جدید Maricopa County وکیل طول می کشد مجازات اعدام کردن جدول برای قاتل مسا بچه

این Maricopa County دفتر دادستان است و دیگر به دنبال مجازات اعدام در برابر آریزونا مرد به جرم قتل دو مسا نوجوانان در طول سال 2011 معامله مواد مخدر.

این تغییر به دنبال یک سوئیچ در شهرستان وکلای. Allister عادل منصوب شده برای پر کردن موقعیت پس از لایحه مونتگمری استعفا داد برای تبدیل شدن به یک آریزونا دیوان عالی کشور قاضی.

“شهرستان وکیل را پشتیبانی می کند با مجازات اعدام در بدترین بدترین موارد” Maricopa County, وکیل, دفتر سخنگوی جنیفر Liewer گفت: Arizona Republic. “نشانگر آن است که او در حال رفتن به نگاه در هر مورد بر روی آن فرد شایستگی و مطمئن شوید که عدالت انجام شده است. گاهی اوقات که ممکن است شامل تغییر البته در طول فرآیند است.”

عیسی Busso-Estopellan که تا به حال مصرف مواد مخدر قبل و اعتقادات است و اعتقاد به اغوا Olek Wladyszewski, 19 به مسا در ژوئن 29, 2011, با وعده فروش او قرص. Wladyszewski آورده خود را دوست Tyler وبستر, 18, به این نشست است.

Busso-Estopellan ضرب گلوله کشته شد هر دو آنها را در وبستر ، وبستر قادر به 911 تماس بگیرید قبل از او درگذشت.

با توجه به Maricopa County دادستان قبلا در مورد خوان مارتینز Busso-Estopellan بازگشت به ماشین به کشتن وبستر پس از نوجوان در ابتدا زخمی شدند.

Busso-Estopellan و 30 محکوم شد در سال 2013 از قتل درجه اول. هیئت داوران در بر داشت عوامل تشدید واجد شرایط او را برای مجازات اعدام از جمله این که قتل های متعدد رخ داده است که وبستر قتل بی رحمانه ای به خصوص جرم و یا فاسد.

اما آویزان هیئت منصفه در مرگ-پنالتی مرحله منجر به mistrial در سال 2018 است. هیئت منصفه نمی تواند به اتفاق آرا تصمیم می گیرید که آیا Busso-Estopellan باید دریافت حکم اعدام.

روز جمعه قاضی جی آدلمن پذیرفته دادستان جدید وینس گودارد حرکت را با حکم مرگ را از روی میز. Busso-Estopellan برنامه ریزی شده بود به اعدام محکوم شد در آوریل 24.

قربانی, خواهر, سوالات تصمیم گیری

Wladyszewki خواهر Ola صحبت در جلسه دادگاه در روز جمعه.

او گفت که او فکر نمی کنم خانواده ها داده شد “نمایشگاه توضیح” برای خروج از مجازات اعدام.

Liewer گفت: خانواده ها اطلاع داده شد.

“وجود دارد بسیاری از عوامل است که رفت و به این تصمیم. ما صحبت می کنند به بعد از قوم و خویش از قربانیان و صحبت کردن با آنها در مورد آنچه که فرایند خواهد بود اگر قصد به دنبال مجازات اعدام حذف شد,” او گفت: جمهوری. “اکثر کسانی که اعضای خانواده در حمایت از این تصمیم.”

قربانی, خواهر, ذکر, چگونه در نه سال از آن زمان برای این مورد به باد طریق روند قانونی متعددی وجود دارد دادستان و وکلای مدافع و قضات درگیر است.

Wladyszewski گفت: او می خواهد همه چیز را به انجام متفاوت به روند بهتر برای دیگر قربانیان.

حکم اعدام برای 21-ساله?

در ماه نوامبر Busso-Estopellan وکلای دادگاه خواسته را نمی دهد مجازات اعدام به خاطر او بود 21 در آن زمان از جرم و جنایت و آنها معتقد بودند این امر می تواند بر خلاف قانون اساسی با توجه به هشتم متمم و آریزونا اساسی است.

وکلای او استدلال کرد که دیوان عالی ایالات متحده حکم داد که مردم در سن 18 سالگی و تحت نباید به مجازات مرگ محکوم. قضات با تکیه بر پژوهش های علمی در رشد مغز.

“دادگاه با تکیه بر دیدگاه های دانشمندان و محققان که کار نشان داد که مغز نوجوانان به طور کامل توسعه یافته به خصوص در مناطق کلیدی در مورد برنامه ریزی خود کنترل و درک از عواقب” این وکلا اعلام کرد.

Busso-Estopellan وکلای استدلال کرد که پس از این بالاتر تصمیم دادگاه تحقیقات علمی نشان داده است مغز یک فرد نیست و به طور کامل توسعه تا زمانی که آنها خود را در اواسط 20s.

در پاسخ با دادگاه واصل گودارد اظهار داشت مشابه استدلال ساخته شده بود در آوریل سال 2018 است.

او اظهار داشت که تصمیم به منع مجازات اعدام برای افراد در 20s خود را باید به دادگاه بالاتر یا آریزونا قوه مقننه به دلیل آن که زمان ابطال قانون آریزونا و ایالات متحده دادگاه عالی قانون مورد.

افکار در مورد آریزونا سیستم قانونی است ؟ رسیدن به عدالت کیفری خبرنگار لورن قلعه در [email protected] او در توییتر دنبال کنید: @Lauren_Castle.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>