‘هیچ تضمینی وجود ندارد فقط امید’: فاز 3 COVID-19 واکسن آزمایش های در حال راه اندازی در آریزونا

آنا Lunaria می گوید او را نمی معمولا در نظر گرفتن ثبت نام برای آزمایش های بالینی داروهای جدید و یا واکسن.

اما هفته گذشته او داوطلب برای شرکت در اواخر مرحله COVID-19 واکسن محاکمه در آریزونا با وجود خطرات بالقوه به عنوان یک موضوع آزمون.

“من ترس از واکسن. من می ترسم از ویروس” گفت: Lunaria یک ققنوس طب سوزنی. “من فکر می کنم از آن را به عنوان وظیفه مقدس به انجام آنچه من می توانم در این زمان است.”

آمریکا شرکت زیست فناوری مدرن و آمریکایی غول دارویی Pfizer هر دو راه اندازی در اواخر مرحله آزمایش های مربوطه خود را واکسن در روز دوشنبه. واکسن پدید آمده در یک سرعت فوق العاده خطرناک و نشان داده اند وعده در مطالعات قبلی.

دولت فدرال اعلام کرده است هدف از ارائه 300 میلیون دوز از امن واکسن موثر برای COVID-19 ژانویه 2021 در یک برنامه به نام عملیات با سرعت پیچ و تاب.

اگر نتایج اولیه از هر دو دادگاه نگاه خوب یک واکسن می تواند سریع ردیابی برای تصویب اما معلوم نیست که در ابتدا دریافت واکسن اگر آن تایید شده است.

چهار آریزونا سایت های شرکت کننده در مدرن را در سراسر کشور محاکمه, هیچ کدام وابسته به بیمارستان ها و یا تحقیقات دانشگاه. سه سایت در خصوصی شرکت تحقیقاتی به نام امید, موسسه تحقیقات با مکان در چندلر پیوریا و محفل ققنوس. چهارم در کیفیت زندگی پزشکی و مرکز تحقیقات خصوصی ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و مرکز تحقیقات مستقر در توسان.

ققنوس امید موسسه تحقیقات محل را نیز به شرکت در این Pfizer آزمایشی همراه با خصوصی تحقیقات بالینی شرکت در تمپه به نام تحقیقات بالینی کنسرسیوم.

هر دو محاکمه خواهد شد ثبت نام از 30 ، 000 شرکت کنندگان و به معنای یک آزمایش نهایی واکسن ایمنی و اثربخشی.

نتایج انتظار می رود به مرور با مواد مخدر تنظیم کننده مانند مواد غذایی و دارو به صورت بالقوه واکسن تصویب.

محاکمات را دنبال شرکت کنندگان به مدت دو سال پس از تزریق به عنوان آنها به زندگی عادی خود با بررسی منظم یو پی اس برای اندازه گیری شرکت کنندگان در سیستم ایمنی بدن پاسخ. به دلیل فشار برای ایجاد یک واکسن به سرعت آن را ممکن است یا واکسن می تواند منتشر شود و جلوتر از رسمی نتیجه گیری از مطالعات.

آمار اولیه از مدرن واکسن آزمایش به نظر می رسد تشویق شرکت کردند. واکسینه شرکت کنندگان بیشتری تولید آنتی بادی خنثی کمتر دیده شده است در بسیاری از بهبود COVID-19 بيمار. نتایج این مطالعه منعکس 45 شرکت کنندگان همه آنها زیر سن 55 و بسیاری از آنها سفید است.

وجود دارد برخی از عوارض جانبی گزارش شده در این مطالعه که بسته به دوز. در حالی که هیچ یک از کسانی که موفق به دریافت یک دوز خفیف تجربه تب شش شرکت کنندگان در حد متوسط دوز در گروه تب همراه با هشت در دوز بالا از جمله یکی که تا به حال در بیمارستان بستری شود.

