نیوز مکس تلویزیون شیپور خاموشی سابق ایسنا تحقیقات رئیس

بازاریابی جانباز Jason Villar اتحاد پیوست نیوز مکس تلویزیون به عنوان معاون پژوهش و تجزیه و تحلیل این شرکت پنج شنبه اعلام کرد.

در نیوز مکس تلویزیون Villar سر خواهد شد تا اطلاعات بازار و رتبه بندی و تحلیل کار بستن با شرکت های تبلیغاتی و برنامه نویسی بخش است.

قبلی به نیوز مکس و برای بیش از یک دهه Villar به عنوان معاون رئيس جمهور از رسانه ها و تحقیقات بازار برای Fox News Channel, فاکس کسب و کار شبکه فاکس دیجیتال.

“جیسون مسئول بسیاری از فاکس به جلو فکر کردن رویکرد تحقیق و ما خوشحال هستیم که او پیوست نیوز مکس تلویزیون برای کمک به ما را در امریکا شماره 1 انتخاب برای اخبار” سام موزر, CRO و EVP ملی تبلیغات گفت.

در فاکس Villar فرموله شده و هماهنگ همه آگهی فروش, بازاریابی, ابتکارات و مخاطبان هدف و تلاش و کمک به روباه بیش از درآمد اهداف سالانه است.

“من به تماشای نیوز مکس را رشد فوق العاده ای به آن می دهد آمریکایی ها از این فرصت برای دریافت دقیق اخبار” Villar گفت. “من افتخار می کنم به بخشی از نیوز مکس را در ادامه داستان موفقیت.”

قبل از فاکس Villar شد مدیر A&E Television Networks و یک مدیر ارشد شبکه MTV.

Villar فارغ التحصیل از دانشگاه با مدرک کارشناسی در تحقیقات بازاریابی و ساکن با همسر و دخترش در اسپارت, New Jersey.

او می پیوندد نیوز مکس تلویزیون به عنوان شبکه می رسد بیش از 70 میلیون کابلی و ماهواره ای خانه و مخاطبان آن نرخ رشد کرده است به طور چشمگیری در ساخت آن به سرعت در حال رشد کابل کانال خبری در کشور است.

مهم: دیدن نیوز مکس تلویزیون در حال حاضر انجام شده 70 میلیون کابل خانه های DirecTV Ch. 349, Dish Network Ch. 216, Xfinity , Ch. 1115, طیف, U-آیه Ch. 1220FiOS Ch. 615بهینه Ch. 102, Cox کابل Suddenlink Ch. 102, و یا پیدا کردن بیشتر سیستم های کابل – اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de