گارد کاهش عبارتند از:

  • $790 میلیون برای گارد ملی و ذخیره تجهیزات حساب (NGREA);
  • $169 میلیون برای دو C-130J سوپر هرکولس هواپیمای باری برای Air Guard; و
  • 100 میلیون دلار برای ارتش گارد ملی تحرک بالا چند منظوره چرخ خودرو (Humvee) برنامه نوسازی.

سرلشگر حسن فیروزآبادی ، ژنرال مایکل مک گوایررئیس هیئت مدیره و سرتیپ بازنشسته ، ژنرال J. روی رابینسونارتباط رئیس جمهور از امضا کنندگان این نامه گفت: این کاهش را “نتیجه های شدید و طولانی مدت آسیب به گارد ملی.

“همه از این بودجه ضروری برای حفظ گارد ملی همکاری مرگ و آمادگی در حمایت از ملی, استراتژی دفاع,” آنها نوشت.

مک گوایر و رابینسون خاطر نشان کرد رئیس جمهور از تعهد او به گارد در یک سخنرانی به 138 NGAUS کنفرانس عمومی در بالتیمور نزدیک به چهار سال پیش است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: افسران گارد در حضور و غیاب است که او را با ارائه “منابع تجهیزات و حمایت شما نیاز و شایسته و که شما در حال گرفتن نیست.”

“در یک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گارد ملی همیشه یک خط مستقیم به دفتر بیضی,” او گفت: “و من معنی مستقیم. شما باید یک دولت است که هرگز از دست دادن بینایی از نقش حیاتی شما را به هر و هر روز.”

دو ژنرال نوشت: “شما تنها نامزد انتخابات ریاست جمهوری به افتخار ما خود را با حضور در این کنفرانس و اعضای ما هرگز آن را فراموش کرده.”

آنها به این نتیجه رسیدند نامه خود را با درخواست “ملاقات با شما به بحث در مورد چگونه ما می توانیم با هم کار کنند برای حل و فصل این موضوع است.”

رابینسون گفت: در هفته گذشته که کاهش نامتناسب در گارد به سادگی پنتاگون با استفاده از گارد به عنوان یک “راحت قبض-پرداخت کننده.”

همه از کاهش به ارتش در reprogramming آمده در هزینه گارد و رزرو و 75 درصد از گارد, او گفت:.

“هر گونه استنباط است که این مهم نیست نیاز برای محافظت نادرست است,” او گفت:.

این اشاره Feb. 18 نامه به شرح زیر است.

در مورد NGAUS: انجمن شامل حدود 45,000 فعلی یا سابق افسران گارد. آن ایجاد شد و در سال 1878 به ارائه واحد گارد ملی نمایندگی در واشنگتن است. در اولین مولد جلسه پس از بازسازی نظامی افسران از شمال و جنوب تشکیل این انجمن با هدف به دست آوردن تجهیزات بهتر و آموزش با آموزش های کنگره در گارد مورد نیاز است. امروز 142 سال بعد NGAUS همان ماموریت.

منبع گارد ملی انجمن ایالات متحده آمریکا

لینک های مرتبط

www.ngaus.org

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de