جدید FCC حکومت را تهدید می کند کمک های مالی برای جامعه برنامه های تلویزیون

آن را فقط قبل از ساعت 2 بعد از ظهر در اخیر بعد از ظهر و در آنجا در یک ساختمان معمولی در یک منطقه صنعتی بروکلین پارک شانون Slatton آماده بود برای رفتن زندگی می کنند.

ایستاده در یک استودیو در مجموعه CCX رسانه های اجتماعی و شبکه های تلویزیونی با تمرکز منحصر به فرد بر روی نه شهرستانها در شمال غربی حومه شهرهای دوقلو او با استفاده از یک صفحه نمایش در مقابل او به سرعت رفع یک مو بود که از محل قبل از راه اندازی به داستان بالا از روز: یک رابینزدیل مرد متهم شد و پس از او گفته با دستکاری تامین اکسیژن برای بیماران در بیمارستان. دوربین سپس با انتقال به خبرنگار جی Wilcox که تا به حال نتایج اخیر دولت اسکی نوردیک دیدار با, گاهی اوقات برش به مصاحبه با ورزشکاران دبیرستان.

این نوع از hyperlocal را که در هسته اصلی دسترسی عمومی تلویزیون. بودجه توسط دولت های محلی از طریق هزینه سالانه از خصوصی کابل شرکت به عنوان حق راه برای استفاده از اموال عمومی برای کابل آنها را پوشش موضوعات مختلف از دبیرستان ورزش به هیئت مدیره مدرسه و جلسات شورای شهرستان. اما پس از نزدیک به چهار دهه در هوا, CCX و جامعه دیگر ایستگاه های تلویزیونی در سراسر کشور می گویند که منبع مالی است که در معرض خطر یک تفسیر جدید از قانون توسط کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC).

سال 1984 کابل ارتباطات سیاست عمل هموار راه را برای دولت های محلی برای جمع آوری تا 5 درصد از درآمد ناخالص از کابل خدمات در منطقه خود شناخته شده به عنوان هزینه های حق رای دادن — به وقف نسبت به دسترسی عمومی برنامه نویسی.

اما در ماه اوت FCC گفت که تحت آن تفسیر از قانون یک کابل شرکت می توانید به جای ارزش بازار در هر نوع مشارکت که آن نیز منجر به یک جامعه همه چیز از جمله اتصالات کابل در مدارس و کتابخانه ها و یا ساختمان های دولتی و یا خدمات تخفیف برای سالمندان و یا خانواده های کم درآمد. در حال حاضر کسانی که در نوع سهم محسوب می شود در برابر کل هزینه حق رای دادن آنها پرداخت دولت است.

این حرکت بخشی از تلاش گسترده از FCC به همان شرکت های کابل برای گسترش دسترسی به باند پهن در جوامع روستایی با برش پشت در قوانین و مقررات.

“هر دلار در پرداخت هزینه های بیش از حد یک دلار است که با این تعریف نمی تواند و نمی خواهد سرمایه گذاری در ارتقاء و گسترش شبکه ها” گفت: FCC رئیس Ajit Pai زمانی که تغییر به تصویب FCC سال گذشته است. این کمیسیون فراهم نیست نظر بیشتر برای این داستان.

اما مخالفان FCC را تفسیر استدلال می کنند که در برخی از جوامع این قانون جدید می تواند به طور قابل توجهی کاهش هزینه های حق رای دادن مجبور شهرستانها را انتخاب کنید بین برنامه نویسی و یا چیزهایی مانند snowplows یا تعمیر چاههای.

تری Hartikka ایستگاه مدیر در Mesabi جامعه TV برای دو دهه گذشته گفت: آنها پوشش بیش از یک و نیم دوجین آهن در محدوده جوامع است که نمی خواهد در غیر این صورت بسیار مورد توجه است. حتی خبرنگاران از روزنامه های محلی تکیه بر پخش برنامه های خود را به انجام برخی از پوشش خود را, او گفت:.

