یک موسسه ملی بهداشت گزارشی در این حرکت سریع گسترش جدید کروناویروس در “آستانه” یک بیماری همه گیر مگر اینکه مهار نیست موفق است.

در یک مصاحبه با رادیو فردا’ “چهره ملت” دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در NIH گفت: در حال حاضر 24 کشور باید بیش از 500 مورد از COVID-19.

“مشخصات فنی زبان, که نمی توان فراخوانی این جهانی همه گیر اما مطمئنا در آستانه است که اتفاق می افتد منطقی به زودی مگر اینکه مهار موفق تر است که آن را در حال حاضر,” او گفت:.

با توجه به Fauci آن خواهد بود مفید برای مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در چین است.

“دلیل اول از همه ما CDC بهترین اپيدميولوژيستها در جهان است,” او گفت:. “آنها می تواند مفید باشد به چینی ها و همچنین دریافت اطلاعات دست اول و چشم و گوش و چکمه بر روی زمین است. بنابراین آن است که واقعا مفید به عنوان بخشی از که است.”

Fauci می گوید آن را “غیر منطقی” می گویند این ویروس محو خواهد شد زمانی که آب و هوای گرمتر آغاز می شود — اما این مقامات هنوز نمی دانم اگر که می تواند مورد جدید COVID-19.

“این ویروس نمی دانیم,” او گفت:. “اما آن را غیر معقول نیست که می گویند که آنفلوانزا برای مثال کدام قله در زمستان, شما قطعا انتظار آن در ماه مارس, مارس و آوریل به مخروطی پایین و همچنین معمولی سرماخوردگی coronaviruses.”

“اما ما نمی دانیم که چه این ویروس خاص در حال رفتن به انجام,” او اضافه شده است. “بنابراین ما فکر می کنم این امر می تواند یک کشش به فرض که آن را به ناپدید می شوند با آب و هوای گرم. ما نمی دانیم که. آن را به طور کامل ناشناخته است.”

این مقام مسئول همچنین گفت: گرفتن یک واکسن برای ویروس جدید در یک سال خواهد بود “رکورد” و این که او خوش بین تولید کنندگان را بر روی ثبت نام در چه خواهد بود عملیات گران.

“است که یک سال از زمانی خواهد بود که جهان داخل سالن رکورد همیشه گرفتن یک واکسن را حداقل قادر به اوایل استقرار. شما نمی توانید انجام دهید بهتر از آن. اگر شما هر سریع تر به شما امکان برش گوشه و کنار خطرناک است,” او گفت:.

“هنگامی که شما دریافت یک واکسن است که شما می دانیم کار دشواری است که با داشتن شرکت های که در معرض خطر از صدها و صدها میلیون دلار به مقیاس آن را در دسترس,” او گفت: “من فکر می کنم ما در حال رفتن به آنها را به خاطر من از دیدن علاقه در بخشی از شرکت های دارویی که ما را نمی بیند و با سارس و دیگر شیوع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de