غیر انتفاعی درخواست کمک بعد از موبایل کلینیک پزشکی در Maryvale آتش

ققنوس غیر انتفاعی فراهم می کند که مراقبت های پزشکی رایگان به کسانی که در نیاز خود را از دست داده تلفن همراه پزشکی RV در یک آتش سوزی هفته گذشته خواسته است برای حمایت از جامعه برای پرداخت ضرر و زیان است.

ماموریت رحمت آریزونا بوده است در خدمت ولی برای تقریبا 23 سال به گفته مدیر اجرایی پائولا Carvalho. دو پزشکی موبایل rv ها خدمت هفت سایت واقع در سراسر دره در شهر فینیکس, مسا, Avondale, Maryvale و چندلر است.

آنها در خدمت حدود 1200 نفر در هر ماه است که در حال ایجاد یا underinsured او گفت:. اکثر بیماران مزمن مانند دیابت و تکیه بر درمانگاه برای دارو.

“این مردم هستند که اصلا دسترسی به مراقبت از هر راه دیگر پس از این وسیله برای ما از دست دادیم که کمک می کند تا ما را به داروها و تجهیزات پزشکی و مراقبت به طور مستقیم به جوامع بنابراین ما حق را به آن محله که نیاز بالا و پایین دسترسی به مراقبت” Carvalho گفت.

آتش سوزی درمانگاه در Maryvale

یکی از آنها پزشکی rv ها مستقر شد در Maryvale کلیسای ناصری در نزدیکی شمال 51 خیابان و Osborn جاده هنگامی که آن آتش در فوریه. 4.

هیچ کس مجروح شد اما RV نابود شد و تلقی از دست دادن کل. آتش یک تصادف بود اما از آن است که هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است باعث شد آن Carvalho گفت.

RV به عنوان یک مراقبت های بهداشتی درمانگاه با بیمار در اتاق آزمون و تجویز دارو داروخانه در هیئت مدیره. تجهیزات پزشکی و دارو در هیئت مدیره مجموع به بیش از $20,000, با توجه به آزادی مطبوعات از سازمان های غیر انتفاعی.

“از دست دادن کل به احتمال زیاد خواهد شد در بیش از 250.000 دلار,” آزادی گفت.

این واحد خدمت شش درمانگاه سایت های سراسر دره و در حال حاضر این سازمان را مجبور به تکیه بر آن RV برای خدمت به همه نقاط.

“این یک بیت از یک کشش برای ما و این واحد نیاز به برخی از TLC به منظور مطمئن شوید که آن را وجود دارد برای ما بیش از چند ماه در حالی که ما صبر” برای بیمه و به ساخت درمانگاه Carvalho گفت.

درخواست برای کمک های مالی به طوری که آنها می توانید نگه دارید در خدمت جامعه

ماموریت رحمت خواست جامعه را از طریق کمک های مالی به پرداخت هزینه برای از دست دادن بزرگ.

غیر انتفاعی در حال حاضر مطرح شده در مورد $8,000, Carvalho گفت و امیدوار است به منظور بالا بردن حداقل $20,000 در حال حاضر که یک اهدا کننده ارائه شده به مسابقه تا به این مبلغ است.

کمک های مالی پذیرفته شده با مراجعه به ماموریت رحمت آریزونا سایت و یا با تماس با این سازمان در 602-861-2233.

نیز وجود دارد یک Facebook جمع آوری کمک های مبارزات انتخاباتی است که تقریبا 4000 دلار است.

“ماموریت رحمت ایمنی-net درمانگاه است که به معنای گرفتن مردم است که در حال سقوط از طریق ترک از سیستم مراقبت های بهداشتی ما,” او گفت:.

“ما در حال مراقبت از افراد با کرامت و شفقت در حالی که تلاش برای نگه داشتن آنها را از هزینه های اورژانس و مراقبت و بستری شدن در بیمارستان است که می تواند اجتناب شود. این کار مردمی آنها کم درآمد و آنها واقعا نیاز به کمک دارند.”

آخرین اخبار خبرنگار الهام سنگی را می توان در رسید alyssa.stoney@arizonarepublic.com. او در توییتر دنبال کنید @stoney_alyssa.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر