نیوز مکس تلویزیون علائم با Mediacom برای کابل توزیع

نیوز مکس و Mediacom ارتباطات کشور پنجمین اپراتور کابل اعلام کرد یک توزیع جدید برای مقابله با حمل نیوز مکس تلویزیون جدید 24/7 کابل اخبار کانال به Mediacom مشتریان در سراسر کشور.

نیوز مکس تلویزیونآمریکا سریعترین رشد کابل شبکه خبری در دسترس خواهد بود در Mediacom را گسترش پایه بسته به عنوان شناخته شده انواع تلویزیون در کانال 277 در بسیاری از بازارها است.

یکی از کشور های پیشرو در کابل و مخابرات و ارائه دهندگان متمرکز بر خدمت و شهرهای کوچک با شهرهای Mediacom شروع نورد نیوز مکس تلویزیون به مشترکین خود در 30 آوریل.

“Mediacom یکی از محترم ترین اپراتور در صنعت, و ما خوشحال به همکاری با آنها در ارائه نیوز مکس تلویزیون در سراسر خود را heartland رد پای” گفت: اندرو Biggers, Newsmax, معاون ارشد رئیس جمهور از توزیع محتوا.

نیوز مکس مدیر عامل کریستوفر گلچهره افزود: “ما تحسین Mediacom برای دیدن ارزش ارائه اخبار بیشتر و بیشتر نمایش ها را به مشتریان خود.”

“ما را خوشحال و برای اضافه کردن Newsmax تلویزیون به ما متنوع صف اخبار, برنامه نویسی” گفت: ایتالیا Commisso Weinand, Mediacom اجرایی معاون منابع انسانی و برنامه نویسی.

این Mediacom توافق نشانه یک نقطه عطف برای Newsmax به عنوان آن در حال حاضر توزیع توافق با هر یک از بالا 10 پرداخت اپراتورهای تلویزیون در آمریکا

امضای آید به عنوان تقاضا برای Newsmax تلویزیون همچنان به افزایش می یابد. به گزارش کام اسکور, Newsmax کل خانواده cume بینندگان شد تا بیش از 200% از اواسط سال 2019 و بینندگان در سه ماهه اول سال 2020 رشد قبل از سه ماهه 74%.

Mediacom شرکت ارتباطات است fiftth بزرگترین اپراتور کابل در ایالات متحده و پیشرو گیگابیت پهنای باند ارائه به بازارهای کوچکتر عمدتا در غرب و جنوب شرق است.

از طریق آن غنی از فیبر شبکه Mediacom فراهم می کند با سرعت بالا اطلاعات تصویری و تلفن خدمات به حدود 1.4 میلیون خانوار و کسب و کار در سراسر 22 متحده است. این شرکت ارائه می شود مقیاس پذیر پهنای باند راه حل های تجاری و عمومی-بخش مشتریان از تمام اندازه ها از طریق Mediacom کسب و کار و به فروش می رساند تبلیغاتی و خدمات تولید تحت OnMedia نام تجاری. اطلاعات بیشتر در مورد Mediacom در دسترس است mediacomcable.com.

نیوز مکس تلویزیون است که در تمام کابل و ماهواره ای ارائه دهندگان خدمات از جمله DirecTV, Xfinity, ظرف, شبکه, طیف مطلوب Fios Cox, U-آیه Suddenlink وای آرمسترانگ ده و کارهای کوچک و اپراتورهای کابلی و بالا OTT سیستم عامل است.

این کانال در حدود 70 میلیون خانه های ایالات متحده تبدیل شده است آمریکا سریعترین رشد کابل اخبار کانال با هدف قرار دادن جمعیتی با heartland چشم انداز. فوربس به نام نیوز مکس “اخبار نیروگاه.”

مهم: دیدن نیوز مکس تلویزیون در حال حاضر انجام شده 70 میلیون کابل خانه های DirecTV Ch. 349, Dish Network Ch. 216, Xfinity , Ch. 1115, طیف, U-آیه Ch. 1220FiOS Ch. 615بهینه Ch. 102, Cox کابل Suddenlink Ch. 102, Mediacom Ch. 277 و یا پیدا کردن بیشتر سیستم های کابل – اینجا را کلیک کنید.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im