یک چت تصویری بین نیویورک رنجرز چشم انداز K’Andre میلر و 500 شرکت کنندگان در جمعه ربوده شد توسط نژادی تهمت به سمت آفریقایی بازیکن.

با طرفداران جریان چت در ویدئو کنفرانس پلت فرم شناخته شده به عنوان زوم بخش نظرات بود تاخت و تاز کردن با استفاده از N-کلمه منتشر شده بارها و بارها در شرايط مختلف نام کاربر.

“ما برگزار ویدئویی آنلاین چت با طرفداران و نیویورک رنجرز چشم انداز, K’Andre میلر که در طی آن یک ننگین فرد ربوده چت به پست نژادی تهمت که ما معلول به عنوان به زودی به عنوان ممکن است” رنجرز در بیانیه ای گفت. “ما فوق العاده وحشت زده از این رفتار که هیچ جایی حاضر در یخ و یا در هر نقطه و ما در حال بررسی این موضوع است.”

میلر 20 انتخاب شد توسط رنجرز با 22 کلی انتخاب 2018 NHL پیش نویس است. سابق دانشگاه ویسکانسین defenseman که امضا سه سال ورود به سطح مقابله با رنجرز در 14 مارس بود که به طور رسمی معرفی شده به طرفداران رنجرز در روز جمعه.

“لیگ ملی هاکی است وحشت زده است که تماس تصویری مرتب امروز توسط نیویورک رنجرز به معرفی طرفداران خود را به یکی از لیگ های دریافتی ستاره های K’Andre میلر هک شد با نژادپرستانه و ناجوانمردانه طعنه” این لیگ در بیانیه ای گفت. “کسی که مرتکب این عمل نفرت است که به هیچ وجه NHL فن است و نه خوش آمدید در هاکی در جامعه است.

“هیچ کس سزاوار به معرض چنین زشت و درمان آن را نمی توان تحمل در لیگ ما. ما با پیوستن به رنجرز در محکوم کردن این رفتار نفرت انگیز.”

رنجرز defenseman یعقوب Trouba در زمان به رسانه های اجتماعی برای محکوم کردن این هک به عنوان به خوبی.

“آنچه امروز اتفاق افتاده بود غیر قابل توجیه و بزدلانه,” Trouba در توییتر نوشت. “نژاد پرستی هیچ جایی در هاکی جامعه و یا جهان است. @kandre_miller ما هیجان زده به شما به عنوان بخشی از @NYRangers و من نگاه به جلو به شما به عنوان یک هم تیمی”

میلر ثبت 18 امتیاز (هفت گل و 11 پاس گل) و 24 پنالتی در دقیقه 36 بازی با Badgers این فصل است. 6-پا-5, 210 پوند میلر تا به حال 40 امتیاز (12 اهداف 28 کمک) در 62 بازی های حرفه ای با Wisconsin.

میلر نیز بخشی از ملی ایالات متحده, تیم های تاریخ در U17, U18 و U20 سطوح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im