نیوت گینگریچ: چاک تاد ‘خیانت’ با استفاده از ویرایش بر ضبط

سابق مجلس نیوت گینگریچ پاره به ان بی سی نیوز’ چاک تاد برای خود را به “خصومت” با هدف محافظه کاران و جمهوری خواهان به طور کلی و به طور خاص رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

گینگریچ ساخته شده نظرات خود را در یک ستون نوشته شده توسط فاکس نیوز روز پنج شنبه.

“یکشنبه گذشته [“ملاقات با مطبوعات”] میزبان چاک تاد نفرت از رئیس جمهور تهمت رفت بالا و تکامل یافته از صرف روزنوشت نظرات مغرضانه سوالات و انباشته اطلاعات به یک دروغ آشکار در مورد دادستان کل ایالات متحده” گینگریچ گفت.

“هیچ کسی نیست که به تماشای محافظه کاران مانند بهداشت ، ران جانسون مثل حلزون حرکت کردن آن را با تاد می شود شگفت زده در سطح خصومت NBC مدیر احساس می کند نسبت به محافظه کاران و جمهوری خواهان به طور کلی — و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در خاص است. اما خصومت تبدیل برای روشن شدن نادرستی که تاد تحریف ضبط دادستان کل ویلیام Barr از پیش از آن که در هفته است.”

گینگریچ گفت: Todd بازی یک ویرایش گزیده ای از یک بار مصاحبه که در آن دادستان کل خواسته شد, چگونه تاریخچه را قاضی تصمیم به رها کردن پرونده سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین.

بر پاسخ داد: “خوب تاریخ نوشته شده توسط برنده است. پس از آن تا حد زیادی بستگی به این دارد که نوشتن تاریخ است. اما من فکر می کنم منصفانه در تاریخ می گویند که این یک تصمیم خوب به دلیل آن را تایید حکومت قانون است. آن را کمک کرد تا آن را تایید استانداردهای وزارت دادگستری و آن undid چه بی عدالتی است.”

این بخش از Barr نقل قول که پخش متوقف شد بعد از جمله اول و حذف خود نظرات اضافی.

و گینگریچ گفت: “آنچه چاک تاد را یکشنبه گذشته تقلب شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de