نظرسنجی جدید میشیگان زنان رای دهندگان منتشر شد

دیترویت, مارس 9 سال 2020 /PRNewswire/ — بیش از هفت در 10 سیاه رای دهندگان (74%) در میشیگان بر این باورند سیاسی نامزدهای شکست برای رسیدگی به این مسائل است که مرکزی به زندگی خود را با توجه به یافته های یک نظرسنجی آنلاین از 525 میشیگان زنان که امروز منتشر شد توسط بچهداری عدالت و ملی زنان مرکز قانون. از شرکت کنندگان در نظرسنجی—های واجد شرایط و به احتمال زیاد رای دهندگان در نوامبر سال 2020 انتخابات—مشاهده دسترسی به مقرون به صرفه مراقبت از کودکان و مراقبت های بهداشت باروری و بهبود فرصت های آموزشی برای فرزندان خود و افزایش حداقل دستمزد به عنوان اولویت های کلیدی در میان دیگران. سیاه, زنان قدرتمند رای گیری بلوک و آنها را به بازی یک نقش محوری در تعیین این که چه کسی برنده انتخابات ریاست جمهوری در سال 2020 است. در یک لحظه زمانی که نامزدهای ریاست جمهوری به دنبال زنان آرا در این نظرسنجی ارائه می دهد یک پنجره به واقعیت از زندگی زنان است. نظرسنجی انجام شده توسط چشم انداز استراتژی و بینش و سابقه از فوریه 6-20, 2020.

“زنان بیشتر درگیر رای گیری بلوک در کشور و در عین حال اولویت ما نگرانی به ندرت برداشته در گفتمان ملی تا زمانی که تبدیل شدن آنها به بیش از حد فاحش به چشم پوشی از چنین به عنوان مورد با سیاه و سفید, سلامت مادران بحران” گفت: Eboni تیلور, میشیگان, مدیر اجرایی در بچهداری عدالت است. “چرا باید مسائل ما را در رسیدن به بحران در سطح قبل از رهبران دولت ما و کشور و حتی شروع گفتگو? این نظرسنجی خواستار سیاستمداران و قانونگذاران به نگاهی نزدیک تر به مسائل زنان سیاه پوست بیشتر در مورد مراقبت و درک کنند که رای ما برای هر نامزد باید همراه با برنامه های روشن برای رسیدگی و حل و فصل این چالش ها در میشیگانیک سال 2020 میدان نبرد دولت و در سراسر کشور.”

“نتایج نظرسنجی ارسال یک پیام روشن به سیاستمداران: این به اندازه کافی برای دست کشیدن بر روی درب از زنان تنها چند روز قبل از انتخابات و انتظار برای دریافت حمایت خود گفت:” فاطمه Goss گور, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ملی زنان مرکز قانون. “زن سیاه رای دهندگان می دانم که قدرت خود را—و آنها خواستار بازگشت سرمایه گذاری خود را از نامزد. زنان سیاه در میشیگان می دانم که آنها در پایین چندین اقتصادی و بهداشتی و شاخص های اجتماعی در دولت, و آنها انتظار نامزدها به گوش دادن به نگرانی های خود را و ارائه راه حل های که ایجاد خواهد شد از لحاظ اقتصادی پر رونق و سالم جوامع است.”

Topline یافته ها عبارتند از:

  • زنان سیاه در میشیگان بسیار شک و تردید و احساس نادیده گرفته شده توسط نامزدهای سیاسی. قابل توجه اکثریت (83%) از پاسخ دهندگان می گویند که نامزدهای سیاسی در حال حاضر و یا درگیر با جامعه خود و تقریبا هشت در 10 می گویند که سیاستمداران نادیده گرفتن نگرانی های خود را. با اینحال 81 درصد می گویند آنها را به رای دادن در انتخابات عمومی و 72 درصد می گویند که آنها به رأی اولیه.
  • تقریبا تمام مادران سیاه (94 درصد) را تجربه کرده اند مشکل پیدا کردن و تأمین مراقبت از کودک. قوی اکثریت سیاه (84%) حمایت از افزایش بودجه دولت برای بهبود دسترسی به با کیفیت بالا و مقرون به صرفه مراقبت از کودک و 81 درصد معتقدند که دولت باید ارائه کمک های مالی برای کمک به ارائه دهندگان مراقبت از کودکان کارگران خود را پرداخت منصفانه و ارائه مراقبت با کیفیت بالا. علاوه بر 84% پشتیبانی یک پیشنهاد است که افزایش حداقل پرداخت برای مراقبان.
  • زنان سیاه در میشیگان به شدت پشتیبانی از دسترسی به بارداری مربوط به خدمات و مراقبت های بهداشت باروری. نزدیک به هشت در 10 پاسخ دهندگان (79%) معتقدند که مقامات منتخب باید اطمینان از دسترسی به امن و حمایتی بارداری-خدمات مرتبط. هفت در 10 (70%) معتقدند که مقامات منتخب باید محافظت از دسترسی به کیفیت و مقرون به صرفه مراقبت های بهداشت باروری از جمله سقط جنین و کنترل تولد.
  • زنان سیاه در میشیگان اکثریت حمایت از افزایش حداقل دستمزد به بهبود کیفیت زندگی برای مردم کار – از جمله افزایش حداقل دستمزد برای نوک کارگران — و بیشتر حمایت پرداخت می شود و خانواده را ترک کنند. هشت در 10 (81 درصد) بر این باورند که Michigan باید بالاتر از حداقل دستمزد است که باعث می شود آن را آسان تر برای مردم به پایان می رسد دیدار. در میان پاسخ دهندگان که کارفرمایان ارائه نمی دهد یا مرخصی خانواده و یا پرداخت های پزشکی, ترک, بیش از دو سوم (68%) گزارش آنها “بسیار علاقه مند” در جامع پرداخت خانواده و پزشکی ترک برنامه در ایالت میشیگان.

شما می توانید دسترسی به گزارش کامل در اینجا. بچهداری عدالت و ملی زنان مرکز قانون سخنگویان در دسترس هستند به بحث در مورد این نظرسنجی یافته است. لطفا با Loretta کین ([email protected]) یا ماریا پاتریک ([email protected]) به برنامه مصاحبه.

این ملی زنان مرکز قانون مبارزه برای عدالت جنسیتی در دادگاه در سیاست عمومی و در جامعه ما — کار در سراسر این مسائل است که مرکزی به زندگی زنان و دختران است. ما با استفاده از این قانون در همه اشکال آن به تغییر فرهنگ و رانندگی راه حل به نابرابری جنسی است که اشکال جامعه ما و به شکستن موانع است که آسیب همه ما — به خصوص کسانی که به صورت چند اشکال تبعیض از زنان از رنگ LGBTQ مردم کم درآمد و زنان و خانواده. برای بیش از 45 سال ما شده اند در لبه پیشرو در پیشگیری حقوقی و سیاست پیروزی برای زنان است. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در NWLC.org.

منبع ملی زنان مرکز قانون

لینک های مرتبط

www.nwlc.org

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر