نیکی هیلی به نیوز مکس تلویزیون: نیویورک ‘ترسناک;’ De Blasio ‘خرده’ ‘من’ ‘بچه گانه’

سابق U. N. سفیر ایالات متحده و سابق کارولینای جنوبی, فرماندار تگزاس نیکی هیلی مشخص آینده شهر نیویورک به عنوان “ترسناک” و به نام شهردار, بیل د Blasio نقاشی از “Black Lives Matter” در مقابل برج مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “خرده” “کودکانه” و “نارس است.”

هیلی که به نظر می رسد در Newsmax تلویزیون در روز جمعه گفت: De Blasio را روز شنبه فرصت عکس که در آن او را برداشت یک غلتک رنگ برای کمک به emblazon خیابان پنجم در میدتاون منهتن با کلمات “Black Lives Matter” هیچ کاری نمی کند برای تغییر ماده است.

“آینده شهر نیویورک ترسناک است راست, در حال حاضر,” هیلی گفت: “اسپایسر & Co.”

“منظورم این است که شما می توانید بروید و د Blasio شده است در مجموع خجالت از طریق این تمام چیزی است. این ایده که او عکس op در مقابل تهمت برج (No.) 1 آن خرده; آن را نابالغ; و سوم آن را نشانی از هیچ چیز به حرکت توپ در سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

“شما می توانید رنگ یک جاده. چرا شما نمی توانید اجرای قانون برای دیدار با جامعه; بحث با کسانی که نگران هستند; کار در پلیس اصلاحات; کار بر روی آنچه که شما در حال رفتن به انجام همه چیز را تغییر دهید. نقاشی یک جاده ؟ این است که تمام, بیل د Blasio کردم سمت چپ ؟ آن را بسیار احساساتی است. و انجام آن را در مقابل تهمت برج? آن را فقط کودکانه است.”

هیلی نظرات اکو کسانی که از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که به نام سابق خود زادگاه یک “حفره جهنم” در روز پنج شنبه پس از یک دادگاه عالی تصمیم گیری است که اجازه خواهد داد که نیویورک هیئت منصفه به حکم اظهارنامه مالیاتی خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین با انتقاد De Blasio برای ارتباط با پلیس در واکنش به شیوع این رمان coronavirus و پاسخ به اعتراضات و شورش ها پس از مرگ یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در روز یادبود.

مهم: دیدن نیوز مکس تلویزیون در حال حاضر انجام شده 70 میلیون کابل خانه های DirecTV Ch. 349, Dish Network Ch. 216, Xfinity , Ch. 1115, طیف, U-آیه Ch. 1220FiOS Ch. 615بهینه Ch. 102, Cox کابل Suddenlink Ch. 102, Mediacom Ch. 277 و یا پیدا کردن بیشتر سیستم های کابل – اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de