فایزر در ادامه به جمع آوری اطلاعات از مطالعات قبلی اما گفت: در آزادی مطبوعات است که نتایج اولیه بر اساس نزدیک به 120 نفر از بيماران نشان داد این واکسن قادر به تولید آنتی بادی است که می تواند در خنثی کردن این ویروس در تمام بیماران مبتلا به طور کلی خفیف تا متوسط و موقت عوارض جانبی مانند تب و خستگی و لرز.

زودتر داده ها از اول 45 بيمار نشان داد که میزان تب رشد بیشتر شایع در بیماران دریافت دوزهای بالاتر. پس از دوز دوم واکسن 75% از بيماران در حد متوسط دوز در گروه تب.

لایحه گروبر این شرکت گزارش معاون ارشد رئيس جمهور از واکسن بالینی تحقیق و توسعه کاهش یافته است به طور دقیق جمعیتی شکست زود هنگام مطالعه گروه اما گفت: درصد کمی از شرکت کنندگان از گروه های اقلیت.

برای برخی از, این نوع از عوارض جانبی و مطالعه محدودیت همراه با سرعت سریع از واکسن توسعه و نگرانی.

“هر زمان که ما سعی می کنیم برای سرعت بخشیدن به کشف روند ما را اجرا خطر از گوشه برش” گفت: Jason Robert یک دانشگاه ایالتی آریزونا bioethicist که تمرکز بر چگونه عمل سالم و اخلاقی علم است.

‘هیچ تضمینی وجود ندارد فقط امید”

قبل از ثبت نام برای هر COVID-19 مطالعه رابرت اخطار می دهد که مردم باید به طور کامل درک خطرات و نباید داوطلب به دلایل اشتباه.

“دانشمندان در حال انجام این کار برای کل نه فردی” او گفت:. “ممکن است ما وظیفه مدنی برای شرکت در این مطالعات, اما آن را نمی از آنجا که شما فکر می کنید شما در حال رفتن به گرفتن بهتر است.”

تنها برخی از محاکمه شرکت کنندگان دریافت خواهد کرد واقعی واکسن. دیگران را دریافت دارونما تزریق به جای آن اجازه می دهد محققان به مقایسه نتایج.

به این معنی که اگر یکی از شرکت کنندگان دریافت دارونما به جای واکسن, آنها ممکن است از دست دادن شانس خود را برای دریافت یک واکسن حق دور اگر یک واکسن تایید شده است هر چه زودتر.

هر دو مطالعات کور, معنی شرکت کنندگان را نمی دانم که آیا آنها با دریافت واکسن یا دارونما. این انجام شده است برای جلوگیری از هر گونه پتانسیل تعصب در داده ها.

وجود دارد برخی از خطر بالقوه برای شرکت کنندگان گفت: جک McGettigan دکتر که نظارت مدرن را محاکمه در توسان. اگر وجود دارد هر گونه عوارض جانبی McGettigan گفت که او انتظار دارد برای دیدن خفیف تب یا درد بدن که به طور معمول به سرعت ناپدید می شوند.

او دیده نشده و نشانه ای از مشکلات مهم “اما شما نمی دانید تا زمانی که شما انجام واقعی مطالعه,” او گفت:.

او آرزوهای خود را به ثبت نام حداقل 300 شرکت کنندگان در دادگاه محل است.

“من امیدوار هستم فقط به انجام بهترین من به بیماران در به عنوان سریع که ممکن است به این دلیل که سریعتر ما را در هر چه زودتر ما به نتایج,” او گفت:.

هیچ تضمینی وجود ندارد واکسن موفق خواهد بود, او گفت:. “وجود دارد فقط امیدوارم.”

به دنبال تنوع در دادگاه

کارآزمایی بالینی شرکت کنندگان نیست و همیشه منعکس گسترده جمعیت و اریب به سمت سالم و جوان مردان سفید پوست, اما این چیزی است که بسیاری از محققان در حال تلاش برای تغییر.

برای COVID-19 واکسن محاکمه FDA صادر کرده است هدایت که “به شدت تشویق می کند ثبت نام از جمعیت را تحت تاثیر قرار توسط COVID-19 به طور خاص نژادی و اقلیت های قومی” و تشویق گنجاندن سایر گروههای در معرض خطر از جمله کسانی که با بیماری های زمینه ای در اواخر مرحله واکسن محاکمه و همچنین زنان باردار و یا زنان در سنين باروری است.

گنجاندن این گروه می تواند پیامدهای مهمی برای درک چگونگی درمان ممکن است بر گروه های مختلف متفاوت پس از ژنتیک یا عوامل دیگر تاثیر چگونه به خوبی درمان می کند.

هر دو آزمایش حذف زنان باردار و افراد مبتلا به برخی اختلالات ایمنی. McGettigan گفت که او در تلاش است برای ثبت نام اقلیت نژادی و دیگر بالاتر-گروه های در معرض خطر برای مدرن را محاکمه با رسیدن به جامعه اسپانیایی زبان و قبایل محلی.

“شواهدی وجود دارد که نشان می دهد که COVID-19 تاثیر می گذارد نژادهای مختلف متفاوت پس از آن بسیار مهم است که قوی اقليت ها در این مطالعه گفت:” ناتان الدرسون مدیر عامل شرکت امید موسسه تحقیقات.

ثبت نام متنوع بیماران می تواند یک چالش با توجه به گروبر.

“این است که تا حدودی به چالش کشیدن در برخی موارد برای رسیدن به آن جوامع و وجود دارد مقدار زیادی از کار است که ما انجام می دهیم برای ارائه اطمینان به کسانی که در جوامع مورد ایمنی واکسن,” او گفت:.

از آریزونا سایت برای هر دو واکسن مطالعات کیفیت زندگی پزشکی مرکز تحقیقات تنها یک ثبت نام اسپانیایی زبان شرکت کنندگان است. بقیه فقط قبول انگلیسی زبان شرکت کنندگان است.

Towler گفت که او انتظار دارد برای ثبت نام به 200 شرکت کنندگان در تحقیقات بالینی کنسرسیوم آزمایشی سایت; 108 شرکت کنندگان در حال حاضر ثبت نام.

امید موسسه تحقیقات خواهد شد و ثبت نام به عنوان بسیاری از شرکت کنندگان واجد شرایط که ممکن است چاه کن همیشه ته چاهه.

“ما واقعا هیجان زده را به این محاکمات به منطقه ققنوس و انجام بخشی از ما را برای سرعت بخشیدن به این دادگاه نسبت به پتانسیل تصویب” الدرسون گفت. “این حیرت انگیز برای دیدن صنعت این حرکت سریع است.”

چه سرعتی بیش از حد سریع ؟

ASU bioethicist بن kayle jo dyer اذعان دارد که این بیماری همه گیر بهداشت عمومی اورژانس نیاز به یک پاسخ سریع اما گفت این خطر وجود دارد در چفتی کردن به درمان امیدوار کننده بیش از حد به سرعت.

“وجود دارد یک گرسنگی برای پاسخ سریع, پاسخ,” او گفت:. “وجود دارد شاید کمتر توجه به provisionalities و تفاوت های ظریف در پاسخ آن.”

واکسن توسعه است که اغلب یک فرایند طولانی و پیچیده و آن را به طور معمول طول می کشد بیش از 10 سال برای دریافت واکسن تصویب. تعیین عوارض جانبی طولانی مدت و یا اثربخشی سال طول می کشد و محققان باید به روشن شدن بسیاری از موانع نظارتی.

برخی از این موانع هستند حال دور گرفته شده با توجه به رابرت. مدرن برای مثال نمی شد در ابتدا نیاز به انجام مدل حیوانی آزمایش از آن واکسن قبل از تست در انسان است.

