هوستون, Feb. 13, 2020 /PRNewswire/ – NextDecade شرکت (NextDecade) (NASDAQ: بعدی) و Enbridge Inc. (Enbridge) (TSX: ENB) (NYSE: ENB) امروز اعلام کرد که آنها وارد یک توافق قطعی به موجب آن Enbridge به دست آوردن ریو براوو خط لوله Company, LLC (RBPL) از NextDecade برای خرید نقدی قیمت به بیش از 25 میلیون دلاربا 15 میلیون دلار پرداخت می شود در بسته و تعادل پرداخت می شود بر NextDecade رسیدن به مثبت نهایی در مورد سرمایه گذاری (FID) در آن Rio Grande LNG صادرات تسهیلات در بندر Brownsville, Texas.

پس از بسته شدن معامله Enbridge خود را صد در صد از RBPL و فرض کنیم تمام مسئولیت برای توسعه تامین مالی ساخت و ساز و عملیات ریو براوو خط لوله است. NextDecade ادامه خواهد مسئول برای توسعه تامین مالی ساخت و ساز و عملیات آن Rio Grande LNG صادرات تسهیلات.

علاوه بر این Enbridge و NextDecade باید مذاکره سابقه توافقنامه به اجرا در اختتامیه موجب آن NextDecade را حفظ و از حقوق خود را به گاز, شرکت حمل و نقل ظرفیت در ریو براوو خط لوله برای مدت حداقل بیست سال به عرضه NextDecade ریو گراند LNG صادرات تسهیلات.

“این توافق با Enbridge بیشتر افزایش تعهد ما به ما جهانی LNG مشتریان گاز تامین کنندگان و سایر ذینفعان به تحویل ما ریو گراند LNG پروژه در زمان و بودجه گفت:” مت Schatzman, NextDecade را رئیس و مدیر اجرایی. “به عنوان یکی از شمال امریکا منجر زیرساخت های انرژی شرکت های Enbridge به ارمغان می آورد گسترده گاز خط لوله تجربه برای اجرای ریو براوو خط لوله و ما خوشحال به آنها را درگیر در حمایت از تحویل از ما ریو گراند LNG پروژه است.”

“ما هیجان زده به جلو حرکت کند با این معامله گفت:” لایحه Yardley, Enbridge اجرایی معاون رئیس جمهور و رئیس جمهور از انتقال گاز و Midstream. “Enbridge تعهد به توسعه ریو براوو خط لوله در حمایت از NextDecade ریو گراند LNG پروژه بیشتر تقویت توانایی ما برای خدمت به گسترش صادرات LNG در بازار و متناسب مستقیما در درون ما کم خطر مدل کسب و کار.”

ریو براوو خط لوله طراحی شده است برای حمل و نقل تا 4.5 میلیارد فوت مکعب در روز گاز از Agua Dulce منطقه تامین به NextDecade ریو گراند LNG پروژه در Brownsville, Texas. در نوامبر سال 2019به کمیسیون تنظیم مقررات انرژی فدرال (FERC) با صدور حکمی اجازه داری, ساخت و ساز و بهره برداری از NextDecade ریو گراند LNG پروژه و ریو براوو خط لوله است. در ژانویه 2020, FERC صدور حکم نهایی در جلسه دادرسی برای ریو گراند LNG پروژه و ریو براوو خط لوله است.

توافق تایید شده توسط هیئت مدیره هر دو شرکت. منوط به رضایت از شرایط خاص معامله است که انتظار می رود در سه ماهه اول سال 2020 است.

