CTV ترجیح خودرو برای پخش محتوای تصویری با 80 درصد از مصرف کنندگان جریان محتوا با استفاده از CTV و 59 درصد با استفاده از CTV خود را به عنوان ابزار اصلی از تماشای جریان ویدئو. 83 درصد از مصرف کنندگان دسترسی به حداقل یک پرداخت های ویدیویی خدمات با دسترسی به طور متوسط 3 خدمات. پرداخت streaming video خدمات اصلی پذیرش است اما کاهش رشد.

“با مصرف کنندگان نشان می دهد آنها اعضاء را در جریان اشتراک ad-پشتیبانی محتوای بیشتر خواهد شد در تقاضا از همیشه به تبلیغ یک فرصت واقعی برای رسیدن به کلید مصرف کنندگان است. اما به عنوان ما می بینیم آگهی دلار جریان به این محیط جدید ما به ناچار دیدن تقلب دنبال” IAS افسر ارشد بازاریابی تونی مرلو گفت.

55 درصد از مصرف کنندگان می گویند که این مهم است که تبلیغات در جریان محتوای ویدئو ها با کیفیت بالا. پژوهش های پیشین از IAS در بر داشت که اکثر مصرف کنندگان ایالات متحده (81%) گفت: آن آزار دهنده است هنگامی که یک نام تجاری به نظر می رسد در کنار کیفیت پایین مطالب و 62 درصد گزارش شده است که آنها را متوقف خواهد کرد با استفاده از این نام تجاری در دسترس نباشد اگر تبلیغات خود را به نظر می رسد در مجاورت با کیفیت کم محتوا. مسائل مربوط به کیفیت زمانی که می آید به تبلیغات و CTV متفاوت است.

این IAS جریان جنگ گزارش فراهم می کند بینش به درک مصرف کننده از تلویزیون متصل و پخش محتوای ویدئویی مصرف. نتایج بر اساس یک نمونه از 1,270 ما شرکت کنندگان به طور مساوی توزیع شده در سراسر سن و جنس براکت. برای دانلود گزارش کامل بازدید از وب سایت ما.

در مورد IAS
انتگرال آگهی علم (IAS) رهبر جهانی در, دیجیتال, آگهی تایید ارائه فن آوری است که رانندگی با کیفیت بالا و تبلیغات رسانه ای. IAS مجهز تبلیغ و ناشران با هر دو بینش و فن آوری برای محافظت از خود را سرمایه گذاری تبلیغاتی از تقلب و نا امن محیط و همچنین به جذب مصرف کننده توجه و رانندگی نتایج کسب و کار. تاسیس در سال 2009 IAS است که مقر آن در نیویورک با عملیات جهانی در 18 دفاتر در سراسر 13 کشور. IAS بخشی از ویستا سهام همکاران مجموعه ای از شرکت های نرم افزاری. برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونه IAS است تأمین انرژی زیادی برداشت برای بالا ناشران و تبلیغ کنندگان در سراسر جهان بازدید integralads.com.

منبع جدایی ناپذیر آگهی علم, Inc.

لینک های مرتبط

http://www.integralads.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de