هیچ تفهیم اتهام برای تمپه افسر پلیس که به ضرب گلوله کشته و 14 سال سن آنتونیو آرک

این تمپه افسر پلیس که به ضرب گلوله یک 14 ساله پسر او به عنوان فرار کرد در حالی که برگزاری یک غیر کشنده بورس تفنگ نمی خواهد اتهامات را Maricopa County دفتر دادستان تصمیم گرفته است.

Maricopa County وکیل Allister عادل اعلام کرد این تصمیم به روشن سابق تمپه افسر یوسف خائن از هر خطا در تیراندازی از آنتونیو آرک در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه.

“در آن روز افسر خائن را مشاهده کنید 14-year-old boy با یک ماکت” عادل گفت. “در آن لحظه او را دیدم یک مظنون در حال اجرا را از طریق یک محله با یک سلاح. “

اعلام شد بیش از یک سال پس از خائن کشته آرک. بدن-طب مکمل و جایگزین فیلم نشان می دهد که 14 سال در حال اجرا از افسر در حالی که محکم چه اجرای قانون گفت: به نظر می رسد به یک تفنگ. سلاح تبدیل به یک غیر کشنده بورس تفنگ.

تمپه مقامات پلیس قبلا گفته آنها نیز انجام اداری بررسی است که تعیین خواهد کرد که آیا خائن باید هر داخلی اقدامات انضباطی. اطلاعات در مورد وضعیت که نقد نبود فورا در دسترس جمعه.

عکسبرداری از آرک — یکی از حدود 50 نفر توسط Arizona اجرای قانون در سال گذشته — موجب موجی از تظاهرات و ملی توجه است. آن نیز بر روی پاشنه از یک شماره ثبت از تیراندازی پلیس در سراسر کشور در سال 2018 است.

خائن استعفا داد و از این گروه در ماه مه و بعد از آن تصویب شد برای اوایل اتفاقی بازنشستگی از کار افتادگی.

یک اتفاقی ناتوانی است که رخ داده است در حالی که کارمند بود در ساعت و برای همیشه مانع از کارمندان از انجام کار خود را. هر دو جسمی و روانی شرایط می توانید واجد شرایط.

این تمپه پلیس امنیت عمومی پرسنل بازنشستگی سیستم هیئت مدیره به اتفاق آرا رای به جایزه خائن اوایل اتفاقی بازنشستگی از کار افتادگی در اوایل ژانویه. این شهرستان کاهش یافته است به فاش به جمهوری آنچه که او ذکر شده به عنوان جسمی یا عاطفی ناتوانی پایدار در کار است که ارائه شده و او را قادر به انجام وظایف خود با استناد به پزشکی قوانین حفظ حریم خصوصی.

آرک خانواده واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر خائن و تمپه در اوایل این ماه.

طرح دعوی در دادگاه مدعی است که خائن شات در آرک حتی اگر پسر بچه را در حال حاضر هر گونه تهدید و نه نقطه ماکت تفنگ به افسر. در قبال ویدئو آرک هرگز به نظر می رسد به نوبه خود نسبت به خائن با ماکت تفنگ به عنوان او در حال فرار است.

همچنین مدعی است که خائن — که در یک گشت و ماشین مشخص شده — نیست شناسایی خود به عنوان یک افسر و او بود که حدود 116 پا از یک فرار آرک زمانی که او شلیک سلاح خود را.

خانواده وکیل دانیل اورتگا همچنین ادعا می کند در طرح دعوی در دادگاه است که این شهر اجازه خائن یک نظامی کهنه به ادامه کار به عنوان یک افسر حتی اگر مقامات آگاه بودند او دچار اختلال استرس پس از سانحه.

اطلاع از ادعای ثبت در سال گذشته گفت: خانواده به دنبال 5 میلیون دلار برای حل این مورد.

هر آریزونا افسر اما یکی پاک شده از هر کیفری تخلف برای نقش خود را در تیراندازی پلیس از سال 2011 با توجه به یک پایگاه داده نگهداری شده توسط Arizona Republic.

که یک سابق مسا افسر پلیس فیلیپ “میچ” Brailsford شد محاکمه و در نهایت تبرئه توسط یک هیئت منصفه. بدن-دوربین فیلم نشان داد Brailsford تیراندازی 26 ساله دانیل ریش تراش در راهرو هتل به عنوان ریش تراش crawled شده در دست و زانو.

رسیدن به امنیت عمومی خبرنگار بری Burkitt در bburkitt@republicmedia.com یا در 602-444-8515. او در توییتر دنبال کنید در @breeburkitt.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید