بازیکنان NFL باید مورد تایید یک کار جدید توافق با لیگ است که ویژگی های 17 بازی فصل به طور منظم بالاتر حقوق, افزایش فهرستی از اندازه و بزرگتر بازنشستگی به صورت فعلی و سابق بازیکنان.

این معامله که اجرا می شود از طریق 2030 فصل پذیرفته شد که 32 تیم حاضر صاحبان ماه گذشته. این بازیکنان NFL انجمن عضویت صرف در هفته گذشته رای گیری در 439 صفحه سند پس از آن هیئت اجرایی دقت را رد کرد و آن را با یک 6-5 رای و بازیکن نمایندگان رای دادند و 17-14 به نفع یک شرکت.

به وضوح وجود دارد برخی از پلیر قوی مخالفت با این توافق دسته جمعی ، بسیاری از ستاره ها از جمله آرون راجرز, راسل ویلسون, J. J. وات و تاد Gurley, صحبت کردن در برابر آن است. کل آرا در میان تقریبا 2500 اعضای اتحادیه که شرکت بود 1,019-959. تصویب مورد نیاز یک اکثریت ساده — نتایج اعلام شد یکشنبه — وجود دارد و می تواند ماندگار خشم در میان اعضای اتحادیه داده شده که چگونه نزدیک رای گیری شد.

“نمی توانم باور کنم که ما به توافق که lol,” کلت تنگ پایان اریک Ebron توییتی. “ما می توانیم تنها بازی این بازی برای مدت طولانی و خانواده نمی خواهم همه چیز را ما می تواند از آن را دریافت ؟ … سال 2030 خانواده انجام دهید بهتر است.”

کلاغ cornerback Marlon هامفری ابراز نارضایتی در مورد مشارکت مردم برای رای دادن.

“حدود 500 بازیکنان حتی رای در CBA جدید …” او هنوز توییتی. آن را خوب و بد به این معامله است. من می توانید ببینید که چرا هر کسی که رای در هر صورت. من فقط فکر می کنم شگفت انگیز است بچه ها حتی نمی مراقبت.”

NFL کمیسر راجر Goodell, جای تعجب نیست, ستایش بازیکنان پذیرش جدید CBA.

“ما خوشحال هستیم که بازیکنان باید رای به تصویب پیشنهاد جدید CBA که ارائه مزایای قابل توجهی برای همه زمان و بازنشسته و بازیکنان افزایش مشاغل اطمینان از ادامه پیشرفت در بازیکن ایمنی و به طرفداران ما بیشتر و بهتر فوتبال” Goodell در بیانیه ای گفت. “ما قدردانی از تلاش های خستگی ناپذیر اعضای شورای مدیریت کمیته اجرایی و NFLPA رهبری هر دو آنها اختصاص داده شده نزدیک به یک سال را دقیق و با حسن نیت مذاکرات را برای رسیدن به این جامع تحول توافق است.”

به زودی پس از این اتحادیه اعلام نتایج رای گیری آن آغاز شد با بحث در مورد لیگ برنامه ریزی شده باز از 2020 NFL کسب و کار فصل چهار رایگان آژانس و معاملات. تاخیر ممکن است داده های لیگ محدودیت در مورد سفر به عنوان حفاظت در برابر جدید کروناویروس.

17-برنامه بازی اتفاق نمی افتد قبل از سال 2021 فصل است. مکانیک به صورت ناهموار تعداد بازی های خنثی یا سایتهای که تیم دریافت نه خانه بازی خواهد شد مشغول به کار در موقت.

گسترش فصل بود nonissue با بازیکنان در سال 2011 هنگامی که زمان 10 سال به توافق نهایی شد پس از 4 1/2 ماه حبس.

NFLPA مدیر اجرایی DeMaurice اسمیت توضیح داد که فهم و outs از مذاکره قرارداد جدید در طولانی توییت پس از رای گیری نتیجه گیری کرده بود شنبه شب.

“این طرح در حال حاضر شامل افزایش در سراسر تقریبا هر دسته از دستمزد ساعت کار شرایط و مزایای سابق و فعلی بازیکنان,” او گفت:. “مانند هر رقابت مذاکره … این پیشنهاد نیز نشان دهنده معاملات با طرف مقابل است که باید به دقت سنجیده و ارزیابی در سراسر تمامیت معامله. لطفا با اعتماد به نفس است که من می شنوم — با صدای بلند و واضح — کسانی از شما که عاشقانه ابراز دیدگاه های خود را این است که این سود به اندازه کافی زمانی که وزن برابر برای مثال اضافه کردن یکی دیگر از بازی. این موقعیت نشان دهنده چگونه برخی از اعضای انتخاب شده به وزن چه جنبه ای از این معامله برای آنها مهم است.

“این واقعیت است که وجود دارد به معنای واقعی کلمه صدها نفر از مسائل در هر گونه توافق دسته جمعی است که بر هزاران شرایط و تاثیر هزاران فعلی و سابق بازیکنان است که ما باید با دقت در نظر بگیرید.”

دستاوردهای این بازیکنان را در توافق جدید در های “بخش بزرگتر از رشد پای” با توجه به خروجی NFLPA جمهور اریک وینستون تحت تأثیر آرا.

در میان دستاوردهای آن:

— افزایش از 47 درصد از لیگ درآمد با توجه به بازیکنان با در صد وابسته در طول فصل است.

— کاهش پیش فصل در ابتدا از چهار بازی سه. زمان بیشتری طول اردوگاه های آموزشی.

— به روز رسانی شده حقوق بازنشستگی علاوه بر این گروه از بازیکنان قبلی را شامل نمی در گذشته توافق نامه.

— دو مطلب فهرستی از نقاط در هر تیم از 53 تا 55; که 64 مشاغل بیشتر.

— بزرگتر عمل جوخه های با کمتر محدودیت در حرکت از این بازیکنان است.

— باریک شدن دوره آزمایش برای بازیکنان برای استفاده از ماری جوانا به علاوه کاهش نظم و انضباط برای استفاده از آن; و کاهش در زمینه جریمه.

اضافه کردن دو حذفی تیم بود و بخشی از چانه زنی فرآیند; صاحبان می توانید انجام دهید بدون اتحادیه تصویب. است که انتظار برای رخ می دهد در این فصل تنها با بالا تیم در هر کنفرانس یک وحشی-کارت خداحافظ.

با صلح کار برای بقیه دهه NFL در حال حاضر به نوبه خود به مذاکره قراردادهای جدید با پخش شرکای. نتایج که از جمله رسانه های دیجیتال باید به عنوان وینستون ذکر شد قابل ملاحظه ای رشد مالی ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de