جدید Blockchain فعال پلت فرم سرگرمی لیست جدید Cryptocurrency در OKEx

DEAPcoin طراحی شده است که یک کلید ارز تقویت DEA را blockchain را فعال کنید سرگرمی اکوسیستم به نام “PlayMining”. این اجازه می دهد تا کاربران را به بازی رایگان بازی های PvP (بازیکن در مقابل بازیکن) استراتژی, بازی های برجسته, مانگا شخصیت های ایجاد شده توسط جهان مشهور سازندگان جمع آوری شخصیت دارایی و تجارت آنها را با DEAPcoin را به نفع خود بازی. بالاترین استاندارد امنیتی ساخته شده ممکن است توسط DEA فناوری نیز تضمین می کند سازندگان پاداش منصفانه و خود را IPs (فکری خواص) به شدت محافظت می شود.

سوخت محبوبیت رو به رشد از بازی و مانگا DEA با هدف به دست آوردن 100 میلیون کاربر در عرض 3 سال با ارائه unbanked جمعیت در بازارهای در حال ظهور با یک فرصت کسب درآمد cryptocurrency بازی بازی های آنلاین.

انتصاب جدید در شرکت مدیر عامل

DEA همچنین اعلام کرد در همان روز که Shigeru Shiinaرئیس جمهور سابق PwC و معاون سابق رئیس جمهور KPMG مشاوره در ژاپنپیوست, تیم مدیریت در DEA به عنوان co-مدیر عامل شرکت.

Shiina شروع به کار خود را در AI تحقیقات در زمینه NEC مرکزی آزمایشگاه تحقیقات و نشر بسیاری از مقالات و دستیابی به اختراع ثبت شده قبل از تبدیل به صنعت مشاوره برای ترویج استفاده از هوش مصنوعی به کسب و کار واقعی.

با تمدید تخصص در مدیریت استراتژیک, برنامه ریزی و دیجیتال در کسب و کار تحول او خواهد co-مدیریت شرکت با Naohito یوشیدااز وقت مدیر عامل که رهبری یک مثال برای 3 شرکت ها در گذشته به عنوان یک کارآفرین سریال.

Shigeru Shiina گفت: “من هیجان زده برای شرکت سرب DEA در چنین زمان مهمی در توسعه آن است. DEA یک رابطه قوی با ژاپنی, صنعت بازی و ارتباط با جهان معروف مانگا سازندگان و هنرمندان. با ترکیب این قدرت با فناوری blockchain, من با اعتماد به نفس از موفقیت DEA آن را به عنوان ساخته شده است منحصر به فرد و یکی از یک نوع اکوسیستم.”

[1] همانطور که از فوریه سال 2020: جهان شماره 1 حجم معامله در nomics.com.

در مورد سرگرمی های دیجیتال دارایی Pte. Ltd. | www.dea.sg

DEA است که یک شرکت ثبت شده در ماه اوت سال 2018 در سنگاپور. با آن ارتباط قوی با صنعت بازی و مانگا سازندگان در ژاپنDEA در حال راه اندازی یک blockchain فعال پلت فرم سرگرمی “PlayMining” با بازی برای اولین بار عنوان “JobTribes” و اثر هنری دیجیتال وب سایت تجاری در سه ماهه دوم سال 2020 است.

در مورد OKEx | www.okex.com

یکی از بزرگترین و متنوع ترین cryptocurrency بازار OKEx است که در آن جهانی crypto معامله گران و معدن و سرمایه گذاران نهادی آمده برای مدیریت دارایی های رمزنگاری افزایش فرصت های سرمایه گذاری و پرچین خطرات. OKEx فراهم می کند نقطه و تجارت مشتقات از جمله قراردادهای آتی دائمی مبادله و گزینه های اصلی cryptocurrencies ارائه به سرمایه گذاران انعطاف پذیری زیادی در تدوین استراتژی های خود را به حداکثر رساندن سود و کاهش خطرات.

مطبوعات تماس با ما:

Kozo یامادا
سرگرمی های دیجیتال دارایی Pte Ltd
7 تنگه View #05-01 دریایی یکی East Tower, سنگاپور 018936
[E] [email protected] [W] www.dea.sg

بازدید برای اطلاعات بیشتر اینجا را فشار دهید تصاویر.

منبع Digital Entertainment دارایی Pte. Ltd.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>