جدید معامله گر جو فروشگاه باز می شود روز جمعه در شمال تمپه

یک معامله گر جدید جو محل باز می شود روز جمعه در شمال تمپه پس از چند ماه انتظار.

به جای معمولی هیاهو می آید که با یک فروشگاه جدید باز کردن کارکنان میزبان یک مراسم بریدن روبان در صبح قبل از استقبال خریداران در داخل و در ساعت 8 صبح

“این معمولی خود را افتتاح. من فروشگاه های باز در گذشته و آنها تمایل به پر اب و تاب حوادث با باند بازی خارج از منزل, اما ما نمی تواند انجام دهد که در حال حاضر” Tresor Phanzu مدیر فروشگاه گفت. “ما در حال انجام بیشتر از یک نرم افتتاح و جشن بزرگ در سال آینده در اولین سالگرد ما.”

Phanzu و خدمه اش را در دست می شود برای پاسخ به سوالات آزمون مشتریان خود معامله گر جو دانش مانند آنچه برخی از محبوب ترین اقلام فروخته شده در فروشگاه ها و بخت ازمایی کردن اقلام است.

فروشگاه جدید در جاده روستایی و دانشگاه درایو ملی مواد غذایی زنجیره ای و مکان دوم در تمپه. این شرکت یک معامله گر جو حدود پنج مایلی جنوب در گوادلوپ جاده و McClintock درایو.

فروشگاه باز می شود در یک زمان روی حیله و تزویر برای صنعت مواد غذایی به عنوان فروشگاه باید مدیریت کمبود کالا و پیاده سازی اضافه شده احتیاطی در میان رمان coronavirus بیماری همه گیر. بحران بهداشت و درمان باعث شده است تا برخی از مردم به نوبه خود به خرید مواد غذایی آنلاین به عنوان آنها ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش ویروس.

اما Phanzu گفت: مردم هنوز هم هیجان زده در مورد یک گزینه جدید در این منطقه است.

“ما تا به حال بسیاری از مردم با پرسیدن زمانی که ما در حال باز شدن است. هیجان وجود دارد,” او گفت:.

اقدامات احتیاطی

تعداد محدودی از مردم اجازه خواهد داشت در داخل فروشگاه در یک زمان و سعی کنید به ترویج فاصله فیزیکی بین مشتریان Phanzu گفت.

طبقه نشانگر کمک خواهد کرد که راهنمای مردم زمانی که در خط به داخل فروشگاه و در ثبت نام کنید.

کارکنان را به پوشیدن ماسک و نمایش در خواهد آمد برای COVID مانند علائم و درجه حرارت خود را گرفته و در شروع هر شیفت. آنها خواسته خواهد شد که به میکرو-استراحت در طول روز برای شستن دست های خود را, او گفت:.

خدمه را پاکسازی فروشگاه قبل از باز کردن هر روز و sanitize بالا لمسی مناطق مانند پرداخت خطوط ثبت پول نقد و چرخ دستی های خرید در طول روز است.

مشتریان خواسته خواهد شد که به پوشیدن ماسک زمانی که ممکن است و ماسک در دسترس خواهد بود در درب قبل از ورود. اگر مشتریان حاضر به پوشیدن ماسک, آنها هنوز هم می شود مجاز در داخل اما یک عضو خدمه را بپرسید که چگونه آنها می توانند کمک به تسریع سفر خود را Phanzu گفت.

“این یک تجربه یادگیری است و ما در حال بیمار و درک او گفت:” هر چند او اشاره کرد که تمپه نیاز ساکنان به پوشیدن ماسک در ملاء عام.

Phanzu کار کرده است که برای معامله گر جو برای 20 سال و کمک به باز کردن فروشگاه ها در میانه گفت: این سخت است برای باز کردن یک فروشگاه جدید در این بیماری همه گیر به دلیل اضافه شدن اقدامات ایمنی و قوانین.

“باز کردن یک فروشگاه در طول این زمان است که قطعا دشوار است اما به عنوان یک شرکت ما در حال گرفتن برخی از واقعا خوب اقدامات برای حفاظت از خدمه ما و مشتریان به بهترین توانایی ما,” او گفت:.

جدیدترین فروشگاه مواد غذایی در منطقه

آریزونا جمهوری اولین گزارش در ماه نوامبر که ملی مواد غذایی و زنجیره ای بود eyeing دوم محل در تمپه پس از شرکت ارائه مشروب درخواست مجوز برای شمال تمپه محل.

یک سخنگوی شرکت گفت: برنامه ریزی برای یک فروشگاه جدید تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده است در زمان.

این شرکت اعلام کرد در وب سایت خود را در ماه فوریه که تمپه محل یکی از سه فروشگاه جدید باز کردن در سراسر کشور.

ساخت و ساز از 11,000 فوت مربع فروشگاه پیچیده در پایان ممکن است. آن را جایگزین FastMed مراقبت فوری و هنر Blick فروشگاه در سنگ بنای ناهار خوری و خرید پلازا در لبه آریزونا دولت دانشگاه پردیس.

این دومین فروشگاه مواد غذایی در مرکز شهر تمپه در سال گذشته است. غذاهای کل بازار در ماه نوامبر افتتاح شد در خاکستر خیابان و دانشگاه درایو حدود یک مایل غرب است.

فروشگاه استخدام حدود 70 خدمه اعضای Phanzu گفت. حدود 40 درصد از کارمندان منتقل شده از فروشگاه های دیگر در دره و یا از خارج از کشور و بقیه از کارکنان استخدام شده بودند به صورت محلی و از جمله برخی از ASU دانش آموزان خواهد شد که کار پاره وقت در حالی که آنها به مدرسه بروند, او گفت:.

Phanzu گفت: استخدام کارکنان محلی مهم است که معامله گر جو به دلیل آن کمک می کند تا مشتریان در خانه احساس زمانی که آنها در حال خرید.

“ما می خواهیم مشتریان به احساس بخشی از جامعه زمانی که آنها می آیند با دیدن همسایگان خود که آنها بزرگ شده کسی که به مدرسه رفت و با” او گفت:. “ما هیجان زده می شود در این محله”

رسیدن به خبرنگار Paulina Pineda در [email protected] یا 480-389-9637. او در توییتر دنبال کنید: @paulinapineda22.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de