NFL بازیکن معذرت خواهی برای طرفدار هیتلر ضد سامی پست

Philadelphia Eagles گیرنده گسترده DeSean Jackson صادر دو جدا عذر خواهی سهشنبه پس قبلا نوشتن Instagram نوشته های یکی نسبت به آدولف هیتلر در مورد سفید یهودیان تهدید امریکا و دیگران ستایش ملی از, اسلام, رهبر, Louis فرخ.

عقاب به نام جکسون نوشته های “توهین آمیز مضر و کاملا هولناک” و گفت: آنها را به “اقدام مناسب” ESPN گزارش شده است.

مالک تیم جفری Lurie و مدیر کل Howie Roseman یهودی هستند.

این نوشته در سوال برجسته قول او نسبت به هیتلر که گفت: یهودیان “را باج خواهی امریکا است. [آنها] را گرفتن و آمریکا طرح خود برای سلطه بر جهان کار نخواهد کرد اگر سیاهان می دانم که آنها چه کسانی بودند.”

علاوه بر این او تا به حال دو پست دیگر – شنبه و دوشنبه – نقطه فرخ آنها ضد افترا لیگ را شناسایی کرده و به عنوان ضد سامی. این پست را از آنجا حذف شده است.

NFL به نام جکسون نظرات “بسیار نامناسب و توهین آمیز و تفرقه.”

جکسون با صدور یک عذرخواهی در Instagram روز سه شنبه:

“من نفرت نسبت به هر کسی. من واقعا نمی دانستم آنچه در این پاساژ گفت. هیتلر باعث درد وحشتناک به مردم یهودی مانند درد آفریقایی-آمریکایی ها رنج برده اند. ما باید با هم مبارزه با یهودی ستیزی و نژاد پرستی. این یک اشتباه بود به این پست و من واقعا عذر خواهی برای ارسال آن و با عرض پوزش برای هر گونه صدمه دیده من ایجاد می شود.”

او به دنبال آن است که با یک پست توییتر که عذرخواهی به Lurie و Roseman:

“من می خواهم برای معذرت خواهی به جامعه یهودی جفری Lurie, Howie Roseman, [مربی] داگ Pederson این عقاب سازمان و طرفداران ما برای غیر حساس و بد آگاه نوشته است که من به اشتراک گذاشته شده بر روی رسانه های اجتماعی. قصد من این بود که برای بالا بردن متحد و تشویق فرهنگ ما با مثبت و نور است. متاسفانه این اتفاق نیفتاد. من ناخواسته صدمه جامعه یهودی در روند و برای من که متاسفم! در حال حاضر بیشتر از همیشه ما باید با هم کار کنند برای پایان دادن به تبعیض ها از همه نوع و در برابر همه مردم و جوامع است.

“این عذرخواهی بیش از فقط کلمات – آن است که یک وعده را بهتر انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im