تنها کسانی که ترياژ شده برای ریسک از طریق این برنامه می توانید بخشی را در مجموعه ای از نمونه ها بدون هیچ هزینه ای در Fairgrounds آغاز و در روز سه شنبه. آنها باید در زمان برنامه ریزی شده و در حال حاضر یک شماره شناسایی به آنها داده می شود از برنامه. “این است که باز تست,” دکتر گفت: LouAnn وودوارد, UMMC را معاونت امور بهداشت و درمان و دانشکده پزشکی.

افراد بر UMMC مرکز پزشکی از راه دور ارائه دهندگان به در معرض خطر ابتلا به عفونت را دریافت خواهد کرد یک روز بعد از انتصاب در درایو-از طریق چادر در Fairgrounds. ساعت 9 صبح-5 بعد از ظهرو هفت روز هفته. هیچ کس را به بیرون از وسیله نقلیه خود را; ارائه دهندگان پوشیدن دنده محافظ را به خود پنجره و سواب بینی خود را برای بازیابی نمونه برای تست انجام شود در می سی سی پی امور خارجه, وزارت بهداشت.

UMMC را به اطلاع آن دسته از آزمایش ها از نتایج و دستورالعمل های بیشتر. کسانی که بدون یک گوشی هوشمند نشان دادن علائم و که می خواهید به نمایش در می توانید تماس بگیرید 601-496-7200. هر کسی که تجربه علائم خواسته است به استفاده از برنامه و یا تماس بگیرید.

برنامه کاربران تعیین می شود در پایین خطر ابتلا به عفونت را دریافت نمی وقت برای مجموعه ای از نمونه, اما به جای دریافت دستورالعمل های اجتماعی فاصله صفحه اصلی انزوا و مراقبت از خود- و گفت: به تماس اگر علائم بدتر شوند.

برنامه دانلود مارس 23 از Apple App Store و Google Play Store. کسانی که قبلا دانلود کرده اید موجود C Spire سلامت telehealth برنامه نیاز به مطمئن شوید که برنامه به روز دوشنبه به بازتاب UMMC مجازی COVID-19 ترياژ استفاده است.

دکتر جاناتان ویلسون, UMMC رئیس اداری افسر گفت: درایو-از طریق مجموعه سایت اهرم مرکز پزشکی تخصص در خدمات اورژانس و پزشکی از راه دور به حمایت از فشار دادن مراقبت های بهداشتی نیاز در دولت است.

برای اولین بار بعد از غربالگری در سه شنبه کامل نخواهد بود او و دیگر دولت های پزشکی رهبران می گویند. “وجود ندارد روشن راهکار برای این. ما با استفاده از بهترین شیوه های از سراسر کشور و ما را به تغییر و انطباق با ما بروید. ما ادامه خواهد داد تا زمانی که ما نمونه مجموعه مواد و آب و هوای خوب” ویلسون گفت:.

“ما لازم نیست که زمان برای انجام بسیاری از عمل اجرا می شود. ما نیاز به انجام این کار هر چه زودتر به جای بعد.”

“ما در حال ارائه ما در واکنش به این فاجعه و تجربه ما دولت از هنر telehealth خدمات برای حمایت از بهداشت عمومی تلاش می سی سی پی امور خارجه, وزارت بهداشت,” ویلسون گفت:. “در این زمینه مجموعه سایت کمک خواهد کرد که مرکز پزشکی همچنان به عنوان یک سوم بیمارستان برای مراقبت از بیماران بدحال به جای مصرف منابع آن مراقبت از کم حدت بیماران است.”

چگونه آن کار خواهد کرد: کاربران این نرم افزار قرار داده خواهد شد در یک مجازی اتاق انتظار برداشت می شود توسط یک ارائه دهنده است. آنها خواسته می شود در صورتی که علائم از جمله سرفه, تب, تنگی نفس یا درد گلو.

اگر آنها در معرض خطر بالا آنها را دریافت خواهد کرد یک روز بعد از انتصاب به صورت مجموعه ای از نمونه در Fairgrounds. برنامه تماس بگیرید

برای نمونه جمع آوری می شود از 128 نفر در هر روز گفت: دکتر آلن جونز, UMMC صندلی از گروه طب اورژانس. اگر کسانی که ملاقات و پر تماس گیرنده خواسته می شود سعی کنید دوباره روز بعد برای غربالگری و بالقوه قرار ملاقات.

انتصاب دارندگان استفاده خواهد شد تنها بالا خیابان ورودی و آنها را دنبال پاک کردن علامت های زیر جهت troopers با می سی سی پی بزرگراه گشت. پیاده روی-یو پی اس و استفاده از بارگذاری, بلند کردن اجسام و یا دیگر سوار-به اشتراک گذاری خدمات مجاز نمی باشد. C Spire خواهد شد ارائه رایگان Wi-Fi در Fairgrounds به پشتیبانی از درایو-از طریق عملیات و عمومی است.

با تعداد موارد تایید شده در کشور تا 80 روز جمعه و یک مرگ, شیوع سریع بدتر وودوارد گفت.

“من وعده داده شده به شما و دیگران در اوایل این هفته است که ما را به تحمل کامل منابع علمی مرکز پزشکی برای این,” وودوارد گفت: رسانه ها در طول یک بعد از ظهر در کنفرانس خبری.

که شامل سویفت, توسعه, تست, تکنولوژی توسط UMMC را دانشمندان یک کار با قابلیت های دانشگاهی مرکز پزشکی با قابلیت های تحقیقاتی گفت: دکتر ریچارد تابستانکاردانی معاونت پژوهشی. آن امیدوار آزمون آماده برای استفاده خواهد بود در UMMC در 10 روز آینده و یا پس وودوارد گفت.

