اگر خریداران آینده نگر بودند blindfolded قبل از آنها وارد جدا شهری توسعه ویژه در زمان رژه از خانه های آنها ممکن است قادر به اطمینان می گویند اگر آنها در شهر و یا حومه.

که با طراحی.

“این بیش از حد شعار بلکه با این پروژه ما می خواهم به می گویند که ما در حال قرار دادن شهری در حومه گفت: Todd Stutz رئیس جمهور رابرت توماس خانه.

یک بخش از شرکت RT شهری ساخته شده است این خانه به نام احیای مجموعه است. محدود شهری ویژگی های مانند پیاده رو و مقابل ایوان یا stoops در جلو و عقب متصل گاراژ و یک کوچه در پشت خانه واقع شده در … صبر کنید … Lakeville.

آنها جدیدترین مسکن علاوه بر این به روح Brandtjen مزرعه و توسعه و 600 هکتار استاد جامعه طرح ساخته شده با walkable دسترسی به یک فروشگاه مواد غذایی, چندین کافی شاپ و مایل از مسیرهای پیاده روی. قیمت از $369,000 به $399,000 چهار خانه مدل ها با هدف خریداران که ارزش بسیاری از جنبه های زندگی شهری اما می توانید آن را ندارند.

“برای دریافت یک خانه جدید با این فیلم مربع برای زیر $400,000 خواهد بود به چالش کشیدن در شهری بازار” Stutz گفت. “هزاره خریداران ما در حال تلاش برای جذب شده اند و اجاره در مرکز شهر است. هنگامی که آنها را خرید و آنها به دنبال سبک و امکانات آنها استفاده می شود.”

نیویورک تایمز ابداع اصطلاح “hipsturbia” به تعریف جوامع است که ترکیب ویژگی های مطلوب شهری و برون شهری و زندگی موسسه زمین شهری به نام hipsturbia به عنوان یک بالا املاک و مستغلات روند از سال 2020 است.

“Surban” یکی دیگر از شناسه یک ترکیب کلمه تجاری توسط دو نفر از مشاوران املاک که نوشت 2016 پرفروش “تغییر بزرگ در پیش است.”

نویسندگان پیش بینی است که surban تحولات را به دست آوردن زمین در میان خریداران خانه که می خواهید کوچکتر متری و walkability آنها پیدا کردن در شهرستانها همراه با کاهش هزینه های مسکن در بر داشت فراتر از هسته داخلی.

“این یک شیوه زندگی ما قطعا دیدن بیشتر از” پیش بینی کتی Elfstrom سخنگوی مسکن اولین سازمانی است که نشان دهنده شهرهای دوقلو سازندگان و remodelers و میزبان رژه از خانه.

“وجود دارد یک گروه از خریداران به دنبال شهری انرژی در حومه قیمت نقطه و سازندگان همیشه به دنبال راه های جدید برای نوآوری و ایجاد مسکن در دسترس است.”

براق و جمع و جور

با 1700 متر مربع از فضای زندگی RT شهری جدا خانه ها بزرگتر از معمولی آپارتمان های شهر اما کوچکتر از جدید ترین single-family ساخت و ساز در حومه شهر.

و در حالی که توسعه طراحی شده بود با هزاره خریداران در ذهن Stutz انتظار دارد که طیف گسترده ای از خریداران برای خرید خانه جمع و جور. Downsizers و خالی nesters شده اند تا به تور خانه و نیز علاقه مند به کوچکتر مفهوم, او گفت:.

خانه شهری فضای داخلی نگاه نمی مانند نمونه خانه های حومه.

“حومه خانه های سنتی آنها احساس کمی سنگین تر و پر اب و تاب. این [خانه] هستند که در همه آنها براق با یک نگاه حداقلی” گفت: امیلی اندرسون طراح ارشد برای مارتا o’hara داخلی که از مد افتاده چهار طرح متفاوت بسته برای خریداران از Lakeville خانه.

تیم طراحی نگاه به مرکز شهر آپارتمان یا زیر شیروانی قرار دادن به سبک آپارتمان برای الهام تخمگذاری داخلی که احساس آشنا به خریداران انتقال از شهری اجاره.

“آنها استفاده می شود به با نام تجاری جدید پس از اتمام و وسایل. آنها تا به حال بالا پایان کانتر و کابینت و کفپوش و روشنایی” اندرسون اضافه شده است. “آنها خوب با فضای جمع و جور و کمتر مربع; آنها فکر می کنم در مورد رد پای کربن خود را.”