“این یک مثال از پریدن بیش از یک گام در توسعه واکسن روند,” او گفت:. “است که می تواند به طور بالقوه مشکل ساز است.”

برخی از محققان استدلال می کنند که سرعت بخشیدن به روند لازم است.

“این یک بیماری همه گیر بی سابقه قدر که ما دیده نمی شود برای یک صد سال یا بیشتر. ما نمی خواهید به نشستن در اطراف و امامت,” McGettigan گفت.

گروبر گفت: این تصور که مواد مخدر و یا واکسن توسعه دهندگان در حال برش گوشه تصور غلط است و ویژگی های با سرعت بیشتر و نظارتی بهره وری.

که در آن استفاده می شود به ماه به مطالعات و بررسی برای تصویب به او گفت: آن را در حال حاضر روز طول می کشد.

او گفت: فایزر است که هنوز هم با استفاده از همان معیارهای آن در فرآیند توسعه است به همین دلیل اولیه واکسن در آزمایشات فقط تست شده در تعداد کمی از افراد برای بررسی ایمنی قبل از حرکت بر روی بزرگتر آزمون.

McGettigan همچنین استدلال می کند که این علم در پشت ساخت واکسن شتاب به سرعت اجازه می دهد محققان به حرکت سریعتر از همیشه قبل از.

هر دو مدرن و Pfizer نامزدهای نوع جدیدی از واکسن. سنتی واکسن تکیه بر تزریق بیماران مبتلا ، ویروس یا عامل دیگری که شبیه ویروس برای کمک به قطار سیستم ایمنی بدن را برای تشخیص این ویروس را شکل و توسعه آنتی بادی برای خنثی کردن آن است.

این مدرن و فایزر واکسن mRNA واکسن معنی آنها تکیه تزریق بیماران با بخش هایی از ویروس کد ژنتیکی شناخته شده به عنوان RNA.

هر شرکت COVID-19 واکسن با تمرکز بر بخشی از ویروس کد ژنتیکی که مسئول ایجاد خوشه در خارج از ویروس است که اجازه می دهد آن را برای آلوده کردن سلول. هنگامی که به یک بیمار کد ژنتیکی عمل می کند مانند یک مجموعه ای از دستورالعمل های داده شده به سلول میزبان و باعث می شود که سلول میزبان برای شروع تولید خوشه اما نه بقیه ویروس.

در این فرم فقط با خوشه ویروس عفونی نیست اما در تئوری حضور خوشه هنوز هم آموزش به سیستم ایمنی تشخیص و مبارزه با آینده COVID-19 عفونت.

از جمله واکسن ها ساده تر و سریعتر برای تولید از سنتی واکسن اما هرگز برای استفاده تایید شده توسط FDA.

“زیبایی از آنها این است که آنها می توانید تعداد زیادی از واکسن بسیار سریع تر از روش های قدیمی. بزرگترین حرکت نزولی در حال حاضر آن را تا به حال ثابت شده است که یک واکسن موثر چون خیلی جدید” McGettigan گفت.

حتی اگر آن واکسن تایید شده است Pfizer ادامه خواهد داد به نیشگون گرفتن و کشیدن آن را به بهبود ایمنی و اثر بخشی با توجه به گروبر. فایزر سعی خواهد کرد برای کاهش دوز مورد نیاز به حفاظت از, او گفت:.

“این می تواند یک لحظه نقطه عطفی نه فقط برای COVID-19 اما این می تواند استفاده شود برای دیگر عوامل بیماری زا او گفت:” توضیح داد که شرکت گزارش همچنین تست این روش برای واکسن آنفلوانزا.

اوایل این ماه دولت آمریکا موافقت به پرداخت Pfizer $1.95 میلیارد دلار برای تضمین 100 میلیون دوز واکسن است که می توان داده شده به مردم به صورت رایگان اگر آن تایید شده است.

