این سومین بار در یک سری از موقعیت پیش نمایش برای سال 2020 پیش نویس NFL اجرا می شود که آوریل 23-25.

سه نام به دانستن

WR جاستین, Jefferson, Louisiana State: با فرض بالا نام در گیرنده پیش نویس (آلاباما هنری Ruggs سوم و جری Jeudy و همچنین اوکلاهما را CeeDee بره) رفته توسط وایکینگها’ انتخاب در شماره 22, Jefferson می تواند بهترین از این گروه که سمت چپ. دست خود قابلیت اجرا پس از گرفتن و ظرفیت برای رقابت جلب می تواند جلب Vikings اگر او گذشته فیلادلفیا در شماره 21. عمق در گیرنده کلاس و حضور آدم Thielen هنوز هم در فهرست می تواند منجر به وایکینگ ها را به صبر در چیدن wideout اما جفرسون ممکن است یکی از این بازیکنان است که باعث می شود آنها را به تجدید نظر که استراتژی.

WR سه راهی هیگینز Clemson: او می تواند در دسترس باشد و با هر کدام از وایکینگها’ میدارد اواخر در دور اول و یا لغزش می تواند به دور دوم اگر تیم تمایل به صبر کردن در رسیور. به خصوص اگر هیگینز در دسترس است با 58 کلی انتخاب او خواهد اضافه کردن ابعاد مختلف به وایکینگ ها’ گروهی از گیرنده با 6 پا-4 قاب که ممکن است به نوبه خود او را به یک منطقه قرمز مورد علاقه برای کرک عموزاده. او نیاز به کار بر ضرب و شتم فیزیکی گوشه ها در NFL اما وایکینگ ها نداشته گیرنده از قد و قامت خود را در سال های اخیر است.

WR براندون Aiyuk Arizona State: ارشد تا به حال هسته عضله عمل جراحی در اوایل این ماه است که انتظار می رود مانع او rookie فصل اما آن می تواند منجر به Aiyuk لغزش به دور دوم که در آن وایکینگ ها ممکن است به خصوص تمایل به او را. او پویا زدن توپ returner با خورشید شیاطین و او می تواند پر کردن یک نیاز وجود دارد در حالی که او توسعه به عنوان یک NFL گیرنده سابق junior college بازیکن می تواند نیاز به برخی از زمان به یاد بگیرند که چگونه برای رسیدگی گوشه که بازی او به شدت در خط داد و بیداد.

یک جای خواب

WR تایلر جانسون, Gophers: نگرانی در مورد جانسون ورزشکاری می تواند فشار او را به سومین روز از پیش نویس اما دست و تصفیه مسیر در حال اجرا می تواند او را جذاب به وایکینگ ها اگر آنها به دنبال یک گیرنده که می تواند گام و بازی نسبتا به سرعت. جانسون در حال برنامه ریزی برای اجرای پیشاهنگی در Gophers’ pro روز است که طرح شد scuttled زمانی که coronavirus نگرانی های رهبری تو به انصراف از این رویداد. در یک زمان که در آن تیم می تواند به تکیه بیشتر بر روی کالج, تولید از تمرین آمار هر چند جانسون نوار با Gophers می تواند کمک کند.

وایکینگ ها چشم انداز

وایکینگ ها مشبک سه میدارد تجارت Stefon Diggs به صورتحساب ماه گذشته فراق راه با یک گیرنده که تمایل به ترک مینه سوتا “مستند راز” به عنوان کارفرمایی کرک عموزاده قرار داده و آن را روز سه شنبه. آنها را به تعداد آدم Thielen به بازگشت به نرم افزار کاسه فرم پس از از دست رفته بیشتر از هفت بازی به دلیل مصدومیت همسترینگ که نا امید گیرنده به عنوان آن را کشیده و به دنبال Bisi جانسون را یک گام به جلو بعد از یک وعده rookie فصل است. این تیم اضافه شده Tajae شارپ در یک سال معامله در آژانس رایگان برای قرار دادن دیگر بازیکن با تجربه در کنار Thielen. در تنگ پایان وایکینگ ها در شکل با ثبات با کایل رودلف از Irv اسمیت و تایلر Conklin هر چند آنها می تواند نگاه به اضافه کردن مسدود کردن انتهای تنگ در برخی از نقطه.

وایکینگها’ سطح نیاز

متوسط: معاملاتی Diggs به بوفالو به معنی وایکینگ ها نیاز به تقویت گروه خود را پشت سر Thielen اما توسعه از تنگ پایان از Irv اسمیت در سال 2 می تواند کمک به جبران ضرر و وایکینگ ها با استفاده از به اندازه کافی سنگین پرسنل مجموعه است که آنها را به صرف زمان کمتر با سه یا چهار گیرنده در این زمینه از بسیاری از تیم های. یک گزینه را به توجه و دور از Thielen می تواند کمک کند اما وایکینگ ها امید علاوه بر این از شارپ و توسعه جانسون می تواند جبران کاهش Diggs به برخی از درجه است. نمی توان آن را یک شوک برای دیدن آنها صرف یکی از آنها پنج میدارد در یک گیرنده در پیش نویس را در دو روز اول, اما آنها ممکن است به دنبال نیازهای دیگر در دور 1 قبل از بازگشت به گیرنده ،

بن ALEXANDER SCOTT

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de