ما را دیده اند در طول عمر ما” گفت: کریستن Merrifield, داد, مدیر عامل شرکت. “آن بوده است بسیار دست زدن به به ببینید که چگونه همه با هم نه تنها به حمایت از سازمان های غیر انتفاعی اما برای حمایت از مردم است که آنها در حال خدمت, بیش از حد.”
   

 • به کمک خیرین و افرادی که نیاز به کمک آریزونا جمهوری نیز منتشر کرده است یک پایگاه داده قابل جستجو با اطلاعات در مورد آریزونا سازمان های غیر انتفاعی و توضیح داد چه خدماتی ارائه می کنند و چه نیازهای خود هستند. بیش از 160 سازمان ذکر شده است. لیست به روز خواهد شد به طور منظم.

الیزابت مونتگمری است یک تولید کننده برای Arizona Republic azcentral.com و آریزونا قصه گوهای. رسیدن به او را در [email protected] یا 602-444-8764. خبرنگار Weldon جانسون را می توان در رسید [email protected]

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>