در حالی که شرکت گزارش خوبی تاسیس شده دارویی, غول, مدرن بود نسبتا جدید شرکت ناشناخته و توسعه هرگز FDA تایید شده مواد مخدر است. مدرن دریافت کرده است نزدیک به 1 میلیارد دلار از دولت فدرال برای آن واکسن تلاش های توسعه.

این مدرن mRNA واکسن نمی تواند بیشتر از واکنش های بسیاری در حال حاضر مجوز واکسن با توجه به موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی که گفت: “عوارض جانبی “خفیف یا متوسط است.”

در دراز مدت نتایج ناشناخته

یکی دیگر از سوال بزرگ است که نیاز به پاسخ داده شود این است که آیا آنتی بادی ارائه ایمنی طولانی مدت الدرسون گفت. اگر آنها نمی, ممکن است واکسن نیاز به تجویز سالانه.

“وجود دارد هیچ اطلاعات خوبی نشان می دهد که چگونه طولانی آنتی بادی گذشته خواهد شد,” او گفت:.

این فقط در مورد آنتی بادی هر چند با توجه به گروبر. سایر سلول های سیستم ایمنی بدن مانند حافظه سلول های T که در حال آموزش دیده برای تشخیص ویروس ها را می توان مهم برای ایمنی طولانی مدت است که چرا شرکت گزارش نیز اندازه گیری سطح این سلول ها در محاکمه شرکت کنندگان است.

تا کنون او گفت: Pfizer شاهد قوی پاسخ سیستم ایمنی بدن به واکسن و اندازه گیری پاسخ خوب سطح سلول های دیگر مانند حافظه T-سلول.

چرا که فایزر است که با استفاده از یک بخش بزرگی از ویروس’ کد ژنتیکی را در خود واکسن او گفت که می تواند پیامدهای مهمی برای broad-spectrum حمایت می کند.

“ما بالقوه بیشتر قطعات … برای سیستم ایمنی بدن به رسمیت شناختن” او گفت:. “با توجه به این که همه ما تشخیص هر قطعه کوچک از یک عامل خارجی مانند یک ویروس این حداکثر پتانسیل ما در سراسر تنوع نژادی و قومی در سنین و موقعیت های جغرافیایی که ما خواهید بود به احتمال زیاد به ارائه حمایت می کند.”

موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت که “دوام حفاظت خواهد شد که به پاسخ داده شود تجربی” و اضافه شده است که امکان جهش ویروس در راه است که ارائه یک واکسن موثر در دراز مدت است نه یک زمان نگرانی است.

“ما قبل از این انجام داده’

McGettigan گفت: نه هر کس است که مناسب برای تحقیق, اما به نظر او کسانی که داوطلبانه به پزشکی قهرمانان.

“آنها مایل به گرفتن خطر,” او گفت:. “این یک مقدار زیادی از نوع دوستی. افرادی که مایل به گام برای همکار خود انسان و اولین شات.”

یکی از این پتانسیل داوطلب است Natarajan Ganesan یک پزشکی محقق که قبلا با بیماری های عفونی موسسه. به عنوان یک سابق پژوهشگر Ganesan هیچ توهمی در مورد واکسن و آگاه از خطرات.

“است که آن را امیدوار کننده? من نمی خواهد می گویند که, اما من نمی خواهد آن را به بازی یا,” او گفت:. “فاز سه که واقعا در زمانی که لاستیک با جاده و زمانی که ما واقعا برای تست واکسن.”

حتی با ناشناختهها مطالعه محل می گویند که آنها در حال گام برداشتن به دادگاه به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است و هر دو آزمایش در حال نظارت برای عوارض جانبی جدی در زمان واقعی است.

این اجازه می دهد تا مطالعات تعطیل شود به سرعت در سراسر all locations, اگر دلیلی برای نگرانی است.

شدید نظارت از عوارض جانبی باعث می شود ققنوس ساکن Candice Fremouw گاهی اوقات احساس می کنید راحت تر با مطالعات بالینی از درمان در مطب دکتر.

