یک تکنسین اورژانس پزشکی با شهر نیویورک آتش نشانی دارای آزمایش مثبت برای coronavirus اتحادیه رسمی تایید دوشنبه, اضافه کردن آن را “اجتناب ناپذیر” یکی از اعضای آن مریض شدم که آنها “به طور مستمر در معرض بیماری و بیماری.”

“امروز ما تایید دریافت که یک عضو از FDNY خدمات پزشکی اورژانس اختصاص داده شده به محله بروکلین دارای آزمایش مثبت برای coronavirus, همچنین شناخته شده به عنوان COVID-19” گفت: Oren Barzilay رئیس اورژانس اتحادیه محلی 2507, به گزارش نیویورک دیلی نیوز. “این اولین مورد تایید شده توسط یکی از شهر نیویورک پزشکی اولین پاسخ دهندگان.”

آلوده EMT و چند تن از همکاران تحت اجباری قرنطینه Barzilay گفت این اتحادیه است که “اعتماد به نفس است که FDNY همراه با وزارت بهداشت خواهد بود سخت کوش در ردیابی کردن افراد خارج از گروه که در تماس با این عضو.”

این FDNY پاسخ نمی دهند بلافاصله برای نظر.

تا کنون 142 موارد تشخیص داده شده اند و در ایالت نیویورک از جمله 20 مورد تأیید در شهر نیویورک است. در ضمن 24 نفر تحت قرنطینه اجباری در شهر نیویورک است.

چهار شنبه, اخبار روزانه گزارش FDNY شده است کشیدن آتش نشانان از پاسخ دادن به تماس ها برای مردم توصیف نشانه های مرتبط با coronavirus با اشاره 911 تماس برای حملات آسم, سرفه, مشکل در تنفس و تب و به این شهر خدمات اورژانس.

اما FDNY سخنگوی فرانک دوایر گفت: آتش نشانان در ادامه به “پاسخ به بالاترین اولویت پزشکی, تماس, که آیا آنها بالقوه COVID-19 تماس و یا نه از جمله بخش 1 حوادث قلبی و تنفسی, دستگیری خفگی و تروما و حوادث است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de