Nonni را Biscotti و افراد مشهور مامان Haylie Duff تشویق مصرف کنندگان به میزبان “شیب و اهدا” احزاب برای حمایت از مبارزه با سرطان دوران کودکی

برای هر اجتماعی پست که برچسب ها @NonnisFood, @AlexsLemonade و #DipandDonate بین در حال حاضر و دسامبر. 31, 2020, Nonni را اهدا خواهد شد $1 در هر اجتماعی به اشتراک بگذارید در ALSF, یک سازمان غیر انتفاعی است که بودجه تاثیرگذار تحقیقات برای کمک به درمان سرطان دوران کودکی.

“ما هیجان زده به منظور افزایش همکاری های ما با Nonni را از طریق شیب و کمک مالی به کمپین گفت:” لیز اسکات, co-مدیر اجرایی ALSF و الکس ، “چه یک راه فوق العاده برای حامیان برای کمک به سرطان دوران کودکی. Nonni شده است یک شریک بزرگ در ماموریت ما و ما مشتاقانه منتظر ادامه کار با هم به سوی یک درمان است.”

بازیگر و مادر از دو Haylie Duff نیز هیجان زده برای کمک به طرفداران لگد کردن شیب و کمک مالی مبارزات انتخاباتی. “من نمی توانم صبر کنید تا ببینید که چگونه طرفداران خلاقانه و سرگرم جشن با Nonni را Limone biscotti همه در حالی که کمک به یک علت خاص است که کمک می کند تا خانواده ها را تحت تاثیر دوران کودکی سرطان,” او گفت:. “با کلاسیک Limone Biscotti طعم این شیب و اهدا احزاب کامل خواهد شد پیچ و تاب و سنتی لیموناد ایستاده!”

در طول یا پس از شیب و اهدا احزاب میزبان و مهمان می تواند بازدید alexslemonade.org و جستجو “Nonni را شیب و اهدا” تحت “خاص جمع آوری کمک” برای اهدای کمک های مالی خود را مطرح یا مورد نظر کمک های مالی آنلاین.

“ما مفتخر به همکاری با الکس ایستاده لیموناد بنیاد در مبارزه با سرطان دوران کودکی گفت:” پاتریشیا وانگ پلارشد بازاریابی نام تجاری مدیر برای Nonni است. “ما عاشق آوردن biscotti-عاشقان با هم به جشن و حمایت از ALSF ماموریت و هیجان زده به راه اندازی شیب و کمک مالی مبارزات انتخاباتی در این سال با Haylie Duff.”

به منظور بالا بردن آگاهی برای بنیاد Nonni را دیرین فن های مورد علاقه Limone Biscotti بسته بندی موجود در خرده فروشان را انتخاب کنید در سراسر کشور خواهد شد از ویژگی های الکس ایستاده لیموناد بنیاد آرم از طریق Dec. 31, 2020:

Nonni را Limone Biscotti یک ترد لیمو شیرینی آغشته به شکر و تخم مرغ سفید برای ومزه تجربه به روشن هر روز بهار. سرشار از عطر و طعم و بافت ترد و ظرافت شیرین ساخته شده از مواد تشکیل دهنده سالم از جمله تخم مرغ و کره و شکر.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه به میزبان خود شیب و اهدا و کمک به ALSF لطفا www.alexslemonade.org/campaign/stands-and-events/nonnis و کمک به حمایت از مبارزه با سرطان دوران کودکی.

در مورد Nonni مواد غذایی, LLC
Nonni مواد غذایی LLC صنعتگر ایتالیایی الهام گرفته از پخته محصولات شرکت با ارادت به استفاده از املاک, حق بیمه, کیفیت مواد تشکیل دهنده. در سال 1988 تاسیس صنعتگر نانوایی باز شد با الهام و دستور العمل های خانواده ترسیم به لوکا, ایتالیا و در ادامه به ارائه خوشمزه لذت ساخته شده با هیچ طعم دهنده های مصنوعی و یا مواد نگهدارنده. Nonni محصولات شامل Nonni را Biscotti و THINaddictives. Nonni محصولات شامل Nonni را Biscotti و THINaddictives. Nonni را Biscotti شماره یک فروش biscotti در کشور محبوب ترین فروش biscotti در بازار و تنها برند ملی ساحل به ساحل به فروش می رسد.

در مورد الکس ایستاده لیموناد بنیاد
الکس ایستاده لیموناد پایه (ALSF) پدید آمده از جلوی حیاط ایستاده لیموناد از 4 سال الکساندرا “الکس” اسکات بود که در مبارزه با سرطان و می خواستم برای جمع آوری پول به پیدا کردن درمان برای همه کودکان مبتلا به سرطان است. روح او و عزم و الهام بخش به دیگران برای حمایت از او علت و هنگامی که او در گذشت در سن 8, او تا به حال مطرح $1 میلیون نفر است. پس از آن بنیاد تحمل نام او به تکامل ملی جمع آوری کمک های مردمی جنبش است. امروز ALSF یکی از فروشندگان پیشرو تأمین کنندگان مالی از اطفال تحقیقات سرطان در آمریکا و کانادا پس از مطرح بیش از 150 میلیون دلار تا کنون بودجه نزدیک به 1000 پروژه های تحقیقاتی و ارائه برنامه ها به خانواده های متاثر از سرطان دوران کودکی. برای اطلاعات بیشتر AlexsLemonade.org.

منبع Nonni مواد غذایی, LLC

لینک های مرتبط

http://nonnis.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>