جدید Polles آتش در نزدیکی پیزان 0% موجود; Bighorn آتش “خیلی از’

رعد و برق ناشی از Polles آتش ادامه داد: برای سوزاندن در نزدیکی پیزان و کاج-توت فرنگی با 0% مهار صبح روز دوشنبه مقامات با Tonto جنگل ملی گفت.

آتش در حال رشد به حدود 600 هکتار از آن آغاز شد و در روز جمعه.

این Polles آتش آغاز شد به عنوان یک نتیجه از حملات رعد و برق جدا شده از رعد و برق نورد از طریق منطقه خبر داد. شعله های سوختن بود در دور Mazatzal بیابان غرب پیزان و جنوب کاج-توت فرنگی که از صبح روز دوشنبه.

درجه حرارت بالا شرایط باد می وزد و رطوبت کم باعث تشدید آتش فعالیت بیش از آخر هفته در جنگل, مقامات گفت.

در مجموع چهار hotshot خدمه بوده است airlifted به منطقه است که تنها در دسترس توسط هلیکوپتر شروع به سرکوب کردند. آنها هستند که با حمایت هوایی منابع است.

این Polles آتش در حال حاضر را تهدید نمی کند جوامع در کاج-توت فرنگی یا پیزان. مقامات را تشویق نزدیکی خوابگاه خود را آشنا با آریزونا آماده و مجموعه بروید اضطراری برنامه که هشدار جوامع از وضعیت تخلیه در آتش سوزی.

در اینجا یک به روز رسانی عمده دیگر آتش سوزی در دولت:

Bighorn آتش

این Bighorn آتش غربی توسان رسیده است 75 درصد مهار پس از یک ماه از سوختن حدود 120,000 هکتار آتش, مقامات اعلام کرد در روز دوشنبه.

“همانطور که همه می توانید از توسان, شما می دانید, آتش سوزی بسیار زیبا از” سعید باک Wickham عملیات ارشد بخش برای غرب, منطقه حادثه تیم مدیریت.

آتش مديران در Bighorn آتش آغاز شد که در کاتالینا کوه های شمال غربی توسان زمانی 75 درصد مهار در حدود-120,000 هکتار فروغ که از صبح روز دوشنبه به گفته مقامات.

تنها راه باقی مانده فعال منطقه از شعله Wickham گفت: در دره بید توسط کاتالینا بزرگراه. با توجه به عدم دسترسی به زمین خدمه در حال حاضر مصرف هر گونه عمل بیشتری در این منطقه است.

“که در آن آتش سوختن در حال حاضر آن را بسیار خطرناک” Wickham گفت. “هدف اصلی ما این است که آتش نشان و ایمنی عمومی به طوری که چیزی است که نگرانی ما است.”

دیگر آتش خطوط او گفت: “در حال برگزاری است. به 475 نفر از پرسنل مشغول به کار در این آتش سوزی طرح به تمرکز بر سرکوب تعمیر و یا آوردن آن آتش خطوط به یک شرایط طبیعی است که محدودیت فرسایش. هدف آنها این است که برای ادامه تامین Summerhaven منطقه است که هنوز هم بسته به ساکنان و بازگشایی کاتالینا پارک ایالتی.

“این چیزی است که ما امروز در حال انجام تلاش هماهنگ فقط به نوع انتخاب ما ظروف سرباز یا مسافر و ترک کوه به صورت رایگان از سرکوب آسیب به عنوان ما می توانیم” Wickham گفت.

تخلیه سفارشات در محل باقی می ماند برای جوامع Mt. Lemmon, Summerhaven Mt. بیگلو و پایین کاتالینا بزرگراه از سازمان ریج جاده به جنوب بید دره عمیق و باریک.

چوب چشمه 2 آتش

چوب چشمه 2 آتش سوزاندن در ملت ناواهو پنج کیلومتری غرب شهر Sawmill رسیده 12,840 هکتار و 51 درصد مهار و از دوشنبه صبح.

بیش از چهار صد نفر پرسنل در حال کار برای مهار آتش که گفته شد ناشی از رعد و برق اعتصاب در ژوئن 27.

یکشنبه دیدم هیچ جدید محیط رشد, آتش, مقامات اعلام کرد. آنها همچنین هشدار داد از پتانسیل نقطه آتش سوزی امروز با توجه به افزایش درجه حرارت و کمبود باران و رطوبت کم است.

“خدمه هنوز هم مقدار زیادی از کار جلوتر از آنها به عنوان آنها همچنان به ساخت و حفظ و امن آتش خطوط در شمال غربی بخش هایی از آتش و همراه KV powerline,” مقامات گفت: در صبح روز دوشنبه در بیانیه ای. “آتش نشانان در حال کار با منبع محلی پرسنل برای شناسایی هر گونه سرکوب تعمیر کار مورد نیاز برای شروع به بازگرداندن زمین به آن وضعیت قبلی قبل از آتش نشانان سرکوب اقدامات در آتش است.”

جوامع شیاردار سنگ در آماده باش هستند و ساکنان باید شروع به آماده شدن برای تخلیه گفت: مقامات.

کارخانه اره کشی است که دیگر کرده است.

اجرایی بسته شدن سفارش برای منطقه آتش در محل است. نوجو مسیر 7 بسته از کارخانه به سه کشور ترکیه خراب کردن اتصال و N26 بسته است از جایی که آن را قطع n27 teen کردن به مسیر 7. جاده های که باز هستند و n27 teen N201.

Mangum آتش

خدمه تکمیل سرکوب تعمیر در Mangum آتش در شمال آریزونا یکشنبه و شروع backhauling لوازم اوایل روز دوشنبه گفت: حادثه فرمانده پدرو Valenzuela.

آتش آن سوخته 71,450 هکتار رسیده است 88 درصد مهار. آتش از مدیران انتظار می رود آتش به فعالیت بود حداقل چهار شنبه.

وجود دارد هیچ فعال تخلیه سفارشات در حال حاضر در محل اما ساکنان خانه سنگ باقی می ماند تحت عنوان “آماده” وضعیت.

جاده جنگل 22 بسته است بین جاده جنگل 422 و جاده 429. بزرگراه 67 و 89A باز به سفر. شمال لبه گراند کانیون, پارک ملی است که در حال حاضر باز است. ایالات متحده خدمات جنگل و اداره مدیریت زمین نیز اصلاح بسته شدن سفارشات برای شمال Kaibab رنجر منطقه و اداره مدیریت زمین زمین در شرق فردنیا.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا در توییتر @vv1lder.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im