نیومکزیکو اقدام به خرید تبلیغات در آریزونا و تگزاس اصرار همسایگان خود به ماسک و اجتماعی فاصله زمانی که از آمدن به دولت

جدید مکزیک با یک چشم و در دو تا از همسایه های خود در آریزونا و تگزاس به عنوان هر یک باعث می شود یک نام برای خود را به عنوان جهانی COVID-19 نقطه داغ.

دولت بخش گردشگری پرداخت می شود $67,000 برای تبلیغ به اجرا در شهرستانها عمده در سراسر ایالات متحده است که شامل یک نامه درخواست خوانندگان به عضویت در نیومکزیکو امن وعده ایالت ترویج “COVID-شیوه های ایمن” مانند پوشیدن یک ماسک و اجتماعی فاصله.

“ما می دانیم که آن را راحت ترین چیزی که به درخواست همسایه” در این نامه به عنوان خوانده شده. “اما ما در این با هم. بیشتر از ما به تفاوت آن را ما رایج جنوب غربی میراث فرهنگی است که ما را متحد می سازد.”

آگهی فرار بیش از آخر هفته در شهر فینیکس, توسان, San Antonio, Austin, هوستون و دالاس پس از اعلام پیش از آن در هفته از مکزیک جدید رژیم صهیونیستی. میشل Lujan گریشام از اجباری 14 روز در قرنطینه برای همه در خارج از کشور مسافران در ورود جدید مکزیک در ژوئیه 1 و یا بعد.

“در مجموع به عنوان یک غرب, ما تکیه بر یک دیگر با هم هستیم و ما از طریق این” گفت: کودی جانسون سخنگوی جدید گردشگری مکزیک بخش. “ما فقط پرسیدن که اگر مردم سفر است که آنها اذعان و احترام به آنچه ما انجام می دهند در نیومکزیکو با ما بهداشت عمومی سفارشات.”

کاملا متفاوت عفونت نرخ

جانسون گفت: اختلال شديد در رشد این ویروس در آریزونا و تگزاس چیزی بود که موجب تصمیم به اجرای تبلیغات در آن دو کشور و نه در کلرادو و اوکلاهما که هم مرز مکزیک جدید.

بیش از 26.8 درصد از COVID-19 آزمون در آریزونا دوباره مثبت در مقایسه با 15.6 درصد در تگزاس و 3.9 درصد در نیومکزیکو با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز پنج شنبه.

گریشام یک دموکرات تصویب چندین فراگیر مورد نیاز در ماه های اخیر در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در نیومکزیکو از جمله 14 روز سفر قرنطینه و یک ایالت ماسک-نیاز است که آغاز شده ممکن است 16.

جمهوری خواه تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت اعلام کرد ایالت ماسک دستور جولای 2.

چنین حکم در محل در آریزونا. در عوض رژیم صهیونیستی است. mlb اعلام کرد 17 ژوئن او اجازه می دهد که دولت های محلی برای پیاده سازی ماسک صورت مورد نیاز در یک شهر-توسط-شهرستان بر اساس.

Arizonans سفر به مکزیک جدید

بین سفر قرنطینه محدودیت ها و افزایش COVID-19 میزان عفونت در سراسر غرب جانسون گفت: نقطه ای از این نامه بود که به اذعان کرد که سفر بین دو کشور یک چالش است.

آریزونا اختصاص 8 درصد از سفر به مکزیک در سال 2018 با توجه به دولت در آخرین تحقیقات سالانه در ملاقات است.

بازدید کنندگان از کشورهای همسایه حساب برای تقریبا یک سوم از تمام بازدید کنندگان برای سانتافه, یکی از دولت محبوب ترین مقصدهای مسافرتی معروف گفت: شیدا Randall مدیر اجرایی گردشگری سانتافه.

“در حالی که سفر دشوار است در حال حاضر وجود دارد در حال رفتن به یک نقطه در آینده که در آن بهتر است” جانسون گفت.

تا آن زمان جانسون گفت: این نامه به دنبال اطلاع Arizonans در مورد آنچه که انتظار می رود در نیومکزیکو و تشویق شیوه های ایمن.

آریزونا فرمانداری و به آریزونا از گردشگری نیست پاسخ به آریزونا جمهوری درخواست برای نظر.

تماس با گریس در اولدهام [email protected] و یا در توییتر @grace_c_oldham.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im