“هفت شوراهای شهر در حال حاضر چهار مدرسه’ جلسات هیئت مدیره مدرسه, کنسرت, فارغ التحصیلی, شهر, سالن جلسات,” او گفت:. “بسیاری از مدارس و کمیسیون نمی خواهید ما را زمانی که من تصمیم به شروع به فیلمبرداری از آنها. آنها گفتند: ‘ما در حال رفتن به ترک اگر شما در حال رفتن به انجام این کار است.’ اما در حال حاضر آنها آن را درک دلیل آن است یک راه خوب برای آنها را به دریافت کلمه است.”

او فکر می کند که جوامع باید به ارزش های عمومی-دسترسی به برنامه نویسی به طوری که آنها می خواهم به قطع خدمات دیگر اگر هزینه های حق رای دادن بودند کاهش می یابد. “من فکر می کنم آنها می خواهم تیز کردن مداد خود را کمی بیشتر بودجه خود را,” او گفت:.

امروز وجود دارد بیش از 1500 جامعه ایستگاه های تلویزیونی در کشور عامل بیش از 3000 کانال. مذهبی programing و ورزش دبیرستان بزرگ هستند تساوی و عمومی-دسترسی به تلویزیون است به طور فزاینده تبدیل شدن به یک راه برای قومی و نژادی اقلیت ها و گروه های مهاجر به ایجاد محتوا در جوامع خود. روستایی پهنای باند ارتباط تخمین کابل شرکت پرداخت 3 میلیارد دلار در سال در هزینه های حق رای دادن به دولت های محلی.

ده ها تن از شهرستانها در سراسر کشور را امضا کرده اند به طرح دعوی در دادگاه درخواست تجدید نظر فدرال دادگاه برای خنثیسازی FCC سفارش وجود دارد و یک لایحه در حال حرکت از طریق کنگره که روشن است که هزینه های حق رای دادن باید پولی نه در نوع سهم.

این لایحه با حمایت کنگره ایالات متحده بتی McCollum, D -, Minn. و مینه سوتا را دو دموکراتیک آمریکا سناتورهای ctq و تینا اسمیت.

“در یک جهان که در آن ما باید افزایش رسانه ها در تحکیم و کاهش منابع خبری محلی این دولت و آموزش و پرورش کانال های به طور فزاینده مهم است. تصور کنید که شما زندگی می کنند در یک جامعه که در آن وجود دارد بیشتر روزنامه های محلی چگونه می خواهید به دانستن چه خبر است ؟ ” گفت: اسمیت. “ما نباید با قرار دادن ما thumbs در مقیاس برای شرکت های کابل.”

مایک جانسون مدیر اجرایی CCX رسانه ها گفت: این ایستگاه به بیش از 14,000 عمومی جلسات پس از آن در سال 1982 تاسیس شد. محلی آن تمرکز طراحی شده توسط: “ما باید داستان را بگویید و هیچ کس به آنها گفتن” جانسون گفت. “روزنامه جامعه در حال مرگ در جوامع ما و در این راه ما را برای ما به ارائه ارتباطات روزانه است.”

تغییر می آید در حال حاضر زمان دشوار برای برنامه نویسی که بیشتر مردم کابل قطع کابل و بسیاری از مطالب خود را آنلاین و یا از طریق جریان خدمات. CCX رسانه ها آغاز کرده است و با قرار دادن اکثر محتوای آنلاین و هل دادن مردم به آن را از طریق Facebook و دیگر رسانه های اجتماعی کمک رسانی سایت.

اما در حال حاضر برای هزینه های حق رای دادن هستند و چگونه آنها برای زنده ماندن و جانسون است که نگران کاهش بیشتر هستند و در عین حال آمده است.

“این دو whammy در اینجا,” او گفت:. “اگر آنها اجازه می دهد که به چه چیزی که بعد از آنها دور تراشه در?”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>