به گفته هایت ریجنسی دبی کریک ارتفاعات هتل و خوابگاه غاده نظارت راهبردی عملیات فروش از 463-اتاق هتل برج و 405-آپارتمان مسکونی برج. در نقش او خواهد درایو استراتژی های تجاری با تمرکز قوی بر روی رشد بین المللی موش و شرکت های بزرگ کسب و کار. او همچنین دستور جدید شامل شناسایی بخش های بازار و همچنین افزایش ADR و سهم بازار. پایداری و کسب و کار سبز نیز بالا خواهد بود در دستور کار, به عنوان عامل مسئولانه حفاظت از محیط زیست و دستیابی به پایداری شرکت های بزرگ چشم انداز یک اولویت است.

ایشان می آید در هیئت مدیره با بیش از 10 سال مدیریت درآمد و توزیع تجربه او در کار بسیار خواستار و عملکرد رانده خواص در جهانی مهمان نوازی مارک. به عنوان یک data-driven حرفه ای او را می بیند نقش خود را به عنوان برترین در ساده کانال های توزیع, بهینه سازی جریان درآمد و در هماهنگی با اموال استراتژی بلند مدت در به سرعت در حال تغییر مهمان نوازی چشم انداز از دبی.

اظهار نظر در قرار ملاقات جدید آقای Vipin خطار, هتل را مدیر می گوید: “من مشتاقانه انتظار موفق 2020 با دو غاده و ایشان در هیئت مدیره من مطمئن هستم آنها اضافه خواهد شد ارزش باور نکردنی برای هر دو تیم و کسب و کار خود بی نظیر اخلاق کار و عزم خود را به هیچ چیز به جز بهترین”. او در ادامه به توضیح “من کار کرده اند با هر دو ایشان و غاده در گذشته و دیدن نقش خود را در رهبری تیم را به عنوان امری مهم در هل دادن مرزهای آنچه ممکن است”.

Hyatt Regency Dubai Creek ارتفاعات Hotel & Residences یک مجتمع لوکس دروغ گفتن در تقاطع شلوغ در مرکز شهر و باستانی جذابیت از شهرستان. واقع در بهداشت و درمان, شهرستان, اتاق مهمان و سوئیت در محدوده سایز از 38 تا 702 متر مربع در هتل به سمت در علاوه بر این به انتخاب ظریف, استودیو یک و دو و سه خوابه سرویس هتل آپارتمان در خوابگاه برج. طیف گسترده ای از معتبر ناهار خوری و سرگرمی تجارب به نمایش در هتل از جمله market24 لذیذ کافه; لا Tablita برنده جایزه رستوران مکزیکی; Sufra های شیک بین المللی رستوران; و حوا پنت هاوس و سالن افسانه نوار پشت بام. این هتل نیز ارائه می دهد از 3200 متر مربع از اتاق ملاقات برای رویدادها و همایش ها. برای کسانی که به دنبال آرامش, نیسا, آبگرم و مرکز تناسب اندام ارائه می دهد جامع امکانات تفریحی از جمله 24 ساعته بدنسازی و خیره کننده نیسا آبگرم. دو-towered اموال فراهم می کند دیدگاه های پانوراما از دبی کریک و افق شهرستان.

برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.hyattregencydubaicreekheights.com

منبع هایت ریجنسی دبی کریک ارتفاعات Hotel & Residences

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de