ایالت نیویورک است اول تست مثبت: ویروس به روز رسانی

در سراسر جهان مرگ و میر از شیوع کروناویروس رسید گذشته از 3000 به عفونت رسیده بیش از 65 کشور و ایالت نیویورک در گزارش اول خود را تست مثبت.

موارد در ایتالیا رسید 50 درصد و فرانسه اضافه شده 30 روز یکشنبه در حالی که دو نفر در سیاتل بیمار یک روز بعد مرد دیگری شد برای اولین بار در ایالات متحده تلفات. موارد نیز هنوز هم در حال افزایش ویروس, کانون با چین گزارش داد که مجموع آن تعداد عفونت های صعود کرده به 80,026.

در ضمن دریایی یوان پس از عقب نشینی داده ها نشان داد چین تولید در این کشور به شدت در ماه گذشته برجسته اقتصادی آمار از شیوع بیماری است.

وجود دارد همچنین موارد جدید گزارش شده در شمال آفریقا سازمان ملل, جمهوری چک و هلند.

وزارت امور خارجه ایالات متحده به روز رسانی آن مشاوره برای مناطق که عبارتند از میلان و ونیز به “آیا سفر” با توجه به “سطح جامعه انتقال ویروس و تحمیل محلی قرنطینه روش.”

این مناطق شامل این کشور سرمایه گذاری hub میلان و ونیز. بقیه ایتالیا است که هنوز هم رتبه “تجدید نظر در سفر است.” ایتالیا گزارش کرده است بیش از 1100 تایید موارد عفونت است.

آمریکا نیز با صدور یک سطح 4 “فراموش-نمی-سفر” هشدار برای Daegu منطقه جنوب شرقی کره جنوبی.

ژاپن مطرح شده در آن سفر مشورتی برای Daegu شهرستان و Cheongdo شهرستان در استان Gyeongsangbuk-do به سطح 3 و یا فراموش-نمی-سفر. وزارت امور خارجه نیز مطرح هشدار ایتالیا لمباردی, Veneto و Emilia-Romagna مناطق به سطح 2 از 1.

تعداد موارد در انگلستان افزایش یافته و به 35 با 33 از کسانی که در انگلیس و یکی در ولز و ایرلند شمالی. دولت اعلام کرد 12 عفونت های جدید از ساعت 9 صبح به وقت محلی. این موارد همه در حال بررسی و تماس با ردیابی را آغاز کرده است افسر ارشد پزشکی کریس Ersin گفت: در یک صدای جیر جیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>