باید آن را هیچ جای تعجب است که چین را به دروغ در مورد ریشه های COVID-19 با توجه به در اولین هفته از این بیماری همه گیر دولت خود را “سرکوب و مجازات” افرادی که گفتن حقیقت سابق مجلس نیوت گینگریچ روز جمعه گفت.

“مانند همه دیکتاتوری آن نهفته است در همه زمان ها” گینگریچ گفت: در فاکس نیوز’ “فاکس و دوستان”. “آنها در مواجهه با کل سیاره را سرزنش آنها را برای داشتن اولین علت این بیماری همه گیر و سپس دوم, ساخت آن بسیار بسیار بدتر چون برای شش هفته اول آنها در واقع سرکوب و مجازات افرادی که گفتن حقیقت است.”

و به عنوان یک نتیجه او افزود: “این بیماری همه گیر است که به طور چشمگیری بدتر از چین است.”

یک مقام دولتی در این هفته ادعا کرد که ارتش ایالات متحده به ارمغان آورد این بیماری به چین و پکن همچنین هل دادن متناوب توضیح این ادعا ویروس آورده بود به این کشور در سال 2019 توسط ایالات متحده ورزشکاران شرکت کننده در بازی های جهانی که برگزار شد در ووهان.

“(چین) در نوع معمولی دیکتاتوری شیوه در حال رفتن به سعی کنید به اندازه کافی بزرگ دروغ که فقط روند مبارزه با دروغ آن را می دهد برخی از زندگی” گینگریچ گفت.

گینگریچ اضافه شده است که چینی ها نیز باید اعتماد کرد در مورد Huawei درگیری با 5G پیشرفت.

“ما شده اند نشسته عدم عمل برای بیش از یک سال و نیم در حال حاضر هر روز ما موفق به عمل Huawei دستاوردهای زمین در سراسر جهان,” او گفت:. “این خودرو از اطلاعات غلط و یک وسیله نقلیه جاسوسی برای چین و کسی که فکر می کند که آنها در حال رفتن به استفاده از آن را در راه است که هیچ مفهوم چگونه چین کار می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de