نیویورک — یک جهت محرومیت جدید ترین نیویورکی از تجمع در گروه ها و یا رفتن به محل کار تعیین شد به اثر را به روز شنبه در تلاش برای آهسته یک بیماری همه گیر است که جاروب در سراسر جهان و تهدید را به دولت یکی از بزرگترین coronavirus نقاط داغ. مقامات در سراسر جهان هشدار داد انتقاد از کمبود تجهیزات پزشکی.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو روز جمعه دستور داد تمام غیر ضروری کسب و کار در دولت به نزدیک و غیر ضروری کارگران را به ماندن در خانه اما با تاخیر رسمی اجرای تا 8 بعد از ظهر یکشنبه.

او و نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio, نیز نامیده می شود برای گرفتن همه چیز از ماسک برای لباس و همچنین به عنوان پزشکان و سایر کارکنان پزشکی به شهر نیویورک و خواسته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ارتش ایالات متحده را بیش از تدارکات ساخت و توزیع تجهیزات پزشکی.

“من نمی تواند به اندازه کافی غیر نافذ. اگر رئیس جمهور عمل نمی کند مردم می میرند که زندگی می کردند در غیر این صورت” د Blasio گفت: ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.”

بالا بیماری های عفونی متخصص در ایالات متحده وعده داده شده از شهر نیویورک و دیگر سخت ترین ضربه مکان هایی که بحرانی منابع را اجرا نمی شود.

لوازم پزشکی در مورد شروع به ریختن در و خواهد بود “به وضوح کارگردانی برای کسانی که نقاط داغ که بیشترین نیاز به آن” دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: CBS’ “چهره ملت است.”

اما Fauci و دیگر مقامات اورژانس انجام نمی دهد سخت ارقام در تعدادی از ماسک و یا هر چیز دیگری را در راه خود را. کومو خواست مقامات فدرال به سرعت به عنوان سخت ضربه متحده بیشتر توپ زدن یکدیگر برای همیشه کمیاب و لوازم و گاهی اوقات دو برابر یا سه برابر قیمت.

در واشنگتن مذاکره کنندگان از کنگره و کاخ سفید از سر گرفت بالا-سطح مذاکرات در 1.4 تریلیون دلار بسته نجات اقتصادی خواست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اعتصاب یک معامله به ثابت یک ملت طرح میتوانست با این بیماری همه گیر کوروناویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد اعتماد به نفس در مورد این کشور توانایی شکست دادن این بیماری همه گیر به زودی حتی به سلامت رهبران اذعان کرد که ایالات متحده به هیچ وجه نزدیک به اوج شیوع.

در سراسر جهان بیش از 316,000 مردم آلوده شده اند و نزدیک به 13,600 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. حدود 150 کشور در حال حاضر را تایید کرده اند موارد مرگ گزارش شده در بیش از 30 ایالت آمریکا.

وجود دارد بیش از 27,000 موارد در سراسر ایالات متحده و 375 مرگ و میر. ایالت نیویورک اختصاص 114 مرگ و میر بیشتر در شهر نیویورک که در آن وجود دارد بیش از 4,400 عفونت اما مقامات هشدار داد که غلظت ممکن است بیشتر به دلیل افزایش تست.

روز یکشنبه در نیویورک گذشت واشنگتن اولیه کانون ایالات متحده شیوع بیماری در تعدادی از موارد منجر به مرگ. تنها چین و ایتالیا و اسپانیا گزارش داده اند که بیشتر COVID-19 موارد از آمریکا

کومو صرف شنبه سراغ مکان برای ساخت موقت بیمارستان ها و گفته های موجود در بیمارستان ها برای کشف کردن راه برای افزایش زمان تخت حداقل 50 درصد به دلیل پیش بینی ها از مقامات وزارت بهداشت در حال COVID-19 موارد پیشرفته نیاز به مراقبت های پزشکی را بالا 100,000 در ایالت نیویورک در ماه آینده و یا به طوری که بیش از دو برابر تعداد فعلی.

با وجود خطر نامرئی ویروس به جای مواج دود یا باد, برف, نیویورک شد و هنوز هم جمع آوری در گروه های بزرگ در پارک بازی بسکتبال یا داشتن بلوک احزاب است. مشابه صحنه های بازی در سراسر کشور است.

کومو گفت: او شگفت زده شد و جرم او به عنوان سفر به شهر شنبه و به مقامات محلی در روز به شکل یک طرح که آیا آن بسته شدن پارک بسته شدن زمین بازی و یا باز کردن خیابان به طور معمول پرتکاپو با ترافیک اما در حال حاضر آرام و تنها برای عبور و مرور.

“آن حساس است. آن را متکبر. این خود مخرب است. این بی احترامی به افراد دیگر” کومو گفت. “آن را متوقف و آن را به توقف در حال حاضر.”

همراه با اعداد متناوب وجود دارد فردی یادآوری یکشنبه از رسیدن به ویروس. جمهوریخواه رند پل از کنتاکی شد اولین سناتور ایالات متحده به اعلام او آلوده شد. Opera سوپراستار Plácido Domingo اعلام کرد او COVID-19 و آنگلا مرکل صدراعظم آلمان قرار داده و خودش را به قرنطینه پس از یک دکتر که به او واکسن آزمایش مثبت است.

در جای دیگر در جهان coronavirus خروشان ، ایتالیا و ایران گزارش جدید افزایش مرگ و عوارض.

ایتالیایی برتر جوزپه کونته رفت و در برنامه زنده تلویزیونی اعلام کرد که او سفت کشور مستند. ایتالیا در حال حاضر بیش از 59,000 موارد و 5,476 مرگ و میر.

“ما مواجه با جدی ترین بحران است که این کشور تجربه کرده است و پس از جنگ جهانی دوم” کونته گفت: ایتالیایی ها در طول پخش در نیمه شب.

رهبر ایران را رد کرد آمریکا کمک های پنج شنبه برای مبارزه با ویروس با استناد به یک بی اساس تئوری توطئه که از آن می تواند ساخته شده توسط امریکا است. آیت الله علی خامنه ای را در نظر آمد به ایران چهره ها در خرد کردن ایالات متحده تحریم های هسته ای خود را اعمال. ایران می گوید این 1,685 مرگ و میر و 21,638 تایید موارد ویروس — تلفات که از کارشناسان سازمان بهداشت جهانی می گویند تقریبا قطعا زیر گزارش شده است.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب یا سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. برخی از 93,800 مردم بهبود بیشتر در چین است.

در کرواسی قوی, اندازه گیری زمین لرزه 5.3 در نزدیکی زاگرب باعث تخلیه بیمارستان ها و آسیب گسترده. وزیر بهداشت Vili Beros هشدار داد, مردم در حال فرار از خانه های خود را برای جلوگیری از تجمع در اماکن عمومی.

“زلزله خطرناک هستند اما coronavirus است و حتی بیشتر از آن” Beros گفت. هفده صدمات اما هیچ مرگ و میر گزارش شده است.

در بقیه ایالات متحده نقاط کشور یافت می شود خود را در حال حرکت به سمت این نوع از مشکلات دیده می شود در نیویورک است.

وجود دارد یک واحد پیام برای دور ماندن از اجتماعات بزرگ. مقامات آنها را به نام های مختلف همه چیز — اجتماعی فاصله, پناه در محل و یا در مورد نشویل تنسی یک “امن تر در خانه” سفارش.

“ما همه در قرنطینه در حال حاضر. فکر می کنم در مورد آن” کومو گفت.

اجرای هر یک از این دستورات این است که هنوز هم در هوا. ترین مکان به سادگی شکست تا اجتماعات بزرگ و فرستاده مردم خانه به خاطر یکی از آخرین چیزهایی که مقامات بهداشتی می خواستم با قرار دادن مردم در فضاهای محدود مانند زندان. بسیاری از دولت ها بودند آزاد غیر خشونت آمیز زندانیان.

