نیکی هیلی به نیوز مکس تلویزیون: ما باید متوقف شود ساده و بی تکلف در مورد چین

نیکی هیلی, فرماندار سابق کارولینای جنوبی و سفیر ایالات متحده در سازمان ملل گفت: جمعه گفت آمریکا برای “جلوگیری خالص” در مورد چین هشدار داد که این کشور کمونیستی اتحاد “کامل استراتژی در محل” به سیمان خود را به عنوان غالب در جهان ابرقدرت.

در یک مصاحبه نیوز مکس تلویزیون “گرگ کلی گزارش” هیلی گفت که در U. N. نقش “من تو را دیدم که چگونه آنها کار می کنند. آنها کاملا می دانم آنچه آنها در حال انجام است.”

“ما باید برای متوقف کردن ساده و بی تکلف به فکر که آنها در حال رفتن به تبدیل شدن به بیشتر دموکراتیک هستیم اگر خوب به آنها,” او گفت:. “که قصد ندارم به اتفاق می افتد. این یک رژیم کمونیستی آنها می خواهند به کمونیست.

“آنها باید یک استراتژی در محل و استراتژی که توسط آنها ایجاد نظامی خود را. … آنها سرقت 50 میلیارد دلار و یا بیشتر از مالکیت معنوی از ما یک سال است. آنها می خواهند برای تبدیل شدن به یک نظارت دولت است.”

او افزود که چین سرمایه گذاری “در سراسر جهان” با یک هدف: برای اجرا کردن بدهی های یک کشور است. در این مد او گفت: “آنها می توانند به نوبه خود در اطراف و بگو:” به ما آب و برق خود را, ما می خواهیم برای قرار دادن در تاسیسات نظامی.’

“و بیشتر از آن مهم ترین چیزی که رئیس جمهور یازدهم [داعش] گفت [است] که هر کسی که می آید و کسب و کار در چین به کار با چینی ها, نظامی,” او گفت:.

در حال حاضر بسیاری از آنها به دنبال در نقش چین در تخم ریزی شیوع و کتمان آن در مراحل اولیه خود. کاخ سفید به شدت پیشنهاد کرد که یک ویروس شناسی آزمایشگاه در ووهان چین که در آن همه گیر شروع ممکن است اجازه خطرناک coronavirus به فرار به جهان است. مقامات گفته اند که آنها شواهد حمایت از این نظریه هر چند چین قاطعانه آن را انکار می کند.

دیگران را با اشاره به “مرطوب بازار” و مصرف حیوانات عجیب و غریب خریداری شده وجود دارد مانند خفاش ها به عنوان جرقه در شیوع کروناویروس.

با توجه به هیلی سوال از کجا و چگونه coronavirus توسعه بی ربط است که شما نگاه در چین رفتار در طول شیوع بیماری است.

“صرف نظر از اینکه آیا شما فکر می کنم آن را در یک آزمایشگاه و یا چه چیزی شما فکر می کنم آن اتفاق افتاد از یک مرطوب بازار … آنها می دانستند آن بود وجود دارد,” او گفت: از این ویروس است که جاروب در سراسر جهان کشته شدن دهها هزار نفر و سوخت رسانی مستندات که زده اند سخت در بسیاری از اقتصاد ملی.

“آیا شما می دانید آنها چه بود ؟ آنها اساسا رفت و احتکار تمام تجهیزات پزشکی و حتی نمی خواهد اجازه می دهد شرکت های آمریکایی برای صادرات آن به خارج به دلیل آنها می خواستند به صرفه جویی در آن را برای خود به طوری که آنها می تواند استفاده از آن به عنوان اهرم با کشورهای دیگر” او متهم شده است. “آنها می خواستند کشورهای دیگر به رنج می برند اگر آنها رفتن به رنج می برند.”

در همان زمان او گفت: چین به دنبال راست تهاجمی سیاست در چند جبهه دیگر. “چین شده است دستگیری هنگ کنگ به معترضان. … آنها را آزمایش کرده اند سلاح های هسته ای علیه سلاح های هسته ای ممنوع.”

“این چیزی است که چین متمرکز شده است در. ما نیاز به شروع به در مورد آن هوشمند بودن” او اعلام کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de