Fremouw می گوید که او در آنها شرکت داشته و در شش مطالعات انجام شده در گذشته از جمله واکسن مطالعات است و در حال حاضر به امضا رسید تا به عنوان یک پتانسیل داوطلب برای مدرن پرداخته است.

“من احساس می کنم راحت,” او گفت:. “آنها خیلی محکم نظارت شود.”

گروبر گفت: Pfizer محاکمه خواهد شد بسیار دقیق در برای چک کردن, عوارض جانبی, اما این او نیست نگران است.

“من فکر می کنم وجود دارد در اصل یک صفر فرصتی است که ما می تواند دیدن هر گونه نامطلوب ایمنی اتفاقاتی که خواهد کند ما,” او گفت:. “اما که نمی تواند ما را از به دنبال واقعا سخت را به مطمئن شوید که ما همین حالا یکی است.”

Fremouw با اعتماد به نفس است در دادگاه به خاطر او گرفته شده جدید واکسن در گذشته است.

“من به یاد داشته باشید ایستاده در خط برای حبه قند برای فلج اطفال گفت: Fremouw که 64 و بازنشسته شد. “ما قبل از این انجام داده.”

مراقب باشید بیش از حد ترجمه واکسن

حتی اگر واکسن معلوم می شود بی خطر و موثر, رابرت می گوید مردم باید رویکرد مطالعه نتایج با احتیاط و نگه داشتن در ساخت هر گونه برنامه سفر در وعده واکسن توسط بهار.

با بسیاری از مردم از جان گذشته برای درمان و شرکت در رقابت برای نور افکن و پول است که می آید با تولید موفقیت آمیز واکسن گفت: می توان آن را آسان به بیش از اعتیاد به مواد مخدره وعده هر واکسن.

“این یک فرایند است و آن را به یک ماراتن است نه یک با حداکثر سرعت دویدن” رابرت گفت. “امن و موثر واکسن لزوما رفتن به تمام شود و پایان همه از این است.”

این هنوز مشخص نیست که آیا یک واکسن را ارائه ایمنی طولانی مدت و یا اینکه آیا مختلف واکسن مورد نیاز خواهد بود برای گونه های مختلف جدید کروناویروس.

FDA دستورالعمل دولت است که واکسن باید هدف به حداقل 50 درصد بیشتر موثر در ارائه حفاظت در مقایسه با غیر واکسینه فرد به “اطمینان حاصل شود که به طور گسترده ای مستقر COVID-19 واکسن موثر است.”

FDA نیست پاسخ به پرسش دیگری در مورد واکسن تایید روند اما گروبر گفت Pfizer انتظار دارد که قادر به نشان می دهد بیش از 50 درصد اثر اکتبر. او گفت: جدول زمانی می تواند تحت تاثیر قرار اگر همه گیر میکند و کمتر وجود دارد ثبت نام به عنوان یک نتیجه.

آن را هنوز هم ممکن است برای هر دو واکسن به شکست است. اگر که اتفاق می افتد این واکسن ممکن است هرگز آمار بازار است. پنجره موفقیت می تواند کوچک Towler گفت.

هنوز Towler همچنان خوشبین است که کسی موفق خواهد شد با بسیاری از شرکت های مختلف و محققان در حال کار به سمت این هدف است.

“آنها چیزی را که می آید از طریق با نتایج مثبت,” او گفت:. “ما نه فقط در مصون سازی ما شرط بر روی یک گزینه است.”

وجود دارد همچنین ممکن است تولید و توزیع مسائلی که آهسته هدف از گله ایمنی.

مدرن گفته است که در مسیر تولید و تحویل 500 میلیون تا 1 میلیارد دوز از این واکسن در هر سال اما مردم ممکن است نیاز به دو دوز از این واکسن برای آن به طور موثر به طوری هر کس نمی خواهد قادر به دریافت آن را حق دور.

