جدید COVID-19 در خانه آزمون اجتماعی فاصله گرفتن آماده برای اعتبار سنجی مطالعه

بوستون, مارس 31 سال 2020 /PRNewswire/ — امروز دسترسی به مراقبت های پژوهش رهبر در توسعه سریع و مدیریت از بالا انجام تحقیقات بالینی سایت اعلام کرد آن است که منجر به یک اعتبار دادگاه در رابطه با FDA برای یک جدید در خانه COVID-19 آزمون طراحی و توسعه توسط خصوصی ژنتیک آزمایشگاه است که تولید DNA کیت غربالگری.

هدف از این اعتبار مطالعه به منظور بررسی اثر جدید در خانه آزمون برای تشخیص COVID-19. پستی ساده تست کیت به طور مستقیم به بیماران می تواند کمک به کاهش بازدیدکننده داشته است به ضعف و درمانگاه و بیمارستان و سهولت ترافیک در درایو-از طریق تست سایت های اجتماعی و افزایش فاصله تلاش.

“در حالی که هر کس می خواهد بیشتر COVID-19 آزمون چه خواهد شد واقعا ضرب تاثیر داشتن راحت تر با کیفیت بالا و تست است که حفظ اجتماعی فاصله که بهتر محافظت از بیماران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به طور یکسان” گفت: احمد Namvargolian مدیر عامل و بنیانگذار شرکت از دسترسی به مراقبت های پژوهش است.

دسترسی به مراقبت های پژوهشی منجر خواهد شد اعتبار مطالعه در چند تا از آن تحقیقات بالینی سایت های سراسر ایالات متحده است. انتظار به پایان خواهد رسید در هفته کارآزمایی بالینی نیاز بین 60 و 500 بیمار داوطلب برای تعیین آزمون دقت در تشخیص COVID-19 بیماری ناشی از این بیماری همه گیر رمان coronavirus (SARS-CoV-2) فراگیر جهان.

“قابلیت اطمینان و ایمنی برای اولین بار می آیند به همین دلیل است که بسیار مهم است برای تکمیل یک اعتبار سنجی مطالعه جدید در خانه COVID-19 آزمون به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است” گفت: Namvargolian. “دسترسی به مراقبت های پژوهشی است قادر به پاسخ به سرعت از آنجا که ما مدیریت بسیاری از تحقیقات سایت با برتر, دستورالعمل های عملیاتی استاندارد, خوب فعاليت های بالينی و متمرکز حمایت از تیم های با سابقه ثابت از اتصال داوطلب برای آزمایش های بالینی و تکمیل با کیفیت بالا, مطالعات سریع است.”

اگر تایید شده توسط FDA جدید COVID-19 تست ارائه خواهد شد امکانات مشابه به آزمایشگاه خصوصی در حال حاضر در دسترس در خانه ژنتیکی کیت های آزمایش که صفحه نمایش DNA برای انواع شرایط پزشکی. بیماران سفارش کیت های شخصی در پزشکی نمونه در خانه کشتی خود نمونه به آزمایشگاه برای تجزیه و تحلیل و نتایج آزمون در موقع.

برای بالینی سوال در مورد اعتبار محاکمه و یا برای یادگیری در مورد پیوستن به آن تماس بگیرید وینسنت ناپولیمدیر توسعه کسب و کار در دسترسی به مراقبت های پژوهش است.

در مورد دسترسی به مراقبت های پژوهشی

به عنوان رهبر در به سرعت در حال توسعه و به طور کامل مدیریت جدید بالا انجام تحقیقات بالینی, سایت های, دسترسی به مراقبت های پژوهشی سبب بیشتر پزشکان و بیماران با دسترسی به آزمایش های بالینی برای امید از new گزینه های مراقبت از. با متحد کردن بهداشت و درمان قهرمانان به پل استاندارد مراقبت با تحقیقات بالینی دسترسی به مراقبت های پژوهش تبدیل این صنعت به سرعت بخشیدن به تایید FDA و تحویل دستیابی به موفقیت در درمان و صرفه جویی در زندگی درمان است.

رسانه های تماس: Vincent ناپولی | 908-941-2273 | [email protected]

فایل های مربوط به

03-31-2020-PressRelease-V1-2.pdf

منبع دسترسی به مراقبت های پژوهشی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de