سان فرانسیسکو, Feb. 24, 2020 /PRNewswire/ — حمل و نقل شهری کمیسیون (MTC) در هفته گذشته راه اندازی یک برنامه جدید برای همکاری با کارفرمایان بزرگ برای بهبود اوج-دوره جریان ترافیک در انتخاب منطقه خلیج بزرگراه. کمیسیون بودجه خواهد شد به $1.9 میلیون دلار در کمک های مالی برای کمک به تجهیز کارفرمایان با نرم افزار از پلت فرم فروشندگان Luum, RideAmigos یا RideShark به مدیریت رفت و آمد-سود مشوق همسفری و vanpool برنامه های پارکینگ-مدیریت استراتژی و دیگر تراکم-امداد ابزار.

MTC تغییر با هدف جذب کارفرمایان با 3000 یا بیشتر کارگران برای تست استراتژی برای ترغیب تشکیل carpools و یا دیگر به اشتراک گذاشته شده-استفاده از حالت رفت و آمد به کاهش, انفرادی, وسیله نقلیه سفر در منطقه خلیج تلفات پل ها و دیگر کلید آزادراه دالان. در این راستا با اهداف منطقه خلیج رفت و آمد مزایای برنامه که تشویق می کند به اشتراک گذاشته شده-استفاده از جایگزین هایی برای بهبود کیفیت هوا و کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و کاهش تراکم ترافیک.

هدف کارفرمایان شامل کسانی که رفت و آمد کارگران به محل کار از طریق San Francisco-Oakland Bay; سن ماتئوهیوارد; Dumbarton و ریچموندسن رافائل پل و یا در امتداد بزرگراه بین ایالتی 80 در المدا و کنترا کوستا شهرستانهای; ایالتی 880 در المدا و سانتا کلارا شهرستانهای; ایالات متحده 101 و بین 280 در سان فرانسیسکو; ایالات متحده 101 در سان متئو کانتیو دولت مسیر 237 در شهرستان سانتا کلارا.

کارفرمایان که شرکت در MTC SHIFT می توانید واجد شرایط برای کمک های مالی برای پوشش تا 75 درصد از راه اندازی و سه سال هزینه اشتراک برای رفت و آمد-مدیریت سیستم عامل ارائه شده توسط Luum, RideAmigos یا RideShark و پوشش به عنوان بسیاری از 3,000 کارکنان هر. این سیستم عامل ارائه ویژگی های مختلف به اداره پارکینگ-مدیریت استراتژی های یکپارچه سازی با سیستم های شخص ثالث برای مدیریت رفت و آمد مزایا و مشوق ها و ارائه داده های عملکرد برای اندازه گیری تغییرات در کارگران درایو-alone نرخ.

MTC هفته آینده میزبان سه اطلاعات و تظاهرات جلسات به صورت عمده کارفرمایان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد MTC تغییر و فروشندگان رفت و آمد-مدیریت سیستم عامل:

سهشنبه, مارس 3, ساعت 10 صبح تا 12 ظهر
شهرستان سان ماتئو دفاتر
455 شهرستان مرکز شهرستان ردوود

چهار شنبه, مارس 4, 1 بعد از ظهر تا 3 بعد از ظهر
Fremont, Main Library فوکایا اتاق
2400 استیونسون Blvd. فریمانت

پنج شنبه, مارس 5, 1:30 بعد از ظهر تا 3:30 بعد از ظهر
منطقه خلیج مترو مرکز
375 Beale Street, San Francisco
یرباع بونا اتاق, 1st Floor

اطلاعات بیشتر در مورد MTC تغییر برنامه و الزامات اساسی برای کارفرمایان می توان در MTC را تهیه پورتال در https://mtc.bonfirehub.com/opportunities/24241. مهلت درخواست برای MTC شیفت بودجه , مارس 24. کارفرمایان بزرگ علاقه مند به یادگیری بیشتر دعوت به تماس با میشل رفتن از MTC کارکنان در mgo@bayareametro.gov.

MTC است, حمل و نقل, برنامه ریزی, تامین مالی و هماهنگی آژانس برای نه-شهرستان منطقه خلیج سان فرانسیسکو.

منبع حمل و نقل شهری کمیسیون

لینک های مرتبط

http://www.mtc.ca.gov

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im