جدید Clarivate تجزیه و تحلیل ترافیک گزارش نشان می دهد که ظهور بازار Disrupters است Fragmenting جهانی ثبت اختراع چشم انداز رقیق پیشرو نوآوران’ اختراع سهم بازار

نوآوری در حال تبدیل شدن بیشتر دانش-شدید و مشارکتی در حالی که متوسط تعداد مخترعان در ثبت اختراع رکورد(1) افزایش می یابد با توجه به آخرین Derwent بالا 100 جهانی نوآوران گزارش

لندن و فیلادلفیا, Feb. 19, 2020 /PRNewswire/ — جهانی نوآوری در محیط به سرعت در حال fragmenting به عنوان سازمان های بزرگ2سهم جهانی اختراعات قطره به 18 درصد در مواجه با رقابت از بازار disruptors. این است که با توجه به Derwent بالا 100 جهانی نوآوران 2020 گزارش منتشر شده امروز توسط Clarivate تجزیه و تحلیل Plc (NYSE:CCC; CCC.WS) یک رهبر جهانی در ارائه قابل اعتماد بینش و تجزیه و تحلیل به سرعت بخشیدن به سرعت از نوآوری است.

این گزارش سالانه که می توان دریافت در اینجا مشخص ترین در جهان نوآورانه سازمان. این کسب و کار را با موفقیت توسعه یافته ارزشمند اختراع ثبت شده است که هم قوی تجاری بالقوه بر اساس رسیدن به بازار و تاثیر بر دیگر پایین دست اختراعات.

برای اولین بار در سال 2020 این گزارش تجزیه و تحلیل فراتر از 100 بالا به فاش کردن سه کلید روند:

  • بالای 1000 کاهش اختراع سهم بازار: شش سال پیش بیش از یک چهارم (27%) از تمام اختراعات در Derwent جهانی اختراعات شاخص™ (DWPI) آمد از بالا 1,000 اشخاص. امروز این کاهش به 18 درصد. بیشتر و بیشتر اختراعات در حال انکوباتور در شرکت های کوچکتر یا حتی فردی کارآفرینان و مخترعان. شرکت های بزرگ باید یاد بگیرند که برای همکاری بهتر و کاوش غیر سنتی مشارکت و یا خطر سقوط.
  • نیاز به همکاری: نوآوری در حال تبدیل شدن بیشتر دانش فشرده و به عنوان فن آوری های همگرا, پایگاه علوم و رشته های مهندسی بیشتر ترکیب در نتیجه نیاز به لایه های متعدد از تجربه و تخصص. این آشکار است در این افزایش در میانگین تعداد ذکر شده مخترعان در هر DWPI ثبت اختراع رکورد از 2.84 (در سال 2014) به 2.99 (در سال 2019).
  • فشرده سازی در بالا: آستانه نمره برای گنجاندن در Derwent بالا 100 جهانی نوآوران افزایش یافته است و بیش از یک پنجم (22% بیش از یک دوره شش ساله). شش کسانی که جدید به Derwent بالا 100 جهانی نوآوران در این سال –Fujikura, HTC, غوطه وری, ریزتراشه, اشنایدر الکتریک و Tencent – با موفقیت پیمایش رقابتی امروز نوآوری چشم انداز و به طور متوسط افزایش یافته است 250 مکان در رتبه بندی از سال 2015.

“مدرن امروز اختراعات از تلفن های همراه و وسایل نقلیه الکتریکی به دستگاه های پزشکی, همه نیاز به عمیق تر و گسترده تر و تخصص و قبلا رشته های نامربوط با هم کار کنند” گفت: Ed سفیدسر از تجزیه و تحلیل IP گروهی Clarivate تجزیه و تحلیل ترافیک. “سازمان های بزرگ که به طور سنتی تحت سلطه فرایند نوآوری باید کشف و در آغوش راههای جدید همکاری اگر آنها همچنان به رشد در یک پیچیده تر و بیشتر تکه تکه اکوسیستم.”

“تبریک به بالای 100 جهانی نوآوران ترکیبی عالی از سازمان ها از جمله بسیاری با تمدید میراث رانندگی نوآوری به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که اخیرا تحت فشار قرار دادند و خود را به خط مقدم از پویا امروز بازار” گفت: Jeff Royرئیس IP در Clarivate تجزیه و تحلیل ترافیک. “آنها ساخته شده است یک فرهنگ ایجاد ارزش مبتنی بر ابتکار و خلاقیت است. و آنها گذاشته اند سنگ بنای آینده نوآوری از طریق ایجاد و حمایت از مالکیت معنوی.

بخش صنعت و منطقه ای عکس
این Derwent بالا 100 جهانی نوآوران 2020 آمده از سه قاره و 14 کشور/مناطق. ایالات متحده اصلاح نقطه بالا با 39 سازمان و به دنبال آن ژاپن با 32. با هم این دو کشور کمک کرده و تقریبا سه چهارم از این سال به بالا 100 جهانی نوآوران.