نزدیک به 40 زندانی تشخیص داده شده بود که از شنبه با COVID-19 در نیویورک سیستم زندان از جمله بدنام Rikers Island پیچیده و مقامات هشدار داد یک پرش بزرگ در موارد بود که به احتمال زیاد در آینده است.

جهان نگهداری می شود خاموش کردن بیش از حد. این مسافت طولانی هواپیمایی امارات — عمده شرق و غرب حامل — گفت: آن را به حالت تعلیق همه پروازهای مسافری آغاز روز شنبه بیش از وقوع. سنگاپور گفت: آن را به طور کامل تعطیل مرزهای خود را آغاز سهشنبه.

یکشنبه بود و روز مادر در بریتانیا و دولت تا به حال یک استارک پیام برای میلیون ها نفر: بازدید از مادر خود را می تواند او را بکشد. به جای احزاب ناهار یا چای نخست وزیر بوریس جانسون التماس انگلیسی به تماس مادر در یک چت تصویری.

پزشکان در بریتانیا ساخته شده فوری درخواست برای بیشتر تجهیزات حفاظتی به عنوان تعدادی از coronavirus بیماران در انگلستان به بیمارستان ها افزایش یافت و به بیش از 5000. تقریبا 4000 پزشکی کارگران امضا نامه ای به ساندی تایمز گفت: خط مقدم کارکنان احساس مانند “گوشت دم توپ.” آنها هشدار داد که پزشکان می میرند اگر آنها را دریافت نمی کنند بهتر تجهیزات است.

در اسپانیا و اروپا را سخت ترین-آمار کشور پس از, ایتالیا, واحد مراقبت های ویژه در برخی از مناطق نزدیک به محدودیت های خود را حتی قبل از روز یکشنبه جدید شمارش بیش از 28,500 عفونت و 1,750 مرگ و میر. یک بیمارستان صحرایی با 5500 تخت قرار بود تا در یک مرکز همایش در مادرید و مقامات بهداشت هشدار داد بیش از 10 درصد از این کشور را کارگران بهداشت در حال حاضر مبتلا به کوروناویروس.

“ما نمی توانیم فقط تکرار این شعار که ما را از این طریق دریافت کنید با هم,” دکتر گفت: آلمان Peces-Barba, یک متخصص ریه در فوندکین جیمنز دیاز بیمارستان در مادرید.

اما وجود دارد برخی از نشانه هایی از امید. چین در شهر ووهان — جهانی که در آن همه گیر شد و برای اولین بار شناسایی شده و برای اولین بار در شهرستان را قفل شده — رفت چهارمین روز متوالی در روز یکشنبه بدون گزارش هرگونه جدید و یا موارد مشکوک.

پارک ها و دیگر مکان های تجمع بودند بازگشایی در چین به عنوان مردم بازگشت به کار و کسب و کار از سر گرفته شد. این کشور قرار داده شده است به افزایش محدودیت در کسانی که از خارج از کشور.

پاپ فرانسیس دوباره خود را برگزار هفتگی یکشنبه برکت خود را در کتابخانه خصوصی. او در جریان آخرین چندین خدمات پس از این ویروس شروع به جارو از طریق ایتالیا.

‘به ویروس همه گیر ما می خواهیم به پاسخ با جهانشمولی از نماز از شفقت از حساسیت” پاپ گفت: همچنین درخواست تمام مسیحیت در سراسر فرقه برای عضویت در قرائت “پدر ما” نماز جمعه در ظهر.

پاپ فرانسیس همچنین قصد دارد به رهبری جهانی برکت برای خالی میدان سنت پیتر در روز جمعه. این “Urbi et Orbi,” برکت است متعلق به طور معمول برای روز کریسمس و عید پاک.

___

کالینز گزارش از کلمبیا, کارولینای جنوبی. آسوشیتد پرس خبرنگاران فرانک Jordans در برلین; کالین بری در Soave, ایتالیا; جوزف ویلسون در بارسلونا; Yanan وانگ در پکن; Antonio Calanni در میلان ایتالیا; Frances D’Emilio در رم; جیل بی قانون در لندن; Jon Gambrell در دبی; پژوهشگر هنری هو در پکن و دیگر AP خبرنگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im