در یک مصاحبه مطبوعاتی این هفته Pfizer گفت: این شرکت در مسیر به دنبال نظارتی نقد و بررسی “در اوایل اکتبر سال 2020” است و اگر این واکسن از تایید آنها عرضه می تواند تا 100 میلیون دوز تا پایان سال 2020 و در حدود 1.3 میلیارد دوز در پایان 2021.

اگر واکسن تایید شده است که مشخص نیست چه کسی آن را دریافت کنید برای اولین بار. مدرن و FDA نیست پاسخ به سوال در مورد, روند, اما گروبر گفت که خواهد بود یک تصمیم است که در سمت چپ تا به سازمان های دولتی. او گفت که او مظنون است که خط مقدم کارگران ضروری کارگران و افراد مسن تر و کسانی که در معرض خطر بیشتری خواهد شد به طور جدی در نظر گرفته شده برای دسترسی زودتر به واکسن.

به پیچیده هدف از گله ایمنی بیشتر یک نظرسنجی از آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور تحقیقات نشان داده که 20 درصد از پاسخ دهندگان که حاضر به گرفتن یک واکسن اگر یکی تایید و دیگری 31 درصد مطمئن بودند.

ضد واکسیناسیون احساسات بخشی از آنچه تحت فشار قرار دادند Lunaria برای داوطلب برای آزمایش.

“در این زمان هنگامی که بسیاری از مردم آنقدر دیوانه در مورد علم و واکسن افرادی مثل من نیاز به راه رفتن در بحث ما,” او گفت:.

او گفت که او احساس اعتماد به نفس برای شرکت در مدرن واکسن محاکمه به دلیل موسسه ملی بهداشت شده است با درگیر فرایند توسعه.

ققنوس ساکن Maura Goldsberry است در برابر واکسن است اما مطمئن نیستید که آیا او را یک واکسن تایید شده توسط دولت است.

“پدر بزرگ من بود و یکی از چیزهایی که مادر من همیشه تکرار می شود و شاید این درست نیست اما زمانی که یک داروی جدید بیرون می آید و شما نباید آن را به مدت حداقل هفت سال مگر اینکه کاملا به,” او گفت:.

به جای اینکه یکی از اولین آزمایش او گفت که او ترجیح می دهند که صبر کنید و ببینید که آیا این واکسن هر گونه عوارض جانبی طولانی مدت.

چنین نگرانی هایی معتبر هستند, رابرت گفت: “به دلیل آن است که ممکن است برای آزمایش های بالینی برای تست در برابر هر امکان و نه هر نوع آینده نگر بیمار است. وجود دارد می تواند ناشناخته عوامل موثر بر ایمنی و اثربخشی واکسن.

رابرت گفت: محققان باید هدف به عنوان مقدار شفافیت ممکن در چاپ و نشر داده و نیاز به اجتناب از هر گونه وعده و یا تضمین می کند.

“این قراره ما را کاملا در حالی که برای پیدا کردن اینکه آیا آن را در واقع تولید این جمعیت گسترده ای از اثرات است که ما نیاز داریم به دیدن” او گفت:. “که ممکن است تا زمانی که پنج سال است.”

هر واکسن که تایید شده در سال آینده خواهد شد و هنوز در برخی موارد تجربی بود, او گفت:.

“من نمی دانم اگر من قصد دارم به احساس اعتماد به نفس در هر زمان به زودی,” او گفت:.

آماندا موریس را پوشش می دهد همه چیز علوم زیستی است که شامل مراقبت های بهداشتی, تکنولوژی, جدید پژوهش و محیط زیست است. او را راهنمایی, ایده های داستان و یا سگ الگوهای رفتاری در amorris@gannett.com و او در توییتر دنبال کنید @amandamomorris برای علوم زیستی آخرین به روز رسانی.

مستقل پوشش علوم زیستی در آریزونا است که توسط یک کمک مالی از Flinn پایه و اساس است.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de