تحقیقات جدید در میان افراد مبتلا به آرتریت روماتوئید نشان می دهد عوامل کلیدی رضایت بیمار با پزشکان

“درد مشترک است فقط نوک کوه یخ است برای کسانی که مبتلا به آرتریت روماتوئید. شما رو به درمان کل شخص نه تنها خود علائم آشکار گفت:” اریک طاووساز مؤسسین و مدیر عامل شرکت MyHealthTeams. “بیماران مبتلا به RA در این پژوهش روشن ساخته است که بهترین rheumatologists کسانی هستند که زمان را واقعا درک طیف گسترده ای از علائم و کیفیت زندگی تاثیر افراد مبتلا به RA در حال تجربه. فاصله بین بیماران راضی و ناراضی با پزشکان خود را کامل بود.”

رضایت بیمار: مشخص با گوش دادن/درک زمان صرف شده و وسعت بحث و گفتگو
وجود همبستگی بالا بین درمان رضایت و دکتر رضایت بنابراین اگر درمان کار نمی کند برای کنترل یک بیمار RA آن را بعید است او راضی خواهد بود با دکتر خود. اما اثربخشی درمان نیست و تنها راننده. این مطالعه نشان داد تجربه شکاف بین کسانی که راضی هستند یا نه با پزشک خود. در میان 57 درصد از بیماران مبتلا به RA که گزارش به طور کلی رضایت پزشکان: 87% احساس خود را به دکتر گوش به آنها و درک نیازهای خود را; 81% خود را باور دکتر صرف زمان کافی با آنها; 74 درصد گزارش پزشک آدرس علائم مانند درد و افسردگی و اضطراب; 65% بحث در مورد درمان عوارض با پزشک خود; و 52 درصد می گویند خود را با آنها کار می کرد به منظور توسعه یک برنامه بلند مدت. در میان 43 درصد از بیماران مبتلا به RA که گزارش کلی نارضایتی خود را از پزشکان این اعداد رها به 24%, 26%, 20%, 29% و 12 درصد بود.

تاثیر بر کیفیت زندگی: چالش های روزانه و عاطفی اثرات تلفات را در کار و فراتر از آن
RA یک بیماری مزمن التهابی است که در آن سیستم ایمنی بدن حمله خود بافت از جمله مفاصل اتحاد گسترده تاثیر بر کیفیت زندگی است.

 • 88 درصد از myRAteam اعضای بررسی گزارش RA باعث می شود آن را دشوار است به انجام کارهای روزمره
 • 84% پیدا کردن آن را دشوار است به ورزش با RA
 • 78 درصد می گویند RA تاثیر منفی خود را در زندگی اجتماعی
 • 65 درصد گزارش RA مختل کار خود را و/یا آموزش و پرورش
 • 62% پیدا کردن آن را دشوار است به لحاظ جنسی فعال هستند در حالی که زندگی با RA

بیشتر تلفات عاطفی RA قابل توجه است.

 • 83% از افراد مورد مطالعه گزارش آنها نمی توانند خواب
 • 72 درصد در حال مقابله با افسردگی
 • 67% تجربه اضطراب

علائم و باعث: تشدید عوامل محیطی بیماری علائم فراتر از درد مفاصل و سفتی
فراتر از درد مفاصل و سفتی تجربه تقریبا همه بررسی myRAteam گزارش اعضای طیف گسترده ای از علائم از جمله:

 • خستگی (93%)
 • خشکی چشم و یا دهان (72%)
 • تحریک پذیری (62%)
 • سردرد (54%)

بالا گزارش شده باعث شعله ور شدن یو پی اس از ره علائم استرس هستند (79%) و آب و هوای سرد (73%).

این پژوهش در میان اعضای ثبت نام شده در myRAteam. 374 افراد در پاسخ به نظر سنجی آنلاین. بررسی کامل یافته ها در دسترس هستند https://www.myrateam.com/resources/the-results-are-in-people-living-with-rheumatoid-arthritis-are-more-satisfied-with-their-doctors-when-they-feel-heard-and-understood

در مورد MyHealthTeams
MyHealthTeams معتقد است که اگر شما مبتلا به یک بیماری مزمن است باید آن را آسان برای پیدا کردن و ارتباط با دیگران مانند شما. MyHealthTeams ایجاد شبکه های اجتماعی برای مردم زندگی با یک بیماری مزمن وضعیت سلامت. میلیون ها نفر از مردم پیوسته اند یکی از این شرکت 35 بسیار جوامع درگیر با تمرکز بر شرایط زیر: کرون و کولیت, مولتیپل اسکلروزیس, لوپوس بیماری ریوی و فشار خون و اسپونديليت اگزما, میلوم, افزایش تعریق ویتیلیگو, آرتریت روماتوئید و پسوریازیس لوسمی لنفوم, سندرم روده تحریک پذیر, بیماری پارکینسون, آلزایمر, بیماری صرع, اختلالات تخمک گذاری ، hidradenitis چرکی, افسردگی, بیماری های قلبی و دیابت نوع 2, پوکی استخوان, بیماری مزمن, درد, میگرن, حساسیت های غذایی, چاقی, HIV, PCOS اندومتریوز سرطان و اوتیسم است. MyHealthTeams’ شبکه های اجتماعی در دسترس هستند در 13 کشور.

منبع MyHealthTeams

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>