جدید پرونده های دادگاه با دقت اشاره کردن آخرین روزهای از دست رفته آیداهو بچه ها دیده می شد

به تازگی منتشر شده سوابق دادگاه در مورد دو گمشده کودکان آیداهو نشان می دهد که یکی از آخرین دیده می شود در ماه سپتامبر در پارک ملی یلوستون دو هفته قبل از آخرین شناخته شده رویت برادر او در یک شهر کوچک در آیداهو.

مقامات نیست شروع به جستجو برای این دو فرزند را برای نزدیک به دو ماه زمانی که مادر بزرگ خود خواسته گیلبرت پلیس برای بررسی در او نوه 7 ساله جاشوا “J. J.” Vallow که مبتلا به اوتیسم است چرا که او تا به حال نه شنیده ام از او.

مادر بزرگ کی Woodcock گفت: “Dateline” در اوایل این ماه که او بعدها متوجه فرزندان و مادر خود لری Vallow حال نقل مکان به آیداهو که در آن جاشوا گذشته دیده می شود هفت. 23 در مدرسه یک روز قبل از لری Vallow انصراف او و گفت: مقامات او برنامه ریزی شده به خانه او.

خواهر خود Tylee Ryan گذشته دیده می شد دو هفته قبل در پارک ملی یلوستون.

گیلبرت پلیس هشدار داده رکسبرگ پلیس در Nov. 25 جاشوا ناپدید شدن لگد زدن به یک تعقیب جنایتکاران در سراسر کشور به کودکان ناپدید شدن است.

این مورد پس از برانگیخته منافع ملی تا حدودی به دلیل یک رشته از مرگ و میر در اطراف خانواده از جمله برخی در آریزونا و Vallow و همسرش چاد Daybell را “فرقه ای” اعتقادات مذهبی که در آن آنها اغلب صحبت از پایان جهان است.

Vallow دستگیر شد پنج شنبه در هاوایی که در آن او شده است زندگی با Daybell.

کودکان گذشته دیده می شود در ماه سپتامبر

Vallow و دو فرزند زندگی می کردند در مترو ققنوس برای سال.

سوابق دادگاه واصل در Maricopa County Superior Court نشان می دهد Tylee در زندگی چندلر به عنوان دور برگشت به عنوان ژوئن 2012, زمانی که او 9 سال. جاشوا به تصویب رسید در ماه جولای 2014 توسط لری و شوهر سابق او چارلز Vallow.

جاشوا با حضور L. I. F. E آکادمی در گیلبرت قبل از حرکت به رکسبرگ با توجه به فاکس 10. معلوم نیست زمانی که او برای اولین بار ثبت نام در مدرسه.

سحر Antestenis یک سخنگوی گیلبرت مدارس دولتی گفت: آریزونا جمهوری اسلامی که Tylee ثبت نام کرده بود در کویر ریج دبیرستان بین Feb. 8, 2017 و 23 مارس 2017.

تری لاک مدیر روابط اجتماعی به صورت چندلر Unified School District گفت: جمهوری اسلامی که Tylee شد ثبت نام در پری دبیرستان در تاریخ 28 مارس 2017 به پایان رسید و سال تحصیلی وجود دارد.

اسناد دادگاه نشان می دهد Vallow نقل مکان کرد و با دو فرزند به رکسبرگ نزدیکی هفته اول سپتامبر سال گذشته با توجه به سوابق دادگاه. قبل از حرکت Vallow بازگشت جاشوا خدمات سگ بیلی به سگ آموزش نخبگان آریزونا در فینیکس در اوت. 30 با استناد به “تغییر در شرایط زندگی” سوابق دادگاه گفت.

جاشوا گذشته دیده می شود هفت. 23 در کندی مدرسه ابتدایی در رکسبرگ که در آن او تا به حال شده است برای ثبت نام تا سه هفته پرونده اعلام کرد.

در سپتامبر. 24, Vallow گفت: مدرسه او دیگر نمی خواهد در حضور و او را خانه و مدرسه او با توجه به سوابق. کندی ابتدایی مدرسه مقامات پلیس گفت که هیچ دیگر مدارس درخواست جاشوا رونوشت پس از او خارج شد.

Colby رایان Tylee برادر گفت: گیلبرت پلیس او آخرین صحبت با Tylee در اوت. 30 از طریق Facetime, سوابق دادگاه گفت. پس از آن Vallow را بهانه که چرا Tylee نمی تواند به او صحبت می کنید پرونده گفت.

