هیچ مراسم از بهار برای گلف: کارشناسی ارشد به تعویق افتاد به دلیل ویروس

پونته ودرا بیچ فلوریدا. — آگوستا ملی در روز جمعه به تعویق افتاد, کارشناسی ارشد, عظیم دیگری ضربه به بهار تقویم ورزشی از کروناویروس جدید که در حال حاضر مسئول از دست دادن مارس جنون و تاخیر در روز افتتاحیه بیس بال.

آنقدر که سالانه مراسم از بهار و هفته اول در مارس اختصاص داده شده به درخشش dogwoods و azaleas انشاءالله گوشه و تایگر وودز تعقیب یکی دیگر از کت سبز.

“متاسفانه همیشه در حال افزایش خطرات مرتبط با گسترده coronavirus باید منجر به یک تصمیم گیری است که بدون شک خواهد بود ناامید کننده برای بسیاری از, اگر چه, من با اعتماد به نفس مناسب است تحت این شرایط منحصر به فرد” کارشناسی ارشد رئیس Fred ریدلی در بیانیه ای گفت.

کارشناسی ارشد برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 9-12.

ریدلی گفت که امیدوار است این تصمیم قرار می دهد آگوستا ملی در بهترین موقعیت برای میزبان استادان و آن دو دیگر کار را رویدادهای “را در تاریخ بعد.”

او نشان می دهد زمانی که کارشناسی ارشد می تواند ایفا کرده است. این باشگاه خصوصی به طور سنتی بسته در مارس می کند و باز برای اعضای آن تا اکتبر.

“است که یک بازی سرگرم کننده پیام به دریافت” گفت: J. T. Poston میان PGA Tour برندگان که واجد شرایط خود را برای اولین کارشناسی ارشد. “این یک مسابقه است که من بوده ام به دنبال به جلو به از آنجایی که من بچه بودم و هنوز هم بسیار به دنبال به جلو به آن است. من می دانم که من شانس من در آن است. فقط نمی دانیم که آن خواهید بود.”

تصمیم می آید را 12 ساعت پس از PGA Tour کمیسر جی موناهان لغو چهار مسابقات شروع با نهایی سه دوره مسابقات قهرمانی بازیکنان و 15 میلیون دلار کیف پول.

بازیکنان در حال حاضر شد و نیروبخش برای کارشناسی ارشد به تعویق افتاد, به عنوان آنها به سمت چپ TPC Sawgrass در صبح روز جمعه. ویروس گرفتن در دنیای ورزشی و گلف تصمیم به لغو — بعد از اولین بار که مایل به سعی کنید به بازی این بازیکنان در مسابقات قهرمانی بدون طرفداران — اجتناب ناپذیر بود.

“خوب به تعویق افتاد یک آرامش word — لغو دیگری است” گفت: Xander Schauffele بود که یک نفر به جنگل سال گذشته در کارشناسی ارشد. “به عنوان طولانی به عنوان آن را می گوید” به تعویق افتاد ” من فکر می کنم بازیکنان را پیدا خواهد کرد امیدوارم که در آن کلمه و فقط منتظر رفتن زمان است.”

حتی پس از این زمان های عجیب و غریب برای گلف بازان است که معمولا تنها گام را برای یک ماه در یک زمان و در پایان سال. Schauffele گفت: این احساس آخرین روز مدرسه.

“بسیاری از گلف خوب یک کشش بزرگ گلف در آینده می کنیم و با نشستن در خانه و انتظار برای کسی که به ما می گویند زمانی که و که در آن” او گفت:. “این احساس بسیار عجیب و غریب.”

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه با اکثریت قریب به اتفاق دوره نقاهت در حدود دو هفته.

NBA و NHL را به حالت تعلیق در فصل خود را به طور نامحدود. لیگ اصلی بیس بال است به تعویق افتاد شروع فصل آن و یکی از بزرگترین رویدادهای به نام خاموش شد NCAA بسکتبال مسابقات — March Madness — که مجذوب این کشور به مدت سه هفته. قهرمانی در بازی شنبه شب قبل از کارشناسی ارشد.

کالج ها در حال لغو بهار ورزش است.

کارشناسی ارشد به پایان رسید در مارس هر سال از سال 1935 — اولین مسابقات بود در اواخر ماه مارس — به جز زمانی که آن را لغو و از سال 1943 تا 1945 به دلیل جنگ جهانی دوم است.

“آن را سخت به فکر می کنم این است که در مقیاس اما آخرین بار بسیاری از حوادث لغو شد (بود) با توجه به جنگ جهانی دوم است. این coronavirus فقط تغییر جهان ما” مت Kuchar گفت.

این باشگاه همچنین میزبان آگوستا ملی زنان کار به پایان می رسد که در روز شنبه قبل از استادان و یکشنبه محفوظ است برای درایو چیپ و زدن توپ فینال برای جوانان که واجد شرایط در تمام سال در سراسر کشور است.

دیگر مسابقات گلف بهتر می شود رتبه بندی از استادان تنها بزرگ شد و در همان دوره در هر سال است. قیمت بلیط در میان ارزان ترین برای یک رویداد بزرگ ورزشی — 375 دلار در این سال برای پنج شنبه-یکشنبه نشان — هر چند این باشگاه بسیار از آن non-broadcast درآمد حاصل از آن کالا ها ، آن را نمی باید یک فروشگاه آنلاین.

کسب و کارهای محلی نیز رقم به شدت رنج می برند به خصوص هتل ها که اغلب به اتهام به اندازه پنج برابر میزان طبیعی در طول هفته از کارشناسی ارشد.

بعدی مهم است برنامه ریزی شده به PGA قهرمانی در سان فرانسیسکو در مه 14-17 و PGA آمریکا در حال حاضر به فکر حالات اگر آن را امن نیست به بازی.

“جهان در حال آمدن است به پایان برسد اما این یک واقعیت کمی بررسی” Kevin نه گفت. “گلف است که از یک معامله بزرگ هنگامی که شما به اطراف نگاه در آنچه که در جهان است. من می دانم کارشناسی ارشد است که به تعویق افتاده است. من فکر می کنم آنها در حال انجام کار درست و من نگاه به جلو به امید بازی کارشناسی ارشد بعد از این سال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>