به تازگی نشان داد متون نشان می دهد Strzok صفحه تغییر فلین مصاحبه یادداشت

در عین حال یکی دیگر از بمب توسعه پدید آمده پنج شنبه در مورد سابق مشاور امنیت ملی ژنرال مایکل فلین: te انتشار اضافی exculpatory شواهد FBI به حال مقامات نکردن از دادگاه و دفاع به مدت سه سال.

مهمتر این شامل شواهدی است که دفتر رسمی “302 گزارش” ظ توسط سرب عامل که مصاحبه فلین ویرایش شد چندین بار از جمله توسط یک مقام رسمی که هرگز شرکت در این مصاحبه.

روز پنج شنبه در این آیات آمده در بالا از دیروز آشکار نشان می دهد یک تلاش آشکار توسط مقامات FBI به دام فلین به ارتکاب یک جرم جنایی در طول مصاحبه.

جدید وحی می تواند ثابت کند حتی بیشتر قابل توجه: علاوه بر این ظاهرا محاسبه تلاش برای به دست آوردن فلین به ارتکاب دروغ و یا انسداد بالا FBI آمار و ارقام از جمله FBI معاون دستیار کارگردان پیتر Strzok و FBI, وکیل, لیزا صفحه بارها و بارها تغییر “302 گزارش” بود که پس از ثبت فلین ،

که مصاحبه انجام شد به شدت تحت شرایط غیر معمول. معمولا FBI مصاحبه از بالا West Wing رسمی خواهد بود درخواست از طریق کاخ سفید مشاور و خواهد بود انجام شده در حضور وکیل به نمایندگی رسمی در حال مصاحبه.

که رخ نمی دهد در مورد FBI در مصاحبه با فلین و Comey بعد اعلام کرد که تحت “بیشتر دولت سازمان یافته” او “احتمالا نمی خواهد که با آن بدست.”

در ابتدا زمانی که منجر مامور اف بی آی دست زدن به این مورد پرسیده شد که آیا فلین دروغ در طول مصاحبه او اظهار داشت که او باور نمی کند ،

اما در طول چند روز آینده Strzok و صفحه را ویرایش و تجدید نظر عامل 302 گزارش بارها و بارها با توجه به سند ارائه پیام های متنی بین مقامات FBI که دفاع وکیل در نهایت دریافت این هفته است.

دادستان و محققان مورد نیاز به نوبه خود بیش از اطلاعات است که ممکن است تمایل به نشان می دهد یک مظنون بی گناهی به دفاع وکیل قبل از محاکمه و صدور حکم است. اکثر آگاهان مسایل حقوقی را در نظر اطلاعات نکردن از فلین تیم حقوقی بالقوه exculpatory.

داخل منبع آشنا با تلاش برای دفاع از ژنرال فلین می گوید نیوز مکس یک العربي, اصلی, 302 سند وجود دارد که ایجاد شده توسط سرب عامل از یادداشت های خود را از مصاحبه با فلین.

به گفته این منبع به عنوان پشتیبانی شده توسط پیام های متنی نیز به دست آمده توسط Newsmax, Stzrok که همچنین شرکت در فلین مصاحبه بازنویسی 302 گسترده — اگر چه یک پیام متنی را از او اعلام کرد او سعی کرد به “به طور کامل دوباره نوشتن آن را به عنوان ذخیره [redacted] صدای” احتمالا اشاره به این منجر شود که در اصل آن را نوشت.

Stzrok گذاشته سپس سند با یک “دلخور” صفحه که تا به حال شرکت در مصاحبه که تجدید نظر آن را به طور قابل توجهی دوباره با توجه به نیوز مکس ،

هدف از این مصاحبه بود برای بررسی اینکه آیا فلین حال نقض قانون لوگان an 18th-century اساسنامه است که هرگز مورد استفاده در هر گونه محکومیت کیفری. این عمل باعث می شود آن را یک جرم برای شهروندان ایالات متحده را به دخالت در رفتار ایالات متحده در سیاست خارجی است. بسیاری از دانشمندان حقوقی پیدا کردن این قانون را خلاف قانون اساسی است.

اسناد و مدارک دریافت شده توسط Newsmax نشان می دهد مورد تا به حال تقریبا بسته شده است – نشان می دهد این عامل منجر راضی بود هیچ جرم و جنایت شده است — قبل از این که بازگشایی با مداخله مستقیم از Strzok و صفحه.

اسناد و مدارک به عنوان مثال نشان دادن پروب فلین بود به تخت قرار داده که منجر عامل دریافت یک متن از Strzok بیان کرد “با سلام اگر شما در میانهی شب بسته [مورد] آیا انجام این کار نشده است.”

ظاهرا صفحه غافلگیر برای پیدا کردن این موضوع تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است بسته شده است.

در فوریه. 10, 2017, صفحه, پیامک Strzok “این سند html کد خاموش من. شما حتی تلاش برای ایجاد این قانع کننده و قابل خواندن? این تنبل است کار خود را در بخشی.”

Strzok پاسخ داد: “لیزا شما را نمی بینم آن را قبل از من مخفی شود که رفت و به آنچه که من به شما ارسال می شود. من 1) تلاش برای به طور کامل دوباره نوشتن چیزی که به عنوان ذخیره [سرب عامل] صدا و 2) دریافت آن را به شما به صورت کلی بررسی و اظهار نظر در پیش بینی نیاز به آن را به زودی.”

چهارشنبه وحی شامل یادداشت های یک جلسه انجام یک زمان کوتاه پس از انتخابات 2016 بین FBI مدیر James Comey و معاون مدیر اندرو McCabe. یادداشت اظهار داشت: “هدف ما است? حقیقت و پذیرش و یا به او دروغ, بنابراین ما می تواند به تعقیب او و یا او را از کار اخراج شدند؟”

یادداشت نوشته شده بود و سپس به اتهامات رئیس ضد جاسوسی لایحه Priestap.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de