برای بخش صنعت نمایندگی سخت افزار و الکترونیک صنایع سرب با 38 سازمان 3 بیشتر از سال گذشته به دنبال ساخت و پزشکی با 16 و ارتباطات و نرم افزار با 8 هر.

روش
در حال حاضر در نهمین سال Derwent بالا 100 جهانی نوآوران با بهره گیری از سرمقاله پیشرفته معتبر و دقیق ثبت اختراع اطلاعات از Derwent جهانی اختراعات شاخص (DWPI) و Derwent ثبت اختراع استناد شاخص (DPCI) به مسیر نوآوری بر اساس چهار شاخص:

  1. حجم: سازمان باید حداقل 100 اعطا اختراعات (و بیش از 500 پرونده در مجموع) در پنج سال گذشته.
  2. نفوذ: سطح پایین دست تاثیر بودن بسیار ذکر شده خارجی توسط دیگر سازمان ها و اندازه گیری از طریق Derwent ثبت اختراع استناد شاخص™ بیش از پنج سال گذشته به استثنای استناد از خود.
  3. موفقیت: یک نسبت بالا از موفقیت در به دست آوردن حق ثبت اختراع کمک های مالی.
  4. جهانی شدن: سطح سرمایه گذاری از یک متقاضی ثبت اختراع در اختراع خود را به عنوان ردیابی از طریق فرایند به دنبال حفاظت در تمام چهار بازار کلیدی دفاتر ثبت اختراع از چین, اروپا, ژاپنو ایالات متحده.

اضافی یافته و لیست کامل از Derwent بالا 100 جهانی نوآوران 2020 را می توان در اینجا یافت نشد: https://clarivate.com/derwent/top100innovators/

در مورد Derwent
Derwentیک Clarivate شرکت تجزیه و تحلیل قدرت نوآوری های چرخه عمر از ایده تا تجاری سازی—با اعتماد ثبت اختراع داده های برنامه های کاربردی و خدمات از جمله Derwent نوآوری, Derwent جهانی اختراعات شاخص, Derwent اختراعات Citation Index و Derwent داده ها تجزیه و تحلیل. ما در ساخت راه حل برای مخترعان و وکلای ثبت اختراع و صدور مجوز متخصصان در شروع یو پی اس و بزرگترین جهانی نوآوران حقوقی حرفه ای در پیشرو IP شیوه و ثبت اختراع بازرسان در بیش از 40 دفاتر ثبت اختراع. راه حل های ما استفاده می شود برای نظارت بر روند فناوری و رقابتی مناظر اطلاع FTO نظرات محاکمه حق ثبت اختراع بصورت پول در اوردن و مجوز دارایی ها و حمایت از فعالیت های دادخواهی. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید derwent.com.

مورد تجزیه و تحلیل Clarivate
Clarivate تجزیه و تحلیل یک رهبر جهانی در ارائه قابل اعتماد بینش و تجزیه و تحلیل به سرعت بخشیدن به سرعت از نوآوری است. ما ساخته شده است برخی از معتبرترین برندها در سراسر چرخه عمر نوآوری از جمله وب سایت علوم, Cortellis, Derwent, CompuMark, MarkMonitor و Techstreet. امروز Clarivate تجزیه و تحلیل™ در پررنگ کارآفرینی ماموریت برای کمک به مشتریان کاهش زمان از ایده های جدید به زندگی در حال تغییر و نوآوری. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.clarivate.com.

به دنبال اظهارات
این آزادی مطبوعات و اظهارات شفاهی شامل در اینجا ممکن است به دنبال اظهارات در مورد Clarivate تجزیه و تحلیل ترافیک. به دنبال اظهارات ارائه Clarivate تجزیه و تحلیل فعلی انتظارات یا پیش بینی وقایع آینده و ممکن است شامل اظهارات در مورد نتایج پیش بینی هم افزایی و آینده دیگر انتظارات است. این اظهارات شامل ریسک و عدم قطعیت از جمله عوامل خارج از Clarivate تجزیه و تحلیل کنترل که ممکن است باعث نتایج واقعی است مادی. Clarivate تجزیه و تحلیل متعهد هیچ الزامی برای به روز رسانی و یا تجدید نظر در اظهارات اینجا آیا به عنوان یک نتیجه از اطلاعات جدید حوادث آینده و یا در غیر این صورت.

Clarivate و آرم خود را به عنوان به خوبی به عنوان همه علائم تجاری دیگر استفاده می شود در اینجا علائم تجاری صاحبان مربوطه می باشند و استفاده تحت مجوز می باشد.

تماس با رسانه ها
صوفیه Nogués ارشد ارتباطات خارجی مدیر
Sofia.[email protected]

جک Wanمدیر ارتباطات آسیا و اقیانوسیه
[email protected]

1 بر اساس اختراع ثبت شده به اضافه Derwent جهانی اختراعات شاخص (DWPI) از جهانی سالانه بالای 100 نوآوران
2 بالا 1,000 اشخاص به عنوان رتبه هر سال برای Derwent بالا 100 جهانی نوآوران برنامه

منبع Clarivate تجزیه و تحلیل

لینک های مرتبط

https://clarivate.com/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>