جدید Fillmore, مینیاپولیس, باشگاه موسیقی می شود بسیاری از چیزهای درست اما …

اگر شما در حال ساخت یک موسیقی باشگاه از زمین تا, شما باید برای دریافت آن راست — به خصوص اگر شما زندگی می کنند, ملت, بزرگترین پروموتر که ارائه شده 35,000 کنسرت در 40 کشور در سال 2018 است.

هفته گذشته زندگی می کنند ملت باز هوش Fillmore, مینیاپولیس نهم در یک زنجیره ای از باشگاه های تحت فیلمور بنر. و آنها آن را کردم راست. بیشتر از آن به هر حال.

اجازه دهید ما در جزئیات در راه است.

محل. Shoehorned به یک رد پای کوچک در کنار هدف قرار دادن میدان نور-ایستگاه راه آهن, the Fillmore سرد است تقاطع هیپ حلقه شمالی و جرم-درخواست دوقلوها ballpark. این باشگاه را درب است که فقط چند ده قدم از نور-ایستگاه راه آهن. کامل به جز زمانی که آن را brrrr و پایین صفر است.

صدا. قطعا یکی از بهترین چیزها در مورد این فیل مور صدای سیستم فوق العاده است: واضح متعادل است. افزایش آکوستیک جزئیات مانند رقص چوبی کف (بزرگ به صورت ایستاده و یا رقص) و کبود پرده پوشش دیوار (رنگ در ارتباط با اصل فیلمور در سان فرانسیسکو).

Sightlines. این دیدگاه از این مرحله بسیار خوب برای حدود 80 درصد از clubgoers یعنی کسانی که در عمومی-پذیرش رقص و کسانی که نشسته در گران بالکن VIP جعبه. این نمایش در حال به چالش کشیدن اگر نه مانع (توسط بدن و یا ستون) به طور کلی برای پذیرش مشتریان ایستاده در طرف بالکن (پشت صندلی) و در دو طرف اصلی طبقه. (ای کاش این طبقه شده بود کمی تمایل از عقب به جلو مانند اسطوره باشگاه شبانه در مپلوود; کمک می کند که کوتاه تر مردمی دیدن بیش از کسانی که در مقابل آنها.)

دستشویی. آنها روشن و پاک و خصوصی. در اینجا تعداد: زنان باید 12 اصطبل در طبقه اصلی و نه طبقه بالا; مردان باید شش رگبار و سه دکه در سطح اول چهار رگبار و دو تشناب طبقه بالا. که می تواند به چالش کشیدن در یک شخص-فلزات سنگین شب..

BG سالن. این متوسط VIP نقطه در سطح دوم دارای یک نوار مخمل خواب دار صندلی سه خصوصی غرفه و تصویری زنده از صحنه کنسرت با صدای عالی. شما می توانید عقب نشینی از جمعیت و هنوز درک کنسرت.

کارکنان. آن فراوان است. کارکنان-به-مهمان نسبت است که احتمالا بهتر از این ارائه دهنده-به-کودک نسبت در مورد علاقه خود را به مرکز مراقبت روزانه.

چیزهای کوچک. این فیل مور مجموعه stanchions (مانند بانک) در جدول کالا, ساخت چیزهای بسیار منظم تر از در بسیاری از کنسرت. در زیر صفر Brandi Carlile شب هفته گذشته کارکنان توزیع رایگان شکلات داغ به مشتریان در خط خارج.

بعد از هر نشان می دهد که فیل مور ارائه می دهد رایگان سیب یک سنت آغاز شده توسط پروموتور بیل گراهام پدر فیل مور برای آنها BG سالن نامگذاری شده است. آن را هرگز به همین دلیل روشن — برای تغذیه گرسنه (یا سنگسار) هیپی که آویزان وجود دارد ؟ آه از دست برش سیب زمینی سرخ کرده — با یک انتخاب از سه ادویه های مختلف آماده شده در فیل مور را Trax رستوران — خدمت در منطقه VIP هستند scrumptiously اول.

این Fillmore, مینیاپولیس مانند ایالات متحده بانک ورزشگاه می تواند مورد استفاده قرار گیرد معاون رئیس جمهور از حس مشترک در فرایند برنامه ریزی.

شاید برخی از جدید باشگاه کاستی ها را می توان رفع نمود.

اجازه دهید بحث در مورد.

کت را بررسی کنید. لابی عبا اتاق می تواند به جای 550 پالتو اما این باشگاه دارای 1,850 مردم است. سلام? این مینه سوتا است. ریچفیلد را نوجوانی, Montgomery, معماران باید بهتر شناخته شده اند و زندگی ملت باید بیشتر خواستار.

تصویری. جدید باشگاه متوسط اندازه تصویری زنده در سراسر صفحه نمایش به جای طرفداران که لازم نیست یک دید واضح و روشنی از مرحله. این فیلم با کیفیت پایین تر: خواننده است که همواره شسته با یک نورافکن روشن. ناکافی تجهیزات و یا خطای اپراتور? در هر صورت این غیر قابل قبول است.

VIP صندلی. این سایت متعلق به صندلی در جداول بالا برای دو بالکن آمده در قیمت حق بیمه. پس چرا یک صندلی متحرک به صورت مرحله دیگر پشت اتاق ؟

ایستاده بر روی پله ها. این یک مطلوب دیدگاه در طبقه اصلی چون شما کمی بالا است. اما مسدود کردن یک پله است خطر آتش سوزی.

آموزش کارکنان. اگر یک زن و شوهر سفارشات یک مورد از “به اشتراک گذاشته نیش” دسته روی VIP منو چرا سرور را فقط یک مجموعه ای از پلاستیک نقره? تا به حال به تقسیم یک دستمال سفره در نیم?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>