مستند جدید برجسته چگونه سنت کیتس و نویس در جذب سرمایه گذاران که شهروندان تبدیل

لندن, جولای 17, 2020 /PRNewswire/ — کسب و کار در حال شکوفایی در فدراسیون سنت کیتس و نویسبا توجه به جدید مستند از بار مالی نشریه حرفه ای مدیریت ثروت (PWM). مجله Editor-in-Chief, یوری بندرمورد بحث جزایر’ فرصت های کسب و کار کارآفرینان محلی. او نتیجه می گیرد که این کشور تابعیت از طریق سرمایه گذاری (CBI) برنامه تبدیل سنت کیتس و نویس’ اقتصاد و زیرساخت ها است.

PWM در بر داشت که گردشگری نیست و این کشور تنها منبع رشد اقتصادی است. این مستند نشان دهنده چگونه سنت کیتس و نویس جذب سرمایه گذاران خارجی از سراسر جهان یعنی از شرق میانه, روسیه و آسیا است. از طریق بانک مرکزی برنامه های جدید اقتصادی شهروندان کسب حق زندگی و کار کنند و مطالعه در کشور به طور دائم.

“من می گویند که [نوبت] برنامه بسیار موفق بوده است” یادداشت راشل Ritfeld فروش و بازاریابی مدیر ترش ارواح – یک سنت کیتسبر اساس نام تجاری است که پشتیبانی از کشاورزان محلی. او به تازگی به دوقلو سلیمان پس از پیدا کردن آنها را استقبال و مناسب برای خانواده اش. “در واقع من به اینجا آمدند به سنت کیتس […] در مطبوعات سفر نوشتن در مورد این جزیره زیبا و خود را در سطح جهانی جشنواره موسیقی و من سقوط در عشق با محل تقریبا بلافاصله.”

“بیشتر در طول و یا پس از بسته شدن صنایع قند و شکر ما را دیده اند بسیاری از بازدید کنندگان و سرمایه گذاران آینده به جزایر” توضیح می دهد که توسن Tatemصاحب یک شرکت تاکسی محلی. “آنها آسیایی وجود دارد اروپایی ها و دیگران از کشورهای خاورمیانه.”

تاسیس در سال 1984 سنت کیتس و نویس’ CBI برنامه خود را به دست آورده ‘پلاتین استاندارد’ وضعیت های ساده فرآیندها و تقویت علت سعی و کوشش. نخست وزیر تیموتی هریس معرفی رشد پایدار صندوق (SGF) در سال 2018 به عنوان سریع ترین و امن ترین مسیر به شهروندی دوم. به موفقیت متقاضیان باید تمام سعی و کوشش به دلیل چک و کمک به دولت در صندوق. در جولای 3rd, سنت کیتس و نویس اعلام کرد به طور موقت خانواده ارائه دهد که اجازه می دهد تا کاربران برای به دست آوردن تابعیت در ازای US$150,000 سهم به SGF.

موفق متقاضیان می توانند لذت بردن از مزایای همان مادری شهروندان است. این شامل بدون روادید یا ویزا-در-هنگام ورود و سفر به بیش از 150 مقصد و توانایی به تصویب تابعیت به نسل های آینده است. سرمایه گذاران سهم سود گردشگری و توسعه و بهبود فرصت های اشتغال و پیشرفت بسیاری از بخش های دیگر در دوقلو سلیمان.

تماس با ما:
[email protected]
www.csglobalpartners.com

منبع CS شرکای جهانی

لینک های مرتبط

http://www.csglobalpartners.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de