تلفن سوابق نشان می دهد Tylee رفت به پارک ملی یلوستون با Vallow او برادر الکس کاکس و جاشوا در سپتامبر. 8 با توجه به سوابق دادگاه. پلیس گفت که آنها باید یک عکس از Tylee در پارک ورودی و همچنین به دست آمده از Vallow را iCloud یک عکس از Tylee در یلوستون که در همان روز.

ملانی Gibb, Vallow را از گیلبرت گفته پلیس Vallow گفت Tylee بود و حضور در کلاس درس در دانشگاه بریگهم جوان-آیداهو در رکسبرگ اما مدرسه به پلیس گفت که او هرگز ثبت نام در هر یک از مدارس تابعه با BYU سوابق دادگاه گفت.

پلیس ادعا متعدد دروغ گفت

رکسبرگ پلیس انجام یک چک رفاه Nov. 26 در Vallow محل اقامت در آیداهو که در آن کارآگاه ملاقات کاکس و Daybell خارج است.

Daybell “عمل مانند او نمی دانست لری بسیار خوب و اظهار داشت: او نمی دانست که او شماره تلفن” سوابق دادگاه گفت.

کاکس گفت: کارآگاهان جاشوا بود با خروس جنگلی اسیایی و اروپایی مادر بزرگ او در لوئیزیانا اما کارآگاهان گفت که “نمی شد به احتمال زیاد واقعی” به دلیل آن بود Woodcock که برای اولین بار “نامیده می شود در گم شدن یک کودک گزارش” به گیلبرت پلیس سوابق دادگاه گفت.

Cox پس از آن نشان داد کارآگاه یک آپارتمان خالی که متعلق به Vallow. Daybell نیز بعدها به پلیس گفت که او در گذشته شاهد جاشوا در ماه اکتبر و بستری او شده است می خواهم کذب در مورد دانستن همسرش, شماره تلفن دادگاه پرونده گفت.

بعد از آن روز پلیس واقع شده و صحبت با Vallow که به آنها گفته جاشوا بود در گیلبرت با Gibb. زمانی که Gibb نمی تواند رسید اما پلیس به نام Vallow گفت که آنها Gibb و جاشوا “در فیلم” یخ زده 2″ و از این رو بعید است که برای پاسخ به تلفن, سوابق دادگاه گفت.

Gibb بعد گفت گیلبرت پلیس جاشوا بود و نه ماندن با او در آریزونا و “تا به حال شده است وجود دارد برای چند ماه.” بیش از یک هفته بعد او گفت رکسبرگ پلیس که هر دو Vallow و Daybell تا به حال نام او در نوامبر. 26 درخواست خود را به بگویید پلیس جاشوا بود با او حتی اگر او نمی سوابق دادگاه گفت. او گفت که او کاهش یافته است درخواست های خود را.

در نوامبر. 27, رکسبرگ پلیس Vallow او خواهر زاده Melani Boudreaux و کاکس آپارتمان که در همان مجتمع در رکسبرگ. جاشوا بود واقع شده در هنگام جستجو با این حال پلیس 17 قرص از داروهای تجویزی است که گذشته پر ژانویه 2019 در آریزونا با توجه به سوابق دادگاه.

که همان روز پلیس همچنین جستجو Vallow ذخیره سازی واحد در رکسبرگ جایی که آنها در بر داشت دو پتو — هر کدام با تصاویر از جاشوا و Tylee در آن — همراه با کودکان, اسباب بازی, لباس, دوچرخه اسکوتر و یک آلبوم عکس, سوابق دادگاه گفت. Vallow تا به حال پرداخت شده برای واحد ذخیره سازی از ابتدای سال و تسهیلات گفت: پلیس تلاش خود را برای تماس با او بودند بی ثمر سوابق دادگاه گفت.

Vallow و شوهر جدید شروع زندگی جدید در هاوایی

Daybell قبلی, همسر, Tammy درگذشت در Fremont County Idaho در Oct. 19, 2019 با توجه به سوابق دادگاه. مقامات در ابتدا معتقد بودند او به مرگ طبیعی مرده اما پس از تعیین آن ممکن است مشکوک.

Tammy باقی مانده شده اند که و نتایج کالبد شکافی انتظار, Fremont County Sheriff لن Humphries گفت: جمهوری روز جمعه.

حدود سه هفته بعد Daybell و Vallow ازدواج Nov. 5 در Kaua’i با توجه به سوابق دادگاه. Tylee و جاشوا نمی شد در عکس های عروسی خود را در این پرونده اعلام کرد.

