روزنامه نگار سابق دوشن جلب شده است و به عنوان رئیس جمهور بعدی برای رادیو دولتی مینسوتا یک موقعیت که از آن او منجر خواهد شد و عملیات روزانه و برنامه نویسی برای MPR اخبار و همچنین زمان و کلاسیک, MPR.

“من افتخار دارم به پیشرو این استعداد تیم و من مشتاقانه منتظر برای کمک به ما خدمت می کنند و حتی بیشتر Minnesotans,” درو گفت.

او جایگزین رییس جمهور موقت تیم Roesler که برگزار شد و موقعیت از اواسط نوامبر. Roesler خواهد شد بازگشت به کار اصلی برای توسعه کسب و کار جدید برای MPR شرکت مادر آمریکایی و رسانه های عمومی ،

تنها افراد دیگر را برای همیشه نگه دارید عنوان MPR جمهور شبکه بنیانگذار لایحه Kling و جان McTaggart که باقی خواهد ماند مدیر عامل رادیو دولتی مینسوتا. درو 52 خواهد بود که اولین فرد از رنگ برای به دست آوردن موقعیت.

“ورود یکی از ارزش های اصلی ما” گفت: McTaggart است که رئیس جمهور و مدیر عامل گروه APM. “دوشن سهام ارزش های ما و من می دانم که او متعهد به گسترش و تعمیق روابط است که بسیار مهم است برای ما برای خدمت به مردم در راه های جدید است.”

درو دارای سابقه ای طولانی در دفاع از تنوع و قدمت آن به زمان خود را در استار تریبیون, جایی که او برای اولین بار در استخدام به عنوان یک تابستان کارآموز در اوایل 1990s. او در نهایت به عنوان یک خدمت کارکنان خبرنگار و ویرایشگر کسب و کار.

استار تریبیون, ویرایشگر, Rene سانچز گفت: درو تجربه به عنوان یک روزنامه نگار را در خدمت او به خوبی در موقعیت جدید خود را.

“دوشن قوی و مراقبت از رهبر می داند که جامعه ما فوق العاده خوب” سانچز گفت. “او همچنین به شدت اختصاص داده شده به خدمات عمومی رسالت روزنامه نگاری و به همین دلیل بسیار حیاتی است.”

درو افزایش یافته بود به سردبیر عملیات هنگامی که او را ترک استار تریبیون در سال 2015 برای تبدیل شدن به یک معاون رئیس جمهور در, St. Paul مبتنی بر بوش پایه و اساس که در آن او به رهبری کمک مالی به سازمان و رهبری و جامعه نوآوری در برنامه های.

او همچنین خدمت در تابلوهای مختلف از جمله St. Paul اتاق بازرگانی و ترویج گنجاندن هر مرحله از راه است. ملوین کارتر, St. Paul سیاه شهردار است به نام خود جلب کرد یک مربی.

“در بسیاری از راه های, همه چیز من انجام داده ام در کل زندگی حرفه ای بوده و رانندگی نسبت به این” جلب کرد گفت: سهشنبه شب با تلفن در حالی که گرفتن یک پیاده روی با خانواده اش. “روزنامه نگاری جامعه کار توسعه رهبری — هم برای خودم و دیگران — واقعا باعث می شود برای بزرگ مناسب برای چه MPR در حال حاضر نیاز دارد.”

هر دو به خود جلب کرد و McTaggart اذعان کرد که رئیس جمهور بعدی خواهد شد برخی از چالش های منحصر به فرد.

“این یک نامشخص و نگران کننده و MPR ماموریت — برای اطلاع رسانی و الهام بخش مردم — مهم تر از آن تا کنون بوده است” McTaggart نوشت: در یک e-mail شنبه. “مخاطبان ما و جوامع ما نیاز به مهم تر و با ارزش تر و ضروری تر و این فرصت را الهام بخش همه ما است. دوشن حق است و رهبر ما برای خدمات عمومی در مینه سوتا در این زمان فوق العاده ای.”

جلب خواهد شد که حداقل یک چهره دوستانه زمانی که او با مشت به کار می کنند. سابق WCCO لنگر آنجلا دیویس همسر خود را از نزدیک به 25 سال بوده است میزبانی یک MPR صبح بحث نشان می دهد پس از سال 2018 است.

این زوج دو نوجوان فرزندان چه کسانی هستند و ارشد در مدرسه بالا است. آنها زندگی می کنند در خیابان با درو ، او شروع خواهد شد وظایف جدید خود را ممکن است 4.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im