واشنگتن, آوریل 2 سال 2020 /PRNewswire/ — سرتیپ بازنشسته ، ژنرال J. روی رابینسوناین NGAUS رئیس جمهور با صدور این بیانیه به شرح زیر:

“فرمانداران و گارد ملی رهبران تا حد زیادی قدردانی رئیس جمهور تهمت اقدامات برای قرار دادن سربازان گارد و نیروی هوایی درگیر در مبارزه با COVID-19 شیوع بیماری در بسیاری از کشورهای در عنوان 32 سفارشات.

“این عمل را پوشش می دهد نیروهای’ پرداخت در حالی که نگه داشتن آنها را تحت فرمان خود فرماندار است که می داند که چگونه بهترین برای استخدام آنها در این بحران است. همچنین قرار است برای ارائه مراقبت های بهداشتی در قالب نظامی TRICARE پوشش درمانی.

“متاسفانه که اتفاق می افتد نیست.

“مقامات فدرال هستند تنها اجازه می دهد متحده و سرزمین های خود را Guardsmen در فدرال سفارشات در بازه 30 روز. برای واجد شرایط برای TRICARE آنها باید در دستور حداقل 31 روز است. آنها فقط یک روز کوتاه است.

“آنها می توانند به امکانات درمان اگر آنها صدمه دیده و یا ترس به آنها آلوده با کروناویروس اما بسیاری از آنها نه در خدمت نزدیکی یک مرکز. تنها TRICARE را قادر می سازد آنها را برای رفتن به محلی پزشکان و بیمارستان ها بدون حفر را به جیب خود و یا با استفاده از خود را پوشش خصوصی. این هر دو فوری و بالقوه عواقب طولانی مدت است.

“COVID-19 کشور است, بزرگترین بحران بهداشت عمومی در بیش از یک قرن است. رئیس جمهور می گوید: ما در جنگ هستند. Guardsmen در خط مقدم این مبارزه نیاز ملت ما پشتیبانی کامل. آنها در حال گرفتن آن است.”

در مورد NGAUS: انجمن شامل حدود 45,000 فعلی یا سابق افسران گارد. آن ایجاد شد و در سال 1878 به ارائه واحد گارد ملی نمایندگی در واشنگتن است. در اولین مولد جلسه پس از بازسازی نظامی افسران از شمال و جنوب تشکیل این انجمن با هدف به دست آوردن تجهیزات بهتر و آموزش با آموزش های کنگره در گارد مورد نیاز است. امروز 142 سال بعد NGAUS همان ماموریت.

منبع گارد ملی انجمن ایالات متحده آمریکا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de