مایکل پیرس یک مرد بزرگ که مصمم به تبدیل شدن به بیش از حد بزرگ یک مرد به عنوان او و 322 میلیون نفر از هموطنان خود را آمریکایی ها منتظر یک بیماری همه گیر کوروناویروس که هیچ جدول زمانی برای بازگشت هر یک از ما به ظاهر ،

“من باید بسیار جامد طرح” وایکینگ ” بینی جدید مقابله با روز جمعه گفت. “این تنها چند روز پس از آنها تعطیل من ، اما من فکر می کنم این طرح به خوبی در حال کار و خدمت من به خوبی تا زمانی که آن زمان برای رفتن است.”

پیرس, 27, گذشت فیزیکی خود را قبل از امضای سه سال $27 میلیون معامله. اما او نمی خواهد جسمی پیوستن به تیم جدید خود را تا زمانی که لیگ محدودیت های مرتبط با این بیماری همه گیر در حال برداشته.

“من تحت [345] گفت:” 6 پا پیرس با اشاره به آخرین سال بازی کردن وزن است. “من آماده به رول به عنوان به زودی به عنوان روز 1 شروع می شود.”

آن یک داستان متفاوت در تابستان گذشته. پیرس گزارش به کلاغ اردوگاه اضافه وزن, کردن از شکل و قادر به عمل است.

“من عمیق به قدرت بلند کردن اجسام,” او گفت:. “من نامناسب من قلبی و عروقی برنامه بسیار بسیار بد است.”

پیرس تماس خود را از طرفداران بزرگ از قویترین مرد جهان رقابت است. او می گوید: او می تواند در ایالات متحده در المپیک وزنه برداری, تیم اگر او نبود بازی فوتبال. و اگر که نیست به اندازه کافی تستوسترون برای شما, او همچنین گفت که او را “حداقل در 10 صفحه قویترین بچه ها در NFL.”

گوگل از 750 پوند چمباتمه زدن برای حمایت از شواهد.

پیرس همچنین می خواهد به اندازه کافی هوشمند به یادگیری از گفته او بیش از حد از شکل به تمرین در تابستان گذشته.

“من کاملا بازرسی و نگهداری همه چیز من انجام داده ام از آن به بعد” او گفت:. “شروع با داشتن یک متخصص تغذیه و کار با شرکت مناسب برای قرار دادن همه چیز به درستی در بدن من نه تنها در این فصل بلکه در طول سال در حال حاضر.”

پیرس است که در انتظار همه گیر در زادگاه خود از تلفن همراه علا. این مربی در ورزشگاه در پنساکولا فلوریدا., او را فرستاده خانه تمرین برنامه به دنبال تا ورزشگاه را بازسازی و بازگشایی شد.

“و من باید یک وعده غذایی آمادگی شرکت است که همه وعده های غذایی و مطمئن شوید من قرار دادن همه چیز به درستی در بدن من” پیرس گفت.

پیرس بود 350 پوند زمانی که او با چرخش سر در Samford کمی FCS مدرسه در بیرمنگام علا. کلاغ امضا شده او را به عنوان عامل رایگان undrafted در سال 2016 حتی اگر آنها در حال حاضر بودند عمیق در امتداد خط دفاعی.

“من بسیار بسیار با اعتماد به نفس در بالتیمور با تعدادی از بچه ها بودند و میزان استعداد آنها بود” پیرس گفت. “من می خواهم بازی در دو نقش در عمل در OTAs [به عنوان یک تازه کار]. … من فقط نوع به حال به سخت کار کردن راه من را از طریق آن.”

پس از بازی در 16 بازی به عنوان یک تازه کار, Pierce, شد, شروع, بینی, مقابله با به عنوان براندون ویلیامز معطوف به سه روش. پیرس شد محترم اجرا-چوب پنبه رتبه بندی به عنوان طرفدار فوتبال تمرکز پنجم-بهترین داخلی linemen در سال 2018 قبل از انداختن به 48 سال گذشته است.

پس از تنسی زد بالا-کشت سامسونگ از پلی آف فصل گذشته بالتیمور تصمیم گرفت برای به روز رسانی خود را در خط دفاعی. آنها معامله یک پنجم دور پیش نویس انتخاب به جکسون برای کاله کمپبل امضا قوچ دفاعی مقابله با مایکل Brockers و اجازه راه رفتن پیرس در پایان قرارداد یک ساله.

پیرس گفت: او تعجب نیست یا ناراحت. او گفت که او می دانست که با اضافه کردن بیشتر از همه کاره کمپبل و Brockers به معنای کلاغ به احتمال زیاد می توانید انتخاب کنید به حرکت ویلیامز به او بیشتر موقعیت طبیعی در بینی مقابله با.

“من می دانستم که در هر صورت من بود خوب,” او گفت:. “آن زمان برای من برای رفتن و رشد و بازی خیلی بیشتر و فقط توسعه به عنوان یک بازیکن. این فقط زمان است.”

یکی از پیرس دوستان است Imarjaye آلبری وایکینگ ها’ دستیار جدید خط دفاعی مربی. او به استخدام پیرس آن زمانی آشکار شد که وایکینگ ها در حال حرکت بودند از Linval یوسف که رفت به دو نرم افزار کاسه در شش فصل به عنوان سنگ بنای بازیکن در مایک زیمر دفاع.

پیرس گفت: “همه چیز درست کار می کرد کاملا” پس از او تا به حال گفتگو با تیم و انجام برخی تحقیقات در Andre Patterson, وایکینگها’ همکاری دفاعی هماهنگ و به طور گسترده ای مورد احترام خط دفاعی مربی.

“وایکینگ ها باید فوق العاده ای در تاریخ دفاعی مقابله با موقعیت” پیرس گفت. “و بدیهی است که با Linval ترک من فکر می کنم من می توانید انتخاب کنید تا جایی که او را ترک کردن و در ادامه به رشد بازی من به عنوان به خوبی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im