جدید شناوری دستگاه تأثیر زندگی افراد مبارزه با معلولیت های جسمی

گودیر, Ariz., آوریل 27 سال 2020 /PRNewswire/ — مطالعه پس از مطالعه نشان داده است که مزایای بسیاری از آبزیان درمان جسمی و ذهنی است. با کمک شناور n Thang®جدید شناوری دستگاه توزیع شده توسط آفتاب نوآوری بسیاری از افراد با نیازهای ویژه هم اکنون می توانید به راحتی شناور به طور مستقل.


ادامه مطلب

به عنوان بسیاری از افراد در سراسر کشور در حال حاضر محدود به خانه های خود ما باید فقط یک لحظه به درک که وجود دارد یک جمعیت از مردم که محدود به صندلی چرخدار یا تخت به طور دائم. حتی سالمترین ورزشکاران در حال حاضر محدود داخل در طول این شیوع ویروس. اما در حال حاضر وجود دارد امیدوارم که برای همه به تجربه خارج از فعالیت های سرگرم کننده به عنوان فصل تابستان است فقط در اطراف گوشه.

شنیدن آنچه که میشل Campuzano از آریزونایک مدافع برای ورود به می گویند:

“من پسر دیوید روشن-چشم پسر با نیازهای ویژه. من عاشق دیدن او لذت بردن از فعالیت های است که او را از روی صندلی چرخدار.”

دیوید متولد شد و با چندین ناتوانی فکری و جسمی از جمله بیماری صرع و فلج مغزی. به عنوان هر کسی می تواند تصور کنید با دیوید محدودیت های فیزیکی می توان آن را به چالش کشیدن برای پیدا کردن فعالیت های در دسترس. آب-فعالیت های مربوط به یکی از مورد علاقه خود را.

“در گذشته معمول دستگاه های شناوری بودند یا بیش از حد کوچک یا بیش از حد بزرگ برای دیوید به شناور در راحتی. علاوه بر این, با این دستگاه آن اجباری بود برای من برای نگه داشتن بر روی او به طور مداوم برای جلوگیری از او را از اوج به جلو است.”

با شناور n Thang وجود تورم مورد نیاز است. آن را بسیار سبک وزن (کمتر از 3 پوند). محافظ ساخته شده از جامد فوم سلول بسته و ساخته شده است به آخرین.

“در کمتر از 60 ثانیه می توانید دیوید شناور به طور مستقل با من در استخر. و برای اولین بار من دست رایگان! البته من هنوز درست در کنار او شناور در خود من گفت:” میشل.

“ما در حال حاضر موثر دستگاه است که اجازه می دهد و کمک به بسیاری از افراد که ممکن است تا به حال هرگز قابلیت یادگیری چگونه برای شنا کردن به علت از کار افتادگی” گفت: Pete Cabrera, co-owner. “آنها احساس موجود در این بازی سرگرم کننده و شناور درست مثل هر کس دیگری.

حفظ نظارت مناسب در آب است.

داگ Masiمخترع شناور n Thang متحده “هر جنبه ای از این دستگاه بود فکر در پیشبرد با ویژگی. توانایی به یک دستگاه است که به عنوان یک بالش یا پشتی در حالی که در ساحل و یا فقط استراحت در خود paddleboard مفید است. آن را نیز به آسانی در دسترس را به بازی شیر یا خط در این رویداد کسی ممکن است به مبارزه در آب است. این دستگاه می تواند شناور کسی تا 300 پوند است.”

در تابستان گذشته شناور n Thang® منتشر شد در چندین مجلات پیشرو مانند “جسر & عرشه قایق مجله” (امتیاز 91 از 100 نوآورانه برای قایقرانی لوازم جانبی); “LiveAbility مجله” است که توزیع به نیازهای ویژه و غیر فعال جامعه در سراسر کشور; و “Lakeland قایقرانی Magazine” که به نام Float n Thang این MacGyver از شناوری; به نام چند.

رسانه های تماس:
داگ Masi
480.331.5741
[email protected]

فایل های مربوط به

شناور Positions.jpeg

قایق سواحل تخته image.JPG

تصاویر مرتبط

اجازه می دهد-دریافت-همه-شناور.png
اجازه می دهد تا هر کس شناور
نوآوری جدید در شناوری در حال تبدیل شدن به شناور است که به ارمغان می آورد امید به افرادی که هرگز به فکر آنها خواهد بود قادر به شناور مستقل

لینک های مرتبط

دوستانه همراه لینک های اجتماعی

محصول منبع سند

منبع آفتاب Innovations, LLC

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>