حومه همیشه برگزار مسکونی تجدید نظر شود. در اولین رژه از خانه در سال 1949 آینده نگر صاحب خانه راه می رفت از طریق یک دوجین خانه در ادینا.

هفت دهه بعد حومه شهر تغییر کرده است. آنها تبدیل شده ایم نژادی تر و از لحاظ اقتصادی متنوع با بیشتر پرماجرا ناهار خوری و گزینه های سرگرمی. رفت و آمد الگوهای منتقل کرده اند و همچنین بیشتر کسب و کار راه اندازی فروشگاه در حومه شهر در نزدیکی جایی که کارگران خود را زندگی می کنند و بیشتر مردم از راه دور و یا مدیریت برنامه های انعطاف پذیر به این معنی است که کمتر از کارگران را روزانه راش-ساعت رفت و برگشت به شهر.

“از آن استفاده می شود که خانه های ارزان قیمت در شهر — حومه شهر بود که در آن شما رفت و هنگامی که شما تا به حال پول است. در حال حاضر که بدبختانه گفت:” تام فیشر استاد معماری و مدیر مینه سوتا مرکز طراحی در دانشگاه مینه سوتا است.

فیشر گفت که قرار دادن بیشتر مسکن در کوچکتر بسیاری خواهد حیاتی برای بقای حومه.

“بسیاری از حومه نیاز به تراکم بالاتر به افزایش پایه مالیاتی به طوری که آنها می توانید در ادامه به دیدار با تقاضا برای خدمات عمومی بدون افزایش مالیات برای ساکنان” او گفت:.

به عنوان حومه خود را دوباره اختراع فیشر نشان می دهد که اتخاذ ویژگی های که تقلید شهرستان محلات را تحریک خریداران برای قرار دادن ریشه.

“پیاده رو و کوچه ها هستند و عملکردی فضاهای اما آنها نیز جواب تمایل برای جامعه است. مردم بحث بر پشت کوچه; وجود رابطه بین افرادی که به اشتراک گذاری یک کوچه و یک خیابان” او گفت:. “در عصر رسانه های اجتماعی که ما باید دوستانی که مجازی ما طلب چهره به چهره. با طراحی مناسب است که نوع تعامل می تواند در محیط فیزیکی است.”

هزاره شور و شوق

با توجه به اداره آمار دو بار به عنوان بسیاری از آمریکایی ها زندگی در حومه شهر به عنوان در شهرستانها و یا مناطق روستایی همراه است.

یک 2018 گالوپ نظرسنجی خواسته پاسخ دهندگان که در آن زندگی می کنند خواهد بود اگر آنها می تواند زندگی می کنند هر کجا که خواست. اولین انتخاب شد یک منطقه روستایی اما حومه شهرستان رتبه دوم با پاسخ دهندگان به خصوص مشتاق در مورد زندگی در حومه شهر.

“واضح است که کلمه “حومه” است نه نفرت به افراد جوان امروز” گالوپ گزارش به این نتیجه رسیدند. “با وجود مفروضات … که وای عاشق زندگی در شهرهای بزرگ این داده ها نشان می دهد که بسیاری از آنها در یک دنیای ایده آل را ترک بزرگ و شهرهای کوچک و حرکت به سمت حومه شهر از جمله شهرهای.”

به زودی جوان خریداران خانه را دیگر تکرار شهری در حومه گزینه است. ماه آینده RT شهری را شکستن زمین در Lakeville توسعه که بیشتر “surban” از جدا خانه.

این پروژه جدید به نام وحی مجموعه ای خواهد بود از آنچه مردم در شرق می دانم که به عنوان ردیف خانه. در Lakeville تک خانواده خانه خواهد شد به نام “متصل خانه.”

مرحله اولیه توسعه را شامل 43 از آنها; 2000 فوت مربع سه طبقه واحد خواهد شد که سقف مسطح برای بالا عرشه همراه با پیاده رو در جلو و دو ماشین متصل پارکینگ و کوچه ها در عقب. قیمت شروع در $379,900.

“آنها را جذاب خیابان را که نگاه شهری بیشتر از آنچه که معمولا ساخته شده در حومه بازار” گفت: Stutz. “پیش بینی ما این گزینه تجدید نظر به خریداران که می خواهید به صرف وقت آزاد خود را در تجربیات و نه حیاط کار و برف پارو.”

Kevyn برگر مینیاپولیس آزاد بر اساس گوینده و نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de