UMMC رهبری تلاش عمومی است-ابتکار خصوصی. برنامه توسعه هماهنگ بود توسط UMMC C Spire و می سی سی پی سازمان مدیریت اضطراری. درایو را از طریق زمینه مجموعه سایت هماهنگ از طریق UMMC های می سی سی پی, مدیریت اضطراری آژانس MSDH دولت وزارت کشاورزی و بازرگانی وزارت حمل و نقل و امور خارجه وزارت امنیت عمومی. C Spire خواهد شد ارائه رایگان Wi-Fi در Fairgrounds به پشتیبانی از درایو-از طریق عملیات و عمومی است.

دفاتر دولتی تیت ریوز و سرهنگ رژیم صهیونیستی است. Delbert Hosemann در میان نهادهای حمایت از برنامه و زمینه مجموعه.

“به عنوان یک سی سی پیمبتنی بر ارتباطات و فناوری شرکت ما در مورد مراقبت از کارکنان مشتریان و مردم از ماگنولیا دولت گفت:” هو مینا, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت C Spire. “C Spire آماده است به انجام آنچه در آن طول می کشد برای کمک به دولت ما را به پاسخ و بازیابی از این ویرانگر بحران بهداشت عمومی. “در زمان هایی از این ارتباطات برنامه ها و فن آوری های در حال بحرانی تاسیسات برای ما مدارس و کلیساهای ما, دولت و ملت به در تکیه می کنند.”

“UMMC ابتکار یک مثال عالی از این تلاش مشترک بین سازمان های دولتی ، موسسات آموزش عالی و بیمارستان ها به ما پاسخ دهند و در نهایت پیروزی در مبارزه با COVID-19” گفت: MEMA مدیر گرگ میشل.

برنامه هدف فراگیر است و از میدان مجموعه ای است که به ارائه سریع و قابل ملاحظه ای افزایش دسترسی به آزمایش جونز گفت. “UMMC و شرکای آن در حال آماده کردن خود برای ارائه … بی سابقه ای پاسخ. تمایل ما این است که این telehealth گزینه را پر می کند یک نیاز مهم برای شهروندان این دولت و آن پاسخ خود را به پرسش ها و نگرانی ها در مورد این بیماری همه گیر.”

“این یک یادآوری برای Mississippians با ما COVID-19 مرگ دیروز و افزایش مشخص در مورد ما امروز گزارش داد, گفت:” دکتر توماس Dobbs, دولت, سلامت افسر. “ما در حال رفتن به یک مقدار زیادی بیشتر موارد. ما از این چیز.

“ما در حال حاضر قابل توجه جامعه گسترده انتقال و به همین دلیل این نوع از تلفن همراه تست سریع مراکز مهم هستند. آنها اجازه می دهد تا تست از افراد در حالی که حفاظت از سلامت کارگر. “

مترو-منطقه سیستم های بهداشتی از جمله بیمارستان باپتیست و سنت دومینیک بیمارستان طرح را در برخی از راه در این فرآیند است.

اندی Gipsonجهاد کشاورزی و بازرگانی کمیسر به نام ایالتی می سی سی پی Fairgrounds “ایده آل محل است که اجازه خواهد داد که به رانندگی و تست شده برای کامپیوتر بدون گسترش این بیماری از طریق فرد در تماس است.

“ممکن است برخی از روزهای تاریک پیش رو ما را بر شکست این. با همکاری با یکدیگر و به دنبال پس از یک دیگر ما را از طریق این بحران است.”

در مورد دانشگاه می سی سی پی, مرکز پزشکی
UMMC است که دولت تنها دانشگاهی مرکز پزشکی. آموزش و تحقیقات و بهداشت مراقبت از ماموریت های به اشتراک گذاری اهداف بهبود سلامت جمعیت این ایالت و از بین بردن نابرابری های سلامت. واقع در جکسون.

UMMC شامل هفت علوم بهداشت مدارس از جمله پزشکی و پرستاری مرتبط با سلامت حرفه های پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی و تحصیلات تکمیلی و سلامت جامعه. مرکز پزشکی مراقبت های بهداشتی شرکت شامل دولت تنها در سطح من مرکز تروما تنها بیمارستان کودکان و تنها عضو و پیوند مغز استخوان برنامه. مرکز پزشکی همچنین به یک مرکز پزشکی از راه دور از برتری یکی از دو ملت است.

برای اطلاعات بیشتر www.umc.edu و اینجا را کلیک کنید برای مشاهده اخبار و ویژگی های داستان های تولید شده توسط UMMC ارتباطات و بازاریابی است.

در مورد C Spire
C Spire فراهم می کند یک مجموعه کامل از جهان-کلاس مشتری-الهام اختصاصی, اینترنت, IP صدا و داده ها و مدیریت خدمات ابر خدمات ارزش افزوده رساله و ارتباطات تلفن همراه برای کسب و کار و بی سیم, 1 گیگابیت مصرف کننده دسترسی به اینترنت و مرتبط با صفحه اصلی خدمات برای مصرف کنندگان است. این انتشار اخبار و اطلاعیه ها در دسترس هستند www.cspire.com/news. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد C Spire بازدید cspire.com یا follow us on Facebook at facebook.com/cspire و یا در توییتر twitter.com/cspire.

منبع C Spire

لینک های مرتبط

http://cspire.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de