زن و شوهر بازگشت به رکسبرگ بعد از عروسی. پلیس گفت که آنها به سمت چپ خود را به اقامت در شب Nov. 26 پس از آنها انجام شده و رفاه را بررسی کنید.

آنها پرواز از لس آنجلس به Kaua’i on Dec. 1 و در آنجا بوده است. کودکان نمی شد با آنها را زمانی که آنها پرواز به هاوایی با توجه به سوابق دادگاه.

این Kaua’i اداره پلیس که تحت نظارت و محل سکونت در Princeville گفت: کودکان دیده شده بود در هاوایی با توجه به سوابق دادگاه.

اسناد دادگاه نشان می دهد زن و شوهر شده بود گفتن مردم که Vallow ندارد کودکان است. Daybell پدر و مادر, جک و شیلا Daybell از اسپرینگویل یوتا گفته پلیس این زن و شوهر گفت: در ماه نوامبر که Vallow بود “خالی-نستر.” Tammy Daybell خواهر, سامانتا Gwilliam و همسرش, Jason Gwilliam همچنین پلیس گفت که چاد Daybell و Vallow تا به حال هیچ فرزندان جوان است.

مقامات گفته اند Vallow و Daybell اند و نه همکاری در تحقیقات خود به کودکان ناپدید شدن و Vallow نه مطابق با حکم دادگاه به “تولید” کودکان خود را در آیداهو.

Vallow دستگیر شد روز شنبه و به نظر می رسد در هاوایی دادگاه روز بعد که در آن قید وثیقه آزاد شد 5 میلیون. یک استرداد شنوایی بود برای ماه مارس برنامه ریزی 2.

چندین جنبه مورد هنوز متصل به آریزونا

طلاق سوابق ثبت شده توسط Vallow شوهر سابق چارلز Vallow در Maricopa County Superior Court در ماه فوریه گذشته نشان داد لری Vallow اعتقاد او خدا بود و تهدید به کشتن شوهرش.

پنج ماه پس از ثبت چارلز Vallow به ضرب گلوله کشته شد به مرگ توسط لری Vallow برادر الکس کاکس در جولای 11 در چندلر است. این چندلر اداره پلیس رسیدگی به این حادثه شد و ادامه دارد.

کاکس که مدعی دفاع در ماه جولای تیراندازی درگذشت Dec. 12 در گیلبرت. او علت مرگ شناخته نشده است و کالبد شکافی در انتظار, به گفته پلیس.

تماس 911 به دست آمده توسط جمهوری نشان داد Cox داشت “گذشت” در 25 سال جوزف لوپز. لوپز گفت dispatchers کاکس بود و مادرش, دوست پسر و که او او را نمی دانم.

گیلبرت اداره پلیس رسیدگی به این حادثه شد و ادامه دارد.

چارلز Vallow دوم از لری Vallow را شوهران به مرگ در دو سال گذشته و دوم در رویارویی با کاکس.

یوسف Ryan مرده پیدا شد مارس 5, 2018, در بستر, در خانه گیلبرت و با توجه به یک گزارش از Maricopa County دفتر معاینات پزشکی است. شیوه ای خود را از مرگ تلقی می شد و خود را باعث مرگ شد “arteriosclerotic بیماری های قلبی عروقی” دفتر گفت. رایان بود Tylee پدر.

بیش از 10 سال قبل از مرگ او Ryan مورد حمله قرار گرفت توسط Cox در Austin, تگزاس پس از یک نظارت و بازدید با Tylee. Cox tased یوسف و سپس تهدید به کشتن او با توجه به سوابق دادگاه.

Cox محکوم شد سال بعد از تشدید حمله با سلاح مرگبار و محکوم به سه ماه در زندان با توجه به سوابق دادگاه.

براندون Boudreaux — که به Vallow را خواهر زاده Melani Boudreaux — نیز معتقد Cox شات در او در اکتبر. 2 در گیلبرت با توجه به “Dateline.” او در راه بازگشت از ورزشگاه و زمانی که تیراندازی رخ داده است و یک گلوله از دست رفته خود را سر اینچ است.

رکسبرگ پلیس تماس گرفته شد توسط گیلبرت و چندلر پلیس پس از این حادثه برای کمک در به دست آوردن حکم جستجو برای 2018 جیپ مخاصم بود که در لری Vallow اختیار و اعتقاد به “مربوط به امکان اقدام به قتل” از براندون Boudreaux سوابق دادگاه گفت. خودرو ثبت شده بود به چارلز Vallow.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا او در توییتر دنبال کنید @curtis_chels.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>