نیویورک دکتر: ویروس بیماران ‘مرگ به تنهایی’

به عنوان یک طب اورژانس پزشک در شهر نیویورک, دکتر Kamini Doobay همواره شناخته شده است که مرگ بخشی از قلمرو هنگامی که در تلاش برای مراقبت از این شهر sickest.

اما این امر همیشه مثل این بیماران ضربه سخت ترین coronavirus تلاش برای تنفس و دستگاه تهویه مصنوعی, بدون بازدید کنندگان مجاز به دلیل پروتکل های دقیق برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“بنابراین اغلب بیمار خواهد شد و در بستر مرگ, مرگ, تنهایی, و آن را به فوق العاده دردناک برای دیدن درد و رنج از اعضای خانواده که من از ICU شنیدن اشک و گریه آنها را در تلفن گفت:” Doobay, 31.

“بیش از حد بسیاری از مردم در حال مرگ هستند به تنهایی و بدون هیچ خانواده در اطراف آنها” او گفت:. “این یکی از وحشتناک ترین چیز است.”

یک سوم سال ساکن Doobay که با این نسخهها کار در دانشگاه نیویورک Langone Medical Center و Bellevue بیمارستان گفت که در میان پزشکان و دیگر کارکنان مراقبت های بهداشتی به شدت در تلاش برای مقابله با موج بیمار و در حال مرگ بیماران که به بیمارستان های شهرستان است که “بر خلاف هر چیزی من تا کنون تجربه کرده اید آن را بسیار پر هرج و مرج آن را قریب به اتفاق قربانیان.”

“من هرگز احساس های جسمی و روحی بر دوش در زندگی من هرگز احساس عمیقا غمگین و پریشان” نیویورک شهر مادری گفت.

در حالی که coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم در اکثر افراد می تواند منجر به بیماری شدید و از جمله ذات الریه و مرگ برای برخی از, مانند کسانی که مسن تر هستند و یا زمینه مسائل مربوط به سلامت.

تاثیر آن را تا به حال در این شهر بیمارستان و همچنین ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مانند Doobay نگران خود و قرار گرفتن در معرض و تمایل مقامات مسئول به انجام همه چیز ممکن است به کارگران بیمارستان به تجهیزات حفاظتی آنها نیاز به محافظت از سلامت خود را.

“ما نمی تواند به این زمینه تفکر ما در حال رفتن به, شهدای,” او گفت:. “این یک بحران جدی است که ما هستید و ما سزاوار محافظت می شود. ما در یک میدان جنگ است. ما در یک جنگ منطقه.”

و او نگرانی در مورد انواع انتخاب در تمام پزشکان می تواند در مواجهه با: چه کسی باید به چه نوع کمک کند اگر تعداد موارد بستری شدن در بیمارستان همچنان به افزایش گذشته نقطه که در آن وجود دارد به اندازه کافی تجهیزات مانند هواکش برای دیدار با شدید بیمار نیاز دارید ؟

“چه کسی است که دستگاه تنفس مصنوعی متعلق به ؟ اینها سوالاتی هستند که, شما می دانید, من فکر می کنم در مورد زمانی که من به خانه در شب و خوشبختانه تا به حال نشده به آن تصمیم گیری نشده است,” او گفت:. “اما ما در حال گرفتن وجود دارد.”

او امیدوار عموم خواهد گوش دادن به کارشناسان و انجام همه آنها می توانند برای محدود کردن این ویروس را از طریق خود quarantining و اقدامات مشابه است.

“این واقعا دردناک به دیدن کسی می میرند. این واقعا دردناک نمی دانم چه آینده نگه می دارد. و ما واقعا کار سخت برای محافظت از شما” Doobay گفت. “بنابراین من امیدوارم که همه ما می تواند در همبستگی پیوستن به حفاظت از هر یک از دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>