در مورد NextDecade شرکت
NextDecade است LNG توسعه شرکت با تمرکز بر صادرات LNG و پروژه های مربوط به خطوط لوله در تگزاس است. NextDecade در نظر دارد به منظور توسعه بزرگترین صادرات LNG راه حل ایجاد ارتباط بین حوضه پرمین گاز همراه به بازار جهانی LNG در بازار ایجاد ارزش برای تولید کنندگان و مشتریان و سهامداران. نمونه کارها خود را از LNG پروژه شامل 27 mtpa ریو گراند LNG صادرات تسهیلات در Brownsville, Texas و 4.5 Bcf/d ریو براوو خط لوله که حمل و نقل گاز طبیعی از Agua Dulce منطقه به ریو گراند LNG. NextDecade مشترک سهام پذيرفته شده در بازار بورس نزدک تحت نماد “بعدی.” NextDecade است که مقر آن در هوستون تگزاس. برای اطلاعات بیشتر
www.next-decade.com.

NextDecade به دنبال اطلاعات
این آزادی مطبوعات شامل اظهارات به جلو نگاه در معنای فدرال آمریکا قوانین اوراق بهادار. کلمات “پیش بینی” “تامل” “برآورد” “انتظار” “پروژه” “طرح” “قصد,” “ايمان” “مه” “را” “را” “را” “می” “باید” “می تواند داشته باشد” “به احتمال زیاد” “ادامه” “طراحی” و دیگر کلمات و اصطلاحات عبارات مشابه در نظر گرفته شده برای شناسایی اظهارات به جلو نگاه و این اظهارات ممکن است مربوط به کسب و کار NextDecade و شرکت های تابعه آن. این اظهارات شده اند بر اساس NextDecade فعلی فرضیات انتظارات و پیش بینی ها در مورد حوادث آینده و روند و شامل تعدادی از خطرات شناخته شده و ناشناخته است که ممکن است باعث نتایج واقعی به اختلاف مادی از انتظارات بیان شده یا ضمنی در اظهارات به جلو نگاه. این خطرات عبارتند از: عدم قطعیت در مورد پیشرفت در توسعه NextDecade را LNG مایع و پروژه های صادرات و زمان که پیشرفت; موافقت دولت از ساخت و ساز و بهره برداری از NextDecade ریو گراند LNG و ریو براوو پروژه خط لوله ترمینال در بندر براونزویل در جنوب تگزاس (به “ترمینال”) و همراه 137 مایل خط لوله برای تامین گاز به ترمینال (“خط لوله” و همراه با ترمینال “پروژه”) و زمان که تصویب; اتمام موفقیت آمیز این پروژه توسط شخص ثالث پیمانکاران; توانایی ما برای تضمین اضافی بدهی و حقوق صاحبان سهام تامین مالی در آینده برای تکمیل پروژه; دقت برآورد هزینه برای این پروژه; اظهارات که این پروژه زمانی تکمیل خواهد شد که ویژگی های خاصی از جمله مقدار مایع ظرفیت; NextDecade پیش بینی مزیت رقابتی و نوآوری در فن آوری است که ممکن است ارائه آن پیش بینی مزیت رقابتی منسوخ; تقاضای جهانی و قیمت گاز طبیعی (در مقابل قیمت وارداتی LNG); دسترس بودن LNG عروق در سراسر جهان; مذاکرات برای ترمینال سایت اجاره و راست-از-راه گزینه برای مسیر خط لوله; تغییرات در قوانین و مقررات مربوط به صنعت LNG از جمله محیط زیست قوانین و مقررات است که تحمیل قابل انطباق هزینه ها و تعهدات; خطرات مربوط به انجام کسب و کار و داشتن پیمانکاران در کشورهای خارجی; تغییرات تاثیر منفی بر کسب و کار که در آن NextDecade مشغول است; مدیریت رشد; شرایط عمومی اقتصادی; NextDecade توانایی برای تولید پول نقد; تطابق با محیط زیست قوانین و مقررات; نتیجه آینده تامین مالی تلاش ها و برنامه های کاربردی برای عرفی مشوق های مالیاتی و دیگر مسائل مورد بحث در “عوامل خطر” بخش NextDecade گزارش سالانه در فرم 10-K برای سال منتهی به 31 دسامبر 2018 و دیگر گزارشات بعدی زمینه با کمیسیون بورس و اوراق بهادار که همه آنها گنجانیده شده در اینجا توسط مرجع.

علاوه بر این هر گونه توسعه این پروژه باقی مانده است مشروط به تکمیل مورد نیاز موافقت نامه های تجاری, کسب مجوزهای لازم و تاییدیه تامین امنیت همه را تامین مالی تعهدات بالقوه و مشوق های مالیاتی و دستیابی به دیگر مرسوم شرایط و نهایی ساخت سرمایه گذاری تصمیم به ادامه. این اظهارات به جلو نگاه در این آزادی مطبوعات صحبت می کنند که از تاریخ این نسخه. اگر چه NextDecade معتقد است که انتظارات منعکس شده در این اظهارات به جلو نگاه منطقی به آن می دهد هیچ تضمینی وجود ندارد که این انتظارات را به اثبات می شود درست است. NextDecade ممکن است از زمان به زمان به طور داوطلبانه به روز رسانی خود را قبل از به دنبال اظهارات این سلب هر گونه تعهد برای انجام این کار به جز به عنوان مورد نیاز توسط قوانین اوراق بهادار.

در مورد Enbridge Inc.
Enbridge Inc. پیشرو در آمریکای شمالی زیرساخت های انرژی شرکت. ما با خیال راحت و قابل اعتماد ارائه انرژی مردم نیاز دارید و می خواهید به کیفیت سوخت از زندگی است. ما هسته کسب و کار شامل مایعات خط لوله که به حمل و نقل حدود 25 درصد از نفت خام تولید شده در آمریکای شمالی; انتقال گاز و Midstream که حمل و نقل حدود 20 درصد از مصرف گاز طبیعی در ایالات متحده آمریکا; و آب و برق و قدرت عملیات که در خدمت حدود 3.7 میلیون مشتریان خرده فروشی در انتاریو و کبک و تولید حدود 1,750 مگاوات از شبکه های تجدید پذیر برق در شمال امریکا و اروپا است. این شرکت سهام مشترک تجارت در تورنتو و نیویورک بورس تحت نماد ENB. برای اطلاعات بیشتر www.enbridge.com.

Enbridge به دنبال اطلاعات
به دنبال کسب اطلاعات و یا به دنبال اظهارات گنجانده شده در این اطلاعیه مطبوعاتی به ارائه اطلاعات در مورد Enbridge و شرکت های تابعه آن و شرکت های وابسته از جمله مدیریت ارزیابی Enbridge و شرکت های تابعه آن’ برنامه های آینده و عملیات. این اطلاعات ممکن است مناسب برای مقاصد دیگر. به دنبال اظهارات به طور معمول شناسایی کلمات مانند “پیش بینی”, “انتظار”, “پروژه”, “برآورد”, “هوا” “طرح” “قصد” “هدف” “باور” “به احتمال زیاد” و کلمات مشابه نشان می دهد در آینده نتایج و یا اظهارات با توجه به چشم انداز. به دنبال اطلاعات و یا اظهارات موجود در این آزادی مطبوعات شامل, اما نه محدود به, اظهارات, با توجه به NextDecade ریو گراند LNG و ریو براوو پروژه خط لوله ترمینال در بندر براونزویل در جنوب تگزاس (به “ترمینال”) و همراه 137 مایل خط لوله برای تامین گاز به ترمینال (“خط لوله” و همراه با ترمینال “پروژه” از جمله کسب RBPL توسط Enbridge; فواید و خطرات هزینه و زمان معامله و پروژه و انتظار می رود ظرفیت و ویژگی های خط لوله.

اگر چه Enbridge معتقد است که این اظهارات به جلو نگاه معقول و منطقی بر اساس اطلاعات موجود در تاریخ چنین اظهارات ساخته شده و فرآیندهای مورد استفاده برای آماده سازی اطلاعات از جمله اظهارات تضمین آینده عملکرد و خوانندگان متذکر برابر قرار دادن اعتماد به ناروا در اظهارات به جلو نگاه. طبیعت خود این اظهارات شامل انواع فرضیات خطرات شناخته شده و ناشناخته و ابهامات و دیگر عوامل که ممکن است باعث نتایج واقعی سطح از فعالیت و دستاوردهای به اختلاف مادی از آن بیان شده یا ضمنی چنین اظهارات. مفروضات مورد انتظار عرضه و تقاضا برای نفت خام و گاز طبیعی و LNG و قیمت این کالاها هستند مواد و زمینه ساز همه به دنبال اظهارات, به عنوان آنها ممکن است تاثیر سطوح فعلی و آینده تقاضا برای Enbridge خدمات و برای این پروژه است. به طور مشابه, نرخ ارز, نرخ تورم و نرخ بهره تاثیر اقتصاد و محیط کسب و کار که در آن Enbridge عمل می کند و ممکن است تاثیر سطح تقاضا برای Enbridge خدمات و پروژه و هزینه های ورودی و بنابراین ذاتی در همه اظهارات به جلو نگاه. با توجه به interdependencies و همبستگی این عوامل اقتصاد کلان, تاثیر هر یک فرض در به دنبال بیانیه تعیین نمی شود با اطمینان. مناسب ترین مفروضات مرتبط با اظهارات به جلو نگاه در پروژه اعلام کرد و پروژه های در حال ساخت از جمله برآورد تاریخ اتمام و انتظار می رود هزینه های سرمایه ای شامل موارد زیر است: تاثیر, مشتری, های دولت و مصوبات قانونی در ساخت و ساز و در خدمت برنامه ها و هزینه بازیابی رژیم; در دسترس بودن و قیمت نیروی کار و مصالح ساختمانی; اثرات تورم و نرخ ارز خارجی در کار و هزینه های مواد; اثرات نرخ بهره در هزینه های استقراض; تاثیر آب و هوا; و توانایی ما شریک سرمایه گذاری مشترک برای تکمیل و تامین مالی پروژه های پیشنهادی از جمله ترمینال.

Enbridge این اظهارات به جلو نگاه به موضوع ریسک و عدم قطعیت از جمله, اما نه محدود به آن دسته از خطرات و عدم قطعیت مورد بحث در این آزادی مطبوعات و در Enbridge دیگر براده با کانادا و ایالات متحده اوراق بهادار تنظیم کننده. تاثیر هر یک با ریسک و عدم اطمینان و یا عامل خاص به دنبال بیانیه است نه تعیین و با یقین به این به هم وابسته هستند و Enbridge آینده دوره از عمل بستگی به مدیریت ارزیابی از تمام اطلاعات در دسترس مربوط به زمان. جز به اندازه مورد نیاز توسط قانون قابل اجرا Enbridge هیچگونه تعهدی برای عموم به روز رسانی و یا تجدید نظر از هر گونه اظهارات به جلو نگاه ساخته شده در این انتشار اخبار و یا در غیر این صورت آیا به عنوان یک نتیجه از اطلاعات جدید حوادث آینده و یا در غیر این صورت. پس از آن همه به دنبال اظهارات اعم از کتبی یا شفاهی مربوط به Enbridge یا افراد اقدام در Enbridge طرف هستند به صراحت واجد شرایط در تمامیت خود را با این اظهارات هشدار.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

رسانه – NextDecade
communications@next-decade.com
+ 1 (281) 249 5453

سرمایه گذاران – NextDecade
ir@next-decade.com
+ 1 (832) 910 8629

رسانه – Enbridge
ایمیل: media@enbridge.com
تلفن رایگان: (888) 992-0997

سرمایه گذاری – جامعه Enbridge
ایمیل: investor.relations@enbridge.com
تلفن رایگان: (800) 481-2804

منبع Enbridge Inc.

لینک های مرتبط

